انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 1:52pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 247 , 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمیداقامنم ازبالابه پایین زدم ولی وقتی من جارونمیدونم وپرقدرت تا2تن ونیم میزنه من نمیتونم بگم نزن که .......خودتون گفتین از1تن چک کنیدبه پایین ومنم 1تن چک کردم زدم وبالاشم گرفت که اف کردم که بیخودنگیره وتاثیره ذهنم نباشه.من خودم 2جایه صدرصدچک کردم وزناتنی بوده خوده اقامجتبی هم چندوقت پیش گفتندفقط ط ط:رووزن هایه تنی حساب بازبشه وسایره دوستانم وزن های تنی زدندیعنی هممون ذهنیت داریم م م ؟....به نظرم وزن خاموش باشه بهتره توفواصله نزدیک پس وازفاصله وزنوبگیریم شایدتنی نشه وزن ها.بله درسته ممنون ازراهنمایی هایه شما.

سه شنبه 15 بهمن1392 - 11:28am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام.علی اقا با تست فاصله از 10 متری 30 متری 50 و 100 متری رعایت کردی وزن گیریرو؟تو وزن گیری نوسان نداشتی؟یعنی یکی بودن؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 15 بهمن1392 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اتفاقا من هم چند جا که هدف واقعی چک کردم وزن تنی داده البته نوع فرکانس هم مهمه ولی یه سکه طلا سه ماهه تو خاک نیم کیلو وزن میده البته الان به خاطر رطوبت وزن و مگنت خیلی بالاتر نشون میده احتمالا تابستون دفینه ها سبک تر باشن :D

سه شنبه 15 بهمن1392 - 12:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان توجه كنن وزن هاي تني و پايين بستگي به نوع قرار گيري و محل قرار گيري بار قرار داره.مثالي ميزنم اگه يه مجسمه داخل پوست حيوون كاملا پلمپ قرار بگيره وزن ردياب دقيقا وزن مجسمه خواهد بود ولي اگه اين مجسمه در تماس با خاك باشه وزن بسيار بالاي در حد تن ميده و حالا اگه اين مجسمه در يه محيط پلمپ و بدون پوشش باشه وزني معادل 100تا 200 كيلو ميده.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 15 بهمن1392 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمزه جان فک کنم عمق هدف ورطوبت خاک اطرافش هم میتونه در افزایش یا کاهش وزن تاثیر داشته باشه ...

سه شنبه 15 بهمن1392 - 2:07pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

majid_famali نوشته است:
حمزه جان فک کنم عمق هدف ورطوبت خاک اطرافش هم میتونه در افزایش یا کاهش وزن تاثیر داشته باشه ...

كاملا درسته مجيد عزيز. ;)

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 15 بهمن1392 - 2:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان هرجایی نمیشه ازهدف فاصله گرفت .من کلا15مین میتونستم اینجاباشم وهدفم حفاظت شده بودش وپرخطر .....کی سره این تست وچک با35دچارمشکل وکاره نکرده ودهنه سوخته بشم خدامیدونه #-o #-o .نظرقطعیمم اینه ماله درست حسابی بی مگنت بی هیچ نوع فرکانسه دیگه وتست فاصله و......... فقط وزن تنی وحرکته انتنه والسلام.بعدش تعویض فرکانس ومدومگنت وعقب جلوبیشتره اپراتوراروخسته وخطامیندازه ....بایدتایم کارکردن پایین بیاد.فقط راهه اینم زدن بهترین وکم خطاترین فرکانس هستش دوستانه من ن ن ن ن ن ن :ymhug:

سه شنبه 15 بهمن1392 - 3:09pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
ramin نوشته است:
با سلام.علی اقا با تست فاصله از 10 متری 30 متری 50 و 100 متری رعایت کردی وزن گیریرو؟تو وزن گیری نوسان نداشتی؟یعنی یکی بودن؟[/quoteرامین جان هرجایی نمیشه ازهدف فاصله گرفت .من کلا15مین میتونستم اینجاباشم وهدفم حفاظت شده بودش وپرخطر .....کی سره این تست وچک با35دچارمشکل وکاره نکرده ودهنه سوخته بشم خدامیدونه #-o #-o .نظرقطعیمم اینه ماله درست حسابی بی مگنت بی هیچ نوع فرکانسه دیگه وتست فاصله و......... فقط وزن تنی وحرکته انتنه والسلام.بعدش تعویض فرکانس ومدومگنت وعقب جلوبیشتره اپراتوراروخسته وخطامیندازه ....بایدتایم کارکردن پایین بیاد.فقط راهه اینم زدن بهترین وکم خطاترین فرکانس هستش دوستانه من ن ن ن ن ن ن :ymhug:

سلام
علی عزیز حرف شما درسته که بهترین و کم خطاترین فرکانس کلید حل مشکلات و کم کردن زمان تست میباشد
اما در حال حاضر بهترین تست برای تشخیص خطا تست فاصله ست. خوب بعضی جاها هم هستند که نمیشه این تست رو گرفت بدلیل کمبود جا و امنیت و مسایل دیگه.
با اون قسمت از حرفتون موافق نیستم که فقط وزن تنی و حرکت آنتن!!!

بعضا دیده شده وزن تن با حرکت جفت آنتن و سنگین به بار رسیده است.
بعضا دیده شده است وزن تن با حرکت فقط یک آنتن و بریده بریده به بار رسیده یا هدف تایید شده است.
بعضا هم دیده شده است وزن کم و با حرکات آنتن مختلف به بار رسیده است.
اینو بنده نمیگم تجربیات واقعی میگند!!!

در این مکان شما بهترین فرکانس حکم تایید رو خواهد داد همچنین اگر حجم و عمق بتونی بگیری میشه تشخیص داد.
پس منتظر پیدا شدن بهترین فرکانس باشید یا تلاشی در این زمینه بکنید و همچنین فرکانسهای بازه 30 تا الان از بسیاری خطاها سربلند بیرون آمده اند.
38.93
39.51
بقیه فرکانسهای بازه 30 که جناب جاوید گذاشته اند هم به نظر خوب میاند ولی باید بررسی شوند.

@};- @};- @};-

سه شنبه 15 بهمن1392 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته کانی جان ن ن ن ن بله.دیگه من کلی دادم که بچه هاروتن کارکنندوچک چون احتماله خطاش کمترش شایدباشه.....بله منم دارم کارمیکنم روبازه 30 اگه فرکانسه خوبی بزنم وج بده میذارم م وهمچنین این فرکانس ها.وهوام خوب شه .....

سه شنبه 15 بهمن1392 - 4:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دیگه فکر کنم در فصل گرما در بهار و تابستان وزنهای تنی پایین بیاد این وزنهایی که بچه دارم میزنن و زحمت میکشن در این سوزش سرما بیرون میرن برای حفاری نتیجه کارشونو باید مد نظر قراردبدن برای تمام زمستانهایی که برای کاووش میرن چون در تابستان وزنها افت پیدا میکنه بخاطر سرما بخاطر نم رطوبت . حتی بخاطر سرمایی که بیرون حاکمه تحمل اپراطور کم میشه برای بهتر گرفتن فرکانس و گرفتن تست این موضوع هم دخیله برای انتن زنی و زدن وزنهای نجومی بچه هایی که در زمستان میرن انواع اقسام تستهارو انجام میدن و میرن برای حفاری بیشترین زحماتو و سخت ترین شرایطو دارن و حرفه ای تر میشن برای سالهای بعد در تابستان معمولا شرایط خیلی بهتره و وقت و حوصله بیشتری ادم پیدا میکنه اینه که بعضا در اکثر تستها و حفاریهایی که دوستان انجام دادن دیده شده که یا وقت نکردن بخاطر سرما یا نم و رطوبت وزنهای نجومی داده یا شرایط در برف و سرما ایجاد کرده که سریع یه تست عجله ایی اونم نیمه کاره انجام بدن.اگه همون شرایط همون مکان در تابستان باشه ادم چادر میزنه شب رو همونجا میتونه بمونه و تمام نکاتو مو به مو انجام میده نه این که سرما باعث شه ادم نصفه کاره ول کنه همین استرس کار ادمو خراب میکنه.انشالله با کمی صبرو حوصله با توجه به نزدیک شدن فصل گرما دوستان به هدف اصلی میزنن.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 15 بهمن1392 - 6:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 247 , 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure