انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 5:26am

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام :ymhug:
الان تغییرات استاد حمید را اعمال کردم دیگه اصلا کلمات قاطی نمیشه فقط بعد از روشن کردن مقدار h و l دایما تغییر میکنه وثابت نمی مونه البته پراپ ها را وصل نکردم
نمی دونم این تغییر اعداد عادی هست یا نه " منظورم اینه که اگه پراپ ها به زمین وصل کنیم ثابت میشن "
حمید جان لطفا نظرتون را بگید :-* :x

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 3:51am
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشین piuse عزیز.
دیگه اون تغییر مقادیر رو فکر نمیکنم بشه به اون شکل کاریش کرد چون بخاطر تاثیر پذیری پراب های گیرنده از امواج محیطی میتونه باشه که در طبیعت این مساله خیلی کمتر پیش میاد.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 4:09am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از اینکه وقت گذاشتید جواب دادید بی نهایت سپاسگذارم ^:)^ @};- @};-

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام حمید جان فرمایش شما درسته
من یک هزاروم شما تو الکترونیک اطلاعات ندارم پس شماخیلی بهتر از من میتونید در این رابطه کمک کنید.
تمامه اون تغیراتی که من گفتم رو یه مدار تست کردم و نتیجه شخصی خودم گفتم.
یه تجربه دیگه من اینه که وقتی مدارو طبق مقاله درست کنی بعد جعبه و مدارو شیلد کنی ثبات خوب میشه و بهترین حالته.
من یه فیلم از تغییراتی که دادم میگیرم تا بینید من فقط تجربه خودمو گفتم.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 4:47pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
دوستان از اینه واسه چند دقیقه فایل حذف کردم واقعا عذر میخوام.ترسیدم ویروسی باشه که خدارو شکر نبود.

سلام دوستان
mamad13 عزیز ممنون از شما بخاطر فایلهایی که گذاشتین.
راستش با کپی این فایلها تو مسیر برنامه دیگه مشکل اجر نداره.
ضمنا نرم ا فزار جدید هم خیلی خوبه.
موفق باشی
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 15 بهمن1392 - 9:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mamad13 نوشته است:
سلام حمید جان فرمایش شما درسته
من یک هزاروم شما تو الکترونیک اطلاعات ندارم پس شماخیلی بهتر از من میتونید در این رابطه کمک کنید.
تمامه اون تغیراتی که من گفتم رو یه مدار تست کردم و نتیجه شخصی خودم گفتم.
یه تجربه دیگه من اینه که وقتی مدارو طبق مقاله درست کنی بعد جعبه و مدارو شیلد کنی ثبات خوب میشه و بهترین حالته.
من یه فیلم از تغییراتی که دادم میگیرم تا بینید من فقط تجربه خودمو گفتم.

تشکر ممد جان منتظر فایل آموزش اپراتوری هستیم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 15 بهمن1392 - 11:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
دوستان کسی خبر داره کریستال 3.6864 کجا داره .

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
بينا جان خوشحالم مشکل نصب حل شده فقط من دقيق نفهميدم تمام مشکلات حل شده? يعني تونستيد به کامپيوتر وصل بشيد?
علي جان چشم تمام کاراشو کردم يکم هوا خوب بشه ميرم يه بيابون يه فيلم تهيه ميکنم فايل آموزشي کامل ميشه.
فقط من موندم ۶۰ بار فايل اولي که گذاشتم دانلود شده ولي يه نفرم نگفته که جواب گرفته يا نگرفته?
اينجور که معلومه دوستان اين مدارو گذاشتن کنار ولي من تعجب ميکنم هنوز بحث اپوراتوري نيومده دوستان پرونده اين مدارو بستن?
يه چرخي تو مطالب زدم ديدم بيشتر اعضاي اين انجمن همزمان رو چندتا مدار کار ميکنن که اين کار به نظر من اشتباه بزرگيه بايد دونه دونه مداراي که ميخواي بسازي اولين مدارو بسازين تاجايي که ميشه بهينش کنيد بعد بريد مدار بعدي اگه همزمان رو چندتا مدار کار کنيد مداراي که ميسازيد به هيچ دردي نميخوره البته اين نظر شخصيم بود منظورمم با فرد خاصي نبود.
دوستاني که ميخوان رو اين مدار کار کنن بگن تا بينيم با همفکري و همکاري چقدر ميتونيم مدارو ارتقا بديم اگه کسيم به اين مدار علاقه نداره يا پرونده مدار بسته شده بگيد تا برگردم سره توباکس?

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 2:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

piuse نوشته است:
سلام دوستان
دوستان کسی خبر داره کریستال 3.6864 کجا داره .

جوان الکترونیک داره
http://javanelec.com/productsDetails.aspx?id=12145

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 2:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mamad13 نوشته است:
سلام دوستان
بينا جان خوشحالم مشکل نصب حل شده فقط من دقيق نفهميدم تمام مشکلات حل شده? يعني تونستيد به کامپيوتر وصل بشيد?
علي جان چشم تمام کاراشو کردم يکم هوا خوب بشه ميرم يه بيابون يه فيلم تهيه ميکنم فايل آموزشي کامل ميشه.
فقط من موندم ۶۰ بار فايل اولي که گذاشتم دانلود شده ولي يه نفرم نگفته که جواب گرفته يا نگرفته?
اينجور که معلومه دوستان اين مدارو گذاشتن کنار ولي من تعجب ميکنم هنوز بحث اپوراتوري نيومده دوستان پرونده اين مدارو بستن?
يه چرخي تو مطالب زدم ديدم بيشتر اعضاي اين انجمن همزمان رو چندتا مدار کار ميکنن که اين کار به نظر من اشتباه بزرگيه بايد دونه دونه مداراي که ميخواي بسازي اولين مدارو بسازين تاجايي که ميشه بهينش کنيد بعد بريد مدار بعدي اگه همزمان رو چندتا مدار کار کنيد مداراي که ميسازيد به هيچ دردي نميخوره البته اين نظر شخصيم بود منظورمم با فرد خاصي نبود.
دوستاني که ميخوان رو اين مدار کار کنن بگن تا بينيم با همفکري و همکاري چقدر ميتونيم مدارو ارتقا بديم اگه کسيم به اين مدار علاقه نداره يا پرونده مدار بسته شده بگيد تا برگردم سره توباکس?

سلام محمد جان منم مشکل انتقالم حل شد فقط مونده یه تست خوب که ببینیم تصویرش چطور میشه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 3:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure