انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 1:51pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 , 254 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان.من این سوال راچندبارپرسیدم.کسی جواب نداده.فرکانس 1331.5را نمیتوانم وارد کنم.یعنی نیم آن را نمیتوانم واردکنم.منظوراز 5/.اینه که میتوانیم 1331راتا1335 زیاد کنیم؟

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

چهارشنبه 15 بهمن1392 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان.من این سوال راچندبارپرسیدم.کسی جواب نداده.فرکانس 1331.5را نمیتوانم وارد کنم.یعنی نیم آن را نمیتوانم واردکنم.منظوراز 5/.اینه که میتوانیم 1331راتا1335 زیاد کنیم؟

سلام !
نه عزیز شما با چرخاندن ولوم اف 1 و اف 2 میتونید عدد 1331ممیز5 رو وارد کنید که میشه 1331/5 یا به حروف یکهزارو سیصدو سی و یک و پنج دهم ..
یا حق.

چهارشنبه 15 بهمن1392 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
تهرانی جان با ولوم فاین اون رو تنظیم کن عزیزم...اخه ولوم فاین برای مد ازاد برای ریزه کاری های فرکانس ها ب درد میخوره ...
موفق باشی

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 15 بهمن1392 - 12:18am
مدیر کل
مدیر کل

tehrani39111355 عزیز در مود آزاد برای فرکانسهای بین 1000 تا 2000 پله 0.5 هرتزی در نظر گرفته شده. پس شما باید بتونین فرکانس 1331.5 رو هم تنظیم کنین. کافی هست ولوم F2 رو با دقت بیشتری تنظیم کنین.
از دوستانی هم که اعلام فرکانس میکنن ضمن اینکه تشکر میکنم دو خواهش هم دارم! یکی اینکه اگر فرکانسی رو از جایی یا از طریق فرمولی بدست میارن جوری اعلام کنن که در این ردیاب قابل تنظیم باشه. بعضی فرکانسهایی که دوستان اعلام کردن عدد دقیقش قابل تنظیم توسط دستگاه نیست و باید خودشون با دقت تست کنن که روی عدد پایین تر یا بالاتر جواب میده همون عدد رو اعلام کنن. خواهش دیگه این هست که منبع یا فرمول محاسبه خودشون رو به بنده اعلام کنن تا بررسی کنم بلکه به نکات جدیدی بشه دست پیدا کرد.

چهارشنبه 15 بهمن1392 - 12:19am
استاد
استاد
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
tehrani39111355 عزیز در مود آزاد برای فرکانسهای بین 1000 تا 2000 پله 0.5 هرتزی در نظر گرفته شده. پس شما باید بتونین فرکانس 1331.5 رو هم تنظیم کنین. کافی هست ولوم F2 رو با دقت بیشتری تنظیم کنین.
از دوستانی هم که اعلام فرکانس میکنن ضمن اینکه تشکر میکنم دو خواهش هم دارم! یکی اینکه اگر فرکانسی رو از جایی یا از طریق فرمولی بدست میارن جوری اعلام کنن که در این ردیاب قابل تنظیم باشه. بعضی فرکانسهایی که دوستان اعلام کردن عدد دقیقش قابل تنظیم توسط دستگاه نیست و باید خودشون با دقت تست کنن که روی عدد پایین تر یا بالاتر جواب میده همون عدد رو اعلام کنن. خواهش دیگه این هست که منبع یا فرمول محاسبه خودشون رو به بنده اعلام کنن تا بررسی کنم بلکه به نکات جدیدی بشه دست پیدا کرد.

استاد خوبم جناب حميد بنده بعنوان شاگرد تو فركانس گيري معيار خودم رو دارم و اعتقاد دارم تو فركانس گيري ذهن نبايد تاثير بزاره و سعي مي كنم بدون دخالت ذهنيت فركانس بگيرم.متاسفانه بخاطر مجهولات زياد فرمول خاصي ندارم و در حال حاضر هم با ردياب فركانس گيري مي كنم.فركانس هاي كه سعي كردم ذهنيتم تاثير گذار نباشه فركانس 86.15 نقره بود كه بعد از سرچ تو اينترنت ديدم كه اين فركانس قبلا بوده و فركانس 99.02 هم تو همون سايت قرار داشت فركانس بعدي 38.93 بود كه زدم و بعد از سرچ تو سايت الماني زبان زده بود كه اين فركانس متعلق به روزنانس طلا هستش.يكي ديگه از روش هاي انتخاب بازه هاي فركانسي داشتن بازه فركانس خطا هاي مثل استخوان و جسد سفال و خطا هاي كه اين مدت زده بودم هستش كه بازه هاي فركانس فلزات رو خارج از بازه فركانس ها خطا مي گيرم كه حاصل اون 1331.5 بود كه اونم بخاطر نبود درخت انار در منطقه ما با اين خطا تست نكرده بودم كه مثل اينكه به ريشه درخت حساس هستش.
همه فركانس گيري ها در ساعت 4الي 5 بامداد مي گيرم.فركانس 38.96 هم براي نقره زدم كه بعد از سرچ متوجه شدم اونم مال روزنانس نقره هستش.
يكي از مهمترين مجهولات اين بود كه چرا با پيشرفت تكنولوژي فركانس خوبي براي طلا زده نشده كه علت اون هم شد طلاي جديد فركانسي كه داره با طلاي زير خاك فرق مي كنه و در واقع فركانسي دقيق هستش كه 1كيلو طلاي جديد رو رد بده و بره بطرف 10 گرم طلاي قديمي و زير خاكي!
طلاي كه زير خاك قرار داره بازه فركانسي بسيار زيادي داره كه بايد مشخص بشه و بعد از خارج شدن طلا بعد از 3 روز بايد دوباره از طلاي خارج شده فركانس گيري بشه و عدد بدست اومده رو از عدد قبل از حفاري كم بشه كه نتيجه ميشه بازه فركانسي يون و مگنت طلا كه بدست اوردن اون همه مشكلات فركانس گيري دقيق رو حل ميكنه.علت اينكه تا الان فركانس دقيق توسط اساتيد زده نشده همينه كه هم تاثير ذهن تو فركانس ها بوده و هم فركانس گيري ها با طلاي جديد بوده.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 12:02pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

يكي از بازه هاي كه تو اين مدت زدم و خطا بودن بازه فركانسي 272هرتز تا 480 هرتز بود كه من بازه اون رو بازه ذرات فلزات مختلف قرار دادم كه اين فركانس و بازه مربوط به ذرات اهن مغناطيس طبيعي ذرات مس(كودها)كلسيم حاصل شده از لاشه حيوانات پتاسيم سديم و روي و... :ymsmug:

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 12:13pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

ممنون ازراهنمایی دوستان

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 1:40pm

سلام من تو فیلمهاتون زیاد دقت کردم و این برام یه سوال شده که چرا وقتی هدف ردیابی میشه و وقتی که روبروی هدف قرار میگیرد نوک انتنها به سمت همدیگه هست و تقریبا به هم چسبیده هست و وقتی میرسین روی هدف انتنها قیچی میشن ولی وقتی که همون مسیر رو برمیگردین عقب انتنها باز شده و موازی هم قرار میگیرن درصورتی که باید به خاطر اینکه روبروی هدف هستید نوک انتنها به سمت هم متمایل بشه!? همینطور ازتون خواهش میکنم فیلمهای مربوط به flp_35 رو هم بگذارید و اینبار هدف رو جایی بگذارید که اپراتور از جای هدف خبر نداشته باشه مثلا یه نفر یه یه عقربه ی چرخشی رو بچرخونه و هر طرفی که عقربه وایستاد هدف رو پرت کنه همون طرف و اپراتور هم نباید ببینه و همه ی اینها باید تو فیلم دقیق مشخص بشه، میدونم چیزی که گفتم بچگانه و خنده داره ولی فقط یک مثال بود و مطمئن باشید اگه همه چیز بدون شبهه نمایش داده بشه دیگه هیچ جای تردیدی نمیمونه و کسی که میخواد اون رو بخره با اطمینان خاطر پول میده، البته ببخشید که این نظر رو نوشتم میدونم که شما زحمات زیادی برای این دستگاه کشیدین و خیلی وقت براش گذاشتین و حالا باید نتیجه اش رو ببینید ولی به ما هم حق بدین چون این روزها شرکتهای قلابی زیاد شده و به خاطر خالی کردن جیب مردم حتی مخلوط کن تخم مرغ رو هم به عنوان دستگاه میفروشن، بازم ازتون به خاطر سایت مفیدتون تشکر میکنم.

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 2:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وخسته نباشی خدمت تمامی دوستان.اقا حمزه لطفا .یکی از دوستان در چند صفحه قبل نوشته یک کلید تک پل برای انتنهای تلسکوبی گذاشته وطی تستی که انجام داده نوشته با سیستم با سیم وکلید تلسکوبیها وصل وبعد باسیستم بدون سیم وکلید تلسکوبیها قطع ایا این وضعیتها درست انجام داده .یا باید برعکس باشد چون زمان باسیم سیمهای برنجی فرکانس هم می فرستند وهم میگیرند و زمان بدون سیم تلسکوبیها فرکانس می فرستند وبرنجیها میگیرند زحمت بکشید توضیح کامل بدهید بخاطر اینکه من هم میخواهم کلید بگذارم .از اینکه همیشه مزاحمت میشوم همشهری عزیز عذر می خواهم . وبا تشکر

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 1:04pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali2000 نوشته است:
با سلام وخسته نباشی خدمت تمامی دوستان.اقا حمزه لطفا .یکی از دوستان در چند صفحه قبل نوشته یک کلید تک پل برای انتنهای تلسکوبی گذاشته وطی تستی که انجام داده نوشته با سیستم با سیم وکلید تلسکوبیها وصل وبعد باسیستم بدون سیم وکلید تلسکوبیها قطع ایا این وضعیتها درست انجام داده .یا باید برعکس باشد چون زمان باسیم سیمهای برنجی فرکانس هم می فرستند وهم میگیرند و زمان بدون سیم تلسکوبیها فرکانس می فرستند وبرنجیها میگیرند زحمت بکشید توضیح کامل بدهید بخاطر اینکه من هم میخواهم کلید بگذارم .از اینکه همیشه مزاحمت میشوم همشهری عزیز عذر می خواهم . وبا تشکر

سلام
با اجازه بنده توضیح میدم.اگر ناقص بود تکمیل کنید.
در حالت بی سیم که مشخصه فقط آنتنهای تلسکوپی امواج رامیفرستند.
اما در حالت با سیم هم آنتنهای برنجی و هم آنتنهای تلسکوپی امواج رو میفرستند.
به نظر بعضی از دوستان اینکار سبب تداخل امواج میشود و باعث تولید وزنهای نجومی و عدم دقت و افزایش خطا خواهد شد.

برای جلوگیری از این مشکل باید ارسال امواج از آنتن های تلسکوپی قطع شود.
که یا باید آنتن های تلسکوپی کلا از جاش خارج شود و یا از کلید استفاده شود.
این کلید ارسال امواج از آنتن های تلسکوپی را قطع و وصل میکنند و دیگه احتیاجی به خارج کردن آنتن های تلسکوپی نیست
تا اگر در مواقعی احتیاج به این تلسکوپی ها شد بتوان از آن استفاده کرد.

اگر آنتن تلسکوپی قطع شود دیگه حالت بی سیم معنایی نخواهد داشت و آنتن خالی را خواهیم داشت حتی اگر دستگاه روشن باشد!!!
البته کارایی این روش باید ثابت شود که تا اینجا به نظر خوب بوده است.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 1:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 248 , 249 , 250 , 251 , 252 , 253 , 254 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure