انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 11:01am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام

من ادمی هستم که زیاد سر زمین میرم و جا هم زیاد دارم با نسخه میخواستم از دفه بعد تمام تست ها رو دقیق انجام بدم و حتی یه لیست درست کردم روی یه کاغذ که همه فرکانس ها رو تستشو بنویسم و حفره و مگنت و تمام چیز های که فکرشو بکنید درست کرده بودم ولی بدجور تو ذوق من خورد دیگه این کار ها رو انجام نمیدم و اگه نیاز به کمک کردن هم داشته باشم پیام خصوصی میدم چون تو عمومی هر کس یه جور نظر داره این خود ماها هستیم که باعث میشیم یام ها به خصوصی تبدیل بشه و خیلی از قلق ها مخفی بمونه من که رو راست اومدم جولو این همه بد و بیرا شنیدم اگه بار دیگه نظر تو عمومی بزارم دیگه فک نکنم کسی جواب ما رو بده یکم بیاییم منطقی تر فکر کنیم و ببینیم دلیل این که عمق و حجم با هم جور در نمیاد چی نمیشه گفت خطا بوده من فقط این رو بگم که اگه سیم هم به دسته ها وصل بشه باز باید انتن های تلسکوبی زیر دستگاه باز بشه تا عمق و وزن دقیق در بیاد شاید من این کار رو کردم این عمق و حجم بیرون اومده

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 4:35pm

این هم عکس از دستگاه fpl 35 من که یکی از دوستان میگفت مهران ردیاب رو نداره چه برسه به لورنز و این عکس هم رو میز ناهار خوری خونم گرفتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 4:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام به همگی.ببینید ما کاری با کار اقا مهران نداریم اگه در اورده واقعا< نوش جونش از شیر مادرم حلال تر.انشالله بزرگترشو در بیاره ما هم خیلی خوشحال میشیم کور شود هر ان کس که نتواند دید.ولی صحبت سر اینه اکثر بچه ها دارن زحمت میکشن و میان بدون هیچ چشم داشتی نتیجه حفاریهاشونو اینجا بیان میکنن و اگه این انجمن هم تا حالا سر پا مونده فقط بخاطر همدلی و با هم بودن بچه هاست که با هم تعامل فکری دارن.من تو انجمنهای زیادی بودم و زودم از هم پاشیدن و علتشم همه بچه ها میدونن خودشون دیگه حرفه این.ولی چیزی رو که من گاها مشاهده میکنم اینه که یه سری از بچه ها یهو میان یه حرفی میزنن که اره ما در اوردیم وقتی میگیم خوب نوش جونت که دراوردی حالا چطوری در اوردی با چه فرکانسی و چه تستی گرفتی یا میگه مال خودم نبود مال دوستم بود یا میگه وقت نکردم که این کارو بکنم یا اون کارو بکنم و میرن دیگه پیداشونم نمیشه اینه که باید به بچه ها حق داد و گرنه کسی از کسی خرده حساب نداره که...

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 5:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

به هر حال در یک کلمه اقا مهران نوش جونت دمت گرم داداش خیلی با صفایی.دیگه این موضوع رو ادامه ندیم بهتره نباید هواسمون رو پرت کنیم باید به کارمون در مورد فرکانس گیری و پیدا کردن اشیا توسط این 35 بپردازیم.یا حق

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سلام به همه دوستان و بچه های خوب انجمن.
من با اجازتون میخواستم یه مطلبی رو عنوان کنم. بی ادبی و جسارت به دوستان نباشه. این تاپیک رو بنده درست کردم و اولش هم گفتم هر کس جنسی پیدا کرد با ردیاب هر چی بود و هر جنسی بود بیاد بزاره اینجا و خودش هم قبل اینکه دیگران بپرسن بگه تو چه محیطی با چه فرکانسی ف تو چه فواصلی و خلاصه تمام اون چیزی که لازمه بقیه بدونن رو بیان کنه و بقیه دیگه نیان نقد کنن حرفهای ایشون رو. نمیدونم چرا بعضی مواقع یکی چیزی میگه سه چهار نفر میوفتن به جونش که داری دروغ میگی و میخوان ثابت کنن عجب دروغگویی هست. برادران تا خودتون بار در نیاوردین در مورد ردیاب زنی دیگران و جنس درآوردنشون لطفا اظهار نظر نکنین.

به نظر شخص بنده تا الان فقط حمزه جان و مهندس کرمی میتونن در مورد درست یا غلط بودن دیگران اظهار نظر کنن
از همه خواهش میکنم صفحات این تاپیک رو هم بیخودی بالا نبرید بزارید هر صفحش ارزش خوندن و دیدن رو داشته باشه. مخلص همتون هم هستم. بنده خودم حفاری زیاد داشتم تو جاهای متفاوت و خطا هم زیاد داشتم ولی چون خودم نتونستم خطاهامو 100 درصد صفر کنم در مورد دیگران نظر نمیدم. چه کاریه

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 8:14pm

سلام من اين سكرو دارم و هيچي در بارش نميدونم.... اگه ميشه كمكم كنيد L-) L-) L-)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 26 بهمن1392 - 3:11am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
alireza3686 نوشته است:
سلام من اين سكرو دارم و هيچي در بارش نميدونم.... اگه ميشه كمكم كنيد L-) L-) L-)

سلام
دوست عزیز سکه شما مربوط به اواخر دوره اسلامی هستش و 1000تومن قیمت داره.اگه دستت ببینن مجازاتش خیلی گرونتره

دوشنبه 28 بهمن1392 - 8:02pm

ممنون.... چرا مجازات ؟

سه شنبه 29 بهمن1392 - 12:19pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

علیرضا جان اون دو تا سکه خودش چیزی نیست ولی اینکه از دستت بگیرن ادعاشون اینه که از کی گرفتی..چن تا دیگه تو دستته..از کجا اوردی جاشو نشون بده همدستاتم بیار معرفی کن.اون موقع بازداشتی تا بفهمن از کجا اوردی چن تا دیگه تو دستته و جا هو مکانشو و بعقیه ماجرا...و تا بخوای بیای ثابت کنی که ای بابا همین دوتا بوده شانسی بودهو فلان بثار یه 6 ماهی کم کمش رفتی سفره خونه هو کافی شاپ :D

سه شنبه 29 بهمن1392 - 1:11pm

اها... از اون نظر مشكلي پيش نمياد.... فقط ميخواستم دليلشو بدونم...متشكررر :x

چهارشنبه 29 بهمن1392 - 12:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure