انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 9:55am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 253 , 254 , 255 , 256 , 257 , 258 , 259 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

علی جان در مطلب شما بقدری اشکال تایپی وجود داشت که من دقیقا متوجه منظور شما نشدم! بهرحال این دستگاه که بارها در مواجهه با هدف واقعی محک خورده و من نمیدونم شما دنیال چی میگردین! بنده به نوبه خودم نکات مهم و کلیدی ابتدایی رو در مورد ردیاب 35 عرض کردم که راهگشای رسیدن دوستان به مراحل بعدی بوده! ولی دیگه نمیشه انجمن رو رها کنم و برم دنبال جزئیات و کاوش با توجه به اینکه اصلا کار بنده این نبوده و نیست! دستگاه هر چقدر هم خوب باشه تضمینی برای نتیجه گیری شما نیست چون با هر دستگاهی باز هم نقش خود شما از دستگاه پر رنگ تر و انتخاب مکان مناسب از همه اینا مهم تر هست. بهرحال در همین حدی که در این انجمن روی اپراتوری این ردیاب بحث شده به جرات میگم در مورد هیچ ردیاب دیگری مطلب و توضیح نوشته نشده. میتونین کل اینترنت رو جستجو کنین! پس از چیزی و روال کاری که در نوع خودش بهترین باشه شما نمیتونین ایراد بگیرین. ایراد وقتی وارده که روال کاری بهتری برای مقایسه وجود داشته باشه.

در جواب حمزه عزیز هم عرض کنم فاصله تلسکوپی ها به این اندازه ای که هست خوب جواب داده. فکر نمیکنم کم و زیاد کردنش تاثیر مثبتی داشته باشه. در خصوص طول تلسکوپی هم درسته. طول بیشتر برای شعاع دورتر و عمق بیشتر مناسب هست و طول کمتر برای شعاع نزدیک تر و عمق کمتر. در خصوص ولوم قدرت هم عرض کردم کلا ولوم 10 بهتر هست مگر اینکه مجبور بشین شعاع کاوش رو محدود کنین.

دوشنبه 21 بهمن1392 - 5:14pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام حمید آقا .این تایپیک الان صفحه ی 256 هست.یعنی تا یرسیم به صفحه 294(آخرین صفحه ی fpl22) .دستگاه جدید دیگری در راه است یا این دیگه آخرشه؟

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

دوشنبه 21 بهمن1392 - 6:22pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

دوستان :در مورد تست با خوراک طلا در 20 متری هدف که طلای تست را در سه متریمان قرار میدهیم .(روش جناب اریا)
جایی را ردیاب با مود طلابا وزن پانصد کیلو سنس میکنه .حالا ما میخواهیم با 20 گرم طلا در فاصله 20 متری هدف تستی را که جناب آریا گفتند را انجام بدهیم .سوالم اینه وزن باید وزن سنس شده ی ردیاب (500 کیلو)باشه یا وزن کمتر از طلای تست که ردیاب آن را حذف نکند .نمی دونم منظورم را رساندم یا نه؟

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

دوشنبه 21 بهمن1392 - 6:33pm
مدیر کل
مدیر کل

tehrani39111355 عزیز تعداد صفحات که ربطی به دستگاه جدید نداره! :D خیر برنامه ای برای ردیاب جدید وجود نداره. در واقع نکات خاصی که لازمه طراحی دستگاه جدیدی باشه هنوز وجود نداره و فکر نمیکنم تا چند ماه آینده هم طرح جدیدی وجود داشته باشه. وانگهی بنظر من ردیاب 35 تمام فاکتورها و امکانات لازم جهت ردیابی رو داره و بیشتر بحث اپراتوری مطرح هست. اگر هدف از طراحی یک ردیاب جدید کم کردن خطاها باشه به اعتقاد من کم کردن خطاها بیشتر از این توسط خود ردیاب تقریبا ممکن نیست و یک سری خطاها دیگه در ردیابی همیشه وجود دارن که از طریق دستگاه ردیاب نمیشه کاریشون کرد. اما با استفاده از تکنیک های اپراتوری یا فرکانسهای جدید همیشه شانس کمتر شدن خطاها وجود داره که همه اینها توسط ردیاب 35 ممکن هست. در نهایت درصدی خطا همیشه باقی میمونه که میشه قسمتیش رو با کمک گرفتن از سایر سیستمها مثل فلزیاب حل کرد.

دوشنبه 21 بهمن1392 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
از طرف خودم از استاد كانى عزيز بابت ايجاد تايپيك جديد و قفل شده تشكرميكنم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 21 بهمن1392 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من ایرادی ندیدم که بگیرم .....من گفتم اقامجتبی قبله عرضه 35تستایی داشتن روهدفه واقعی باخوده فرکانس هایه ردیاب ووزن هاش که....خب میتونستاادامه بدن بخصوص فرکانس هایه ازادرواگه قلقی نکته ایی پیداکردن مثلابه یکی ازاعضایه معتمدواستادی میگفتا:اون داخل انجمن میذاشت که سودجویی ام نشه ازفرکانسی که توسط شمایااقامجتبی گفته شده.من دنباله چیزی نگشتم من پیشنهادی مطرح کردم :D

دوشنبه 21 بهمن1392 - 8:10pm
مدیر کل
مدیر کل

تستهایی که آقا مجتبی به کمک دوستانشون در مورد اهداف واقعی داشتن اکثرا مثبت و نتیجه کاوش دوستان ایشون هم چند مورد خطا بود و چند مورد درست بود که البته به مشکلات بعدی هم برخورد کردن که خودتون حتما میدونین پیدا کردن بار هم به معنی موفقیت نهایی نیست! :D
در هر صورت آقا مجتبی هم چند وقت اخیر مشغول ساخت دستگاهها هستن و خودشون فرصت کافی برای تست یا کاوش ندارن. اما دوستانشون موفقیتهایی کسب کردن.
در مورد فرکانسها هم ما خودمون به اون شکل فرکانس گیری نکردیم و بیشتر خود دوستان هستن که مباحث فرکانس رو پیش بردن و نتایج خوبی هم حاصل شده. بارها عرض کردم فرکانس جدید میتونه بهتر باشه ولی فرکانسی که کلا خطا رو صفر کنه بنظر من وجود نداره. چون همه خطا ها در ردیابی به فرکانس مربوط نمیشه!
بهرحال این مسیر کماکان ادامه داره و ایشالا هوا که بهتر بشه فکر میکنم موفقیتهای خیلی بیشتری هم در این مسیر حاصل خواهد شد. :YMPEACE:

دوشنبه 21 بهمن1392 - 8:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام وخسته نباشی خدمت دوستان عزیز.وبا سلام خدمت مهندس حمید عزیز .مهندس جان دستگاه خیلی خوبه و بعضی از دوستان هم به لطف خدا نتیجه گرفتند در نتیجه تعداد محدودی از دوستان مسلط به انتن ال هستند ان هم اگر باد وتلقین و وکنترل اعصاب و.......روی انتن تاثیر نگذارد ایا سیستمی هست که جای انتن مکانیکی ال رابگیرد وبه ردیاب 35وصل بشود .با تشکر فراوان

دوشنبه 21 بهمن1392 - 11:10pm
مدیر کل
مدیر کل

خیر سیستم غیر مکانیکی که فعلا وجود نداره! البته اقا مجتبی قرار هست یک سیستم مکانیکی دیگه رو بعنوان آنتن تست کنن که امیدوارم زودتر این کار انجام بشه و نتایج تستهاش هم مشخص بشه. ولی بهرحال باز هم سیستم چرخشی و مکانیکی هست.
سیستم غیر مکانیکی تا جایی که من دیدم هنوز در ردیابی وجود نداره. البته این طرح رو داریم روش کار میکنیم اما اگر هم به نتیجه برسه بهیچ وجه قابل اتصال به ردیاب 35 نیست چون اصلا دستگاهی غیر ردیاب میشه و باید با سیستم دیگری کار بکنه که بتونه بصورت الکترونیکی هدف رو سنس بکنه.

سه شنبه 21 بهمن1392 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
ظاهرا این دستگاه بدون دخالت دست انسان و گرفتن آنتن عمل میکنه که متعلق به شرکت DTI هست شاید برای بعضی از دوستان جالب باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 22 بهمن1392 - 8:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 253 , 254 , 255 , 256 , 257 , 258 , 259 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure