انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 11:57am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 251 , 252 , 253 , 254 , 255 , 256 , 257 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معین نوشته است:
درسته علی جان ..ولی من قراره فردا برم یه منطقه تو کوه و کمر ..دو سه روز احتمالا اونجا باشم ..چون در دو سه روز اینده افزایش دما داریم....اونجا چند تا قبرستان گبری وجود داره ..امیدوارم بتونم تستهای خوبی بگیرم ..جنس این منطقه هفت جوش و مفرق هستش ..البته سفال هم زیاده ...دوستان اگه راهنمایی یا سفارشی .قلقی دارید بگید چون اولین تجسس بیرون از خانه هست ...قربون همه دوستان .. :ymhug:

موفق باشی اقامعین ...منم امروز2جاروتست میکنم ببینیم چی میشه ...البته بافرکانسه طلایه خاصه بدنه خ.دمببینم چی جواب میده .....بهترین راه فقط حفاری وکسبه تجربه ستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دوستان ن ن ن ن \M/

یکشنبه 20 بهمن1392 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
بسیارعالی مجیدجان ....فقط من ردیابوبازنکردم 2سیمه انتن تلسکوپوبردی توکلید؟؟همین فقط؟؟

دوسیم آنتن تلسکوپیو بردم تو دو پایه از ورودی کلید و دوسیم هم ازدو پایه خروجی کلید بردم به فیش آنتن برنجی یعنی با این عمل یک کلید قطع و وصل چهار پایه سر راه سیمهائی که از آنتن تلسکوپی به فیش آنتن برنجی وصل میشد گذاشتم ... ضمنا عکسهاش هم تو تاپیک تغیرات اعمال شده روی ردیاب انجمن که جناب kamal857 زحمت ایجادشو کشیدن هست ... لینکش هم اینه : https://www.felezjoo.com/viewtopic.php? ... 121#p42121
یا حق.

یکشنبه 20 بهمن1392 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali7777 نوشته است:
معین نوشته است:
درسته علی جان ..ولی من قراره فردا برم یه منطقه تو کوه و کمر ..دو سه روز احتمالا اونجا باشم ..چون در دو سه روز اینده افزایش دما داریم....اونجا چند تا قبرستان گبری وجود داره ..امیدوارم بتونم تستهای خوبی بگیرم ..جنس این منطقه هفت جوش و مفرق هستش ..البته سفال هم زیاده ...دوستان اگه راهنمایی یا سفارشی .قلقی دارید بگید چون اولین تجسس بیرون از خانه هست ...قربون همه دوستان .. :ymhug:

موفق باشی اقامعین ...منم امروز2جاروتست میکنم ببینیم چی میشه ...البته بافرکانسه طلایه خاصه بدنه خ.دمببینم چی جواب میده .....بهترین راه فقط حفاری وکسبه تجربه ستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دوستان ن ن ن ن \M/
دوستان 39.51کمی به جایه تخلیه شده ازبارکه یونیزه ش کرده خاکواون گازوچیزایی که ازگازطلاخارج میشه حساسیت دارد.البته:البته بازم دارم تستش میکنم وبقیه فرکانس هارو.ولی امروزجایی زدم که مالش تخلیه شده بودکمی واکنش داشت ت ت ت ت ت ت وفقط حفره گرفتم که خاکوخالی کردیم فهمیدیم ازبغل افقی تونل زدندوخالی کردندمالو...البته بازم میگم فرکانسه خوبیه توتمومه فرکانس های عمومیه طلاوبه ریشه وذرات وموادمعدنی حساسیتی من ندیدم توتستام م ازش.

یکشنبه 20 بهمن1392 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:

سلام
معین جان اگه مطالب رو دنبال کرده باشی لازم به تکرار نیست و من فقط به چند نکته بسنده میکنم
برای مفرغ از 501.1 استفاده کن.
برای هفتجوش هم از فرکانسهای طلا و نقره و مس هم میتونی استفاده کنی
طلا:
38.93
39.51
نقره:
86.15
38.96
مس:
119.47
حجم و عمق فلز و عمق مگنت هم بدست بیار.
برای وزنگیری هم از بالا به پایین بدست بیار.
صبح تا ظهر آنتن زدن بی فایده ست.بهتره شب یا بعدازظهر یا قبل از طلوع آفتاب که منابترین زمان است آنتن بزنی.
آرامش ذهنی رو هم حفظ کن.
موفق باشی

کانی جان ممنونم..تمام اینهایی که نوشتی حتما انجام میدم ..ولی اونجا هواش خیلی سرده وفقط بین ساعت ده تا چهار بعداظهر میشه بیرون رفت ...بازم ممنون از شما و علی جان :ymhug: :ymhug:

یکشنبه 20 بهمن1392 - 5:40pm

سلام خدمت دوستان ای کاش میشد یه متد درست برای این ردیاب لحاظ بشه انقدر فرکانس ها زیاد شده موندم کدوم یکیشو استفاده کنم برای نقره که قضیه حل شده تا حدودی فرکانس 86.15 با فرکانس خود تعریف شده دستگاه که جواب داده اقای کرمی و خیلی از دوستان با این فرکانس به نتیجه رسیدن ولی برای طلا کاش میشد یه فرکانس بدون خطا پیدا کرد و این همه تست ها هم که وقت گیر هستن از بین برن تست سفال و ریشه درخت و ذغال و املاح و کلی چیز های دیگه حذف بشه چون فقط ب یه ردیاب خالی کار کردن یکم مشکله تا به هدف برسی خلاصه فرکانس های جدید برای طلا رهگیری و نقطه زدن کدومش کم خطا تره که همونو فعلان استفاده کنیم ممنون میشم اقای کانی و اقای حمزه که با تجربه تر هستن جواب بدن من که یک بار نتیجه گرفتم ولی امروز یجا رفتم نتیجه ای نگرفتم

یکشنبه 20 بهمن1392 - 5:51pm

و با این انتن تلسکوپی چکار کنییم موقع رهگیری باید قطه باشه؟ بعد موقع حجم و عمق کیری باید وصل بشه ؟

یکشنبه 20 بهمن1392 - 5:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ﺍﻗﺎﻣﻬﺮﺍﻥ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﻪ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻝ ﺟﻨﺲ ﺩﺭﺍﻭﺭﺩﯾﻦ ﺍﺯﺷﻤﺎ ﺑﻌﯿﺪﻩ ﺑﺎﺑﺎ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ استادین

یکشنبه 20 بهمن1392 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بابااقامهران شماکه باچندکیلویه کم مالوزدی چراااااااااااااخه ه ه ه ه ه...نچ نچ نچ..

یکشنبه 20 بهمن1392 - 9:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran 20 نوشته است:
و با این انتن تلسکوپی چکار کنییم موقع رهگیری باید قطه باشه؟ بعد موقع حجم و عمق کیری باید وصل بشه ؟

سلام دوستان گل !
خسته نباشید ...
آقا مهران وقتی کلید قطع و وصل رو نصب میکنی همونطور که استاد حمزه عزیز فرمودن میشه برای شروع کاوش هم آنتن تلسکوپی و هم آنتن برنجی (باسیم) استفاده بشه و در حالتی که به هدف نزدیک هستید میتونید بدون سیم و با وصل بودن آنتن تلسکوپی ادامه کاوش رو انجام بدی و در پایان برای وزن گیری و حجم و عمق گیری از روش باسیم و بدون آنتن تلسکوپی استفاده کنی ...
در کل این کلید به شما اجازه میده از 3 حالت در ردیابی بهره ببری ...
یا حق.

یکشنبه 20 بهمن1392 - 11:08pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه.یه نکته که باید بگم اینکه کلیدی که میزارید باید هر دو انتن تلسکوبی رو قطع کنه نه فقط یک انتن رو.چون هدف قطع جریان تو هر دو انتن تلسکوبی هستش و وصل بودن یه انتن تلسکوبی باز ایجاد تداخل می کنه.من کلید رو برداشتم و قصد دارم یه ولوم 50 کیلوی دوبل رو برای انتن های تلسکوبی بزارم تا هم امکان قطع کردن و هم تنظیم کردن رو داشته باشه.البته هدف تایید ولوم نیست بلکه می خوام ردیاب رو تو حالت های مختلف تست کنم تا به بهترین حالت دست پیدا کنیم.تو این حالت هم تست می کنم و نتایج رو قرار میدم.یکی دیگه از نکاتی که باید بگم اینکه رو نقطه بار در حالت باسیم اگه انتن های تلسکوبی باز باشن یک هدف 1 کیلوی تو بهترین شرایط برای ردیاب با وزن بالای چند تن هم جواب میده و تو این حالت بهیج وجه هیچ اپراتوری با هر مهارتی و فاصله ای وزن دقیق و حتی نزدیک به وزن بار قابل تشخیص نیست و جالب اینکه تو فاصله دور هم اگه انتن های تلسکوبی باز باشن انتن های برنجی نمی تونن محل بار رو دقیق سنس کنن و به اصطلاح گیج میزنن!!!در واقع انتن های تلسکوبی در حالت بیسیم و روی نقطه باید استفاده بشن اونم در حالت بسته.زمانی که بار تو عمق بالای 8 متر باشه باید انتن های تلسکوبی تا اخر باز بشن.موفق باشید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 20 بهمن1392 - 12:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 251 , 252 , 253 , 254 , 255 , 256 , 257 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure