انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 1:00pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت همه بخیر
راستش توی فضای مجازی چنین محیطهایی محل اشتراک تجربه و معلوماته و از همه انتظار میره بدون هیچ چشمداشتی راست و حسینی همکاری کنن.
واسه همینه که شاید بعضی اوقات لحن بعضی دوستان تند میشه.
بهرحال امیدوارم همیشه همدیگرو درک کنیم و همیشه دست هم رو بگیریم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 15 بهمن1392 - 10:21am

سلام اقا رامین عزیز من گفتم سه تا جا رفتیم هر سه جا با هم کیلومتر ها فاصله داشت 2 تا جا که قیچی شد و تست ها رو انجام دادم متوجه شدم خطا هستش و نقطه زن هم تایید نکرد ولی سومین جا که یه شهر دیگه بود همه چی درست از اب در اومد و من اجازه حفاری دادم این حرف های من کجاش ناقص بود؟ تمام تست وزن و حجم هم گذاشتم که برای سومین جا بود یکم دقیق تر بخونید پست ها رو موفق باشید از این به بعد دیگه چیزی هم در بیاد نه کمک میکنم نه نظر میدم چون من قلق این دستگاه رو گفتم ولی همه دوستان به تمسخر به این نظر نگاه میکنن

سه شنبه 15 بهمن1392 - 6:41pm

من گفتم فقط تست وزن تو فاصله های مختلف هم خونی داشت من اجازه حفاری دادم حجم و عمق زیاد برای من مهم نبود چون نقطه زن همراه من بود حالا از دیدگاه شما خطا به نظر میاد اشکال نداره به همون شکل فکر کنیید نمیدونم چرا کمک هم نمیشه کرد به شما بچه ها

سه شنبه 15 بهمن1392 - 6:44pm
استاد
استاد

mehran 20 نوشته است:
من گفتم فقط تست وزن تو فاصله های مختلف هم خونی داشت من اجازه حفاری دادم حجم و عمق زیاد برای من مهم نبود چون نقطه زن همراه من بود حالا از دیدگاه شما خطا به نظر میاد اشکال نداره به همون شکل فکر کنیید نمیدونم چرا کمک هم نمیشه کرد به شما بچه ها

درود بر شما
دوست عزیز شما اگه قصد کمکی دارید باید ردیابی بکنید و دور بودن یا نزدیک بودن به هدف و همینطوری عمق زنی دقیق و حجم گیری را باید واضح توضیح بدید تار بودن و ناخوانا بودن اعداد مانیتور ربطی به عمق زنی نداره که شما فرمودید شما خودتون هم نمیدونید چی میگید یه حرفی بزن که خودت هم قبولش داشته باشی اخه حجم 50 سانت با عمق 3 متر دو علت داره یکی اینکه یا شما ردیابی اصلا بلد نیستید و دوم اینکه یا دارید کاربران را مسخره میکنید و در ضمن توی جنگل بودید و همه اطرافتنون بودند نمیشد بیشتر تست ردیابی کرد ولی جنستون دست صاحب خونه هست و تعدادتون زیاد بود و و سهم کمی نصیبتون شد. اخه شما یه چیز منطقی بگید نگاه به پستهاتون بیندازید و ببینید که کدومش با هم میخونه. خواهشا دیگه همچنین پست مفیدی نزنید تا خسته نشید

سه شنبه 15 بهمن1392 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه عزیزان. @};-
آقا مهران 20 شما چرا اصرار دارین بگین که با ردیاب انجمن توی همون جلسه اول جنس در آوردی برادر من B-) ؟بابا روراست بگم شما یه مقدار این داستانی که تعریف میکنی بو داره عزیزجان.اصلآ اینی نیستش که شما میگین.اون از ماجرای ردیابیتون که شفاف و واضح نیست.اون از جنستون که میگین یه قلک اسلامی تو عمق 3 متری [-X .اینم جور درنمیاد آخه داداش.بابا من خودم 90درصد حفاریهام تو جنگله.تموم کسایی که جنگل کار میکنند میدونن که جنسهای اسلامی که تو جنگل در میان همه رو هستند.مخصوصا قلکها.قبر گبری که نیستش پایین باشه عزیزجان.شما حسابشو بکن که توی زمین کشاورزیها قلکها میان زیر گاوآهن پخش میشن.جنگل که دیگه جای خود داره..شما میگین در عمق 3 متری که یه مترشو کندیم 2 مترشم لورنز گرفتش.ببین برادر من یه قلک معمولی مگه حجمش از بالا که فرکانس دسگاه بهش میخوره از یه استکان بیشتره؟حتی اگر 200 تایی هم باشه میخاد بشه اندازه دایره یه لیوان.آخه برادر من کدوم لورنزی میاد حجم اندازه گردی لیوانو تو عمق 2 متر بزنه اونم جنس طلا که حساسیتش به طلا از چیزهای دیگه کمتره.بابا بیخیال شو دیگه.ما تا میایم این تاپیکو باز میکنیم میبینیم هنوز این داستان ادامه داره و شما هم اصرار داری که من یه قلک طلا درآوردم.بازم میگم به نظر من که دستم تو حفاری هستش این داستان شما بوی نفت میده.شماهم لطف کن بیخیال این داستان بشو دیگه دوست عزیز. [-X
خیلی آقایی :D

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 15 بهمن1392 - 9:50pm

اقا مهرداد از حرف های شما متوجه شدم که تجربه نداری باشه شما فکر کن نفت در اوردم اخه برادر بهت جایزه دادن الان یا من میخوام سهم بدم بهت که میخوام بترسم و دروغ بگم میگم توی کوزه بود و حجم من هم درست بود کوزه کوچیک نبود که اندازه یه پارچ اگه بود حرف شما درست بود ولی از اون چیزی که تو فکر شماست بزرگتره و در جواب اقا جاوید باید عرض کنم ما تعدادمون زیاد بود صاحب خونه نسخه داشت ما رو برد اونجا من ردیاب داشتم و دوستم نقطه زن لورنز داشت و یه نقطه زن دیگه هم داشت که نیاوردش بعد خود صاحب خونه بهمون گفت هیچ کس گوشی یا دوربین نباید همراهش باشه چون خیلی ترسو بود این سومین جا بود که رفتیم رو میگم بعد من چطوری باید عکس میگرفتم .?دوستان میخوان دوربین فیلم برداری ببریم و فیلم براشون بگیریم سینما نیستش که داداش من و بعد خ د صاحب خونه گفت یه کوزه بزرگ وپر اشرفی تو نسخه هم نوشته بود تو 3 متره بعد گفتش اگه پیدا بشه حق عکس گرفتن ندارین تا ابشون کنم و سهم همه رو میدم از این جریان فقط 5ملیون بهم رسید اونم با کلی گرفتاری و دردسر دیگه قرار نیست که من دوربین هندی کم ببرم فیلم بگیرم که اون صاحب خونه ادم با تجربه و محافظ کاری بود من به دلیل سرما و ترس از محیطی که توش بودم نشد تست های دقیق تری بگیرم و گفتم جای دیگه برم تست های دقیق تر میگیرم و براتون عکس هم میزارم اگه شده فیلم هم با گوشیم میگیرم ولی این جا که به بار رسیدیم یکی از دلایلش نسخه بود و یکی دیگه از چیز های که من اجازه کندن دادم تست وزن بودش من با فرکانس ازاد فقط کار کردم و اول با وزن کم شروع کردم و انتن های زیر جعبه تا اخر باز بودش و با سیم انتن ها رو وصل کرده بودم و برای حجم و عمق بدون سیم و از نصف وزن بدست اومده استفاده کردم

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 3:07pm

من با فرکانس 1331.5رهگیری کردم و برای نقطه کردن از 21.04استفاده کردم و همه گلد ها همون جا قیچی شدن حجم و عمق من هم درست درست بود هیچ خطای هم نداشت شاید به نظر شما خطا باشه ولی چیزی بود که من به چشم خودم دیدم

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 3:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این جفت فرکانس به ریشه خطادارن شماهم که توجنگل بودی ی ی چطوری زدی خدامیدونه بااین وزن ن ن ن.

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 3:18pm

اخه برادر من شما مگه چیزی با این فرکانس در اوردی که میگی ریشه درخت میزنه ?بعد همه گلد ها هم پس ریشه درخت میزنن? فرکانس 343.3رو هم زدم همون جا رو گرفت و چند تا دیگه ف کانس طلا داشتم اون هم همون جا رو گرفتن که تو دفترم نوشتم همه تست ها رو با فرکانس ازاد ولی انگار فایده نداره پست دادن من شما همه مرغتون یه پا داره الان بگید شبه باید باور کرد که شبه شما در روز چند تا جا حفاری میکنی مگه? من روزی سه تا جا حفاری میکنم نیرو دارم برای این کار 4ساله کار من اینه

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 3:25pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

mehran 20 نوشته است:
اخه برادر من شما مگه چیزی با این فرکانس در اوردی که میگی ریشه درخت میزنه ?بعد همه گلد ها هم پس ریشه درخت میزنن? فرکانس 343.3رو هم زدم همون جا رو گرفت و چند تا دیگه ف کانس طلا داشتم اون هم همون جا رو گرفتن که تو دفترم نوشتم همه تست ها رو با فرکانس ازاد ولی انگار فایده نداره پست دادن من شما همه مرغتون یه پا داره الان بگید شبه باید باور کرد که شبه شما در روز چند تا جا حفاری میکنی مگه? من روزی سه تا جا حفاری میکنم نیرو دارم برای این کار 4ساله کار من اینه

مهران جان بهتره اين جريان همين جا تموم بشه.هر چي خارج كردي نوش جونت باشه و ميدونم كه هدفت كمك به دوستان هستشو من از شما تشكر مي كنم.تو رديابي هر چيزي امكان داره و انتن زدن بخاطر تاثير ذهنيت و روحيه اپراتور متفاوت هستش و من حرف شما رو قبول دارم چون معتقد هستم خيلي از دوستان حفاريشون خطا بوده و هنوز واكنش ردياب رو نسبت به بار هاي مختلف در شرايط مختلف نديدن نمي تونن اين موضوع رو حل كنن. از دوستان مي خوام زود قضاوت نكنن و كسي هم چيزي در نياره فكر نكنم بياد خودشو تابلو كنه و اينجا بگه.موفق باشي

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 4:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure