انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 9:51am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 256 , 257 , 258 , 259 , 260 , 261 , 262 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

همونطر که گفتم فرکانس جدید برای بچه ها که بعد از خدا چشمشون تو این کار به شماهاست تا تو کوه جنگل دشت الاف فرکانسهای شما نشن
~X( ~X(

کسانی که با ما هم فکر هستن به ما آرامش می دهند و کسانی که مخالف ما فکر می کنند به ما دانش می دهند.

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 5:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
hamze2000 نوشته است:
korosh نوشته است:
سلام دوستان من دیشب جایی رو زدم گلدا میزد و فرکانس 20.02 میزد و 1331.5میزد ومگنت هم زد
ولی 21.04 نزد دیگه تستای دیگه نزدم کار کردیم یه قوطی کنسرو خیلی قدیمی بود حداقل 4یا5 سال پوسیده شده بود از 80ساتی در اومد
باز زدم ردیاب دیگه نزد فقط مگنت زد.یاعلی

كوروش عزيز خسته نباشي.
تو پيام خصوصي هم بهتون گفتم كه فركانس 21.04 حاصل و نتيجه جناب جاويد و من هستش و اگه رو اون محل قيچي نكنه يا نقطه درست نيست و يا اون عامل خطا هستش.در هر صورت تست خوبي بود و تا حدي ارزش يه فركانس رو نشون داد.

باتشکر از کانی عزیز:بابت ایجاد آخرین تغییرات فرکانسها :ymapplause:
کانی عزیز:نظرتون در مورد فرکانس 21.04چیه؟اگر ok هست این فرکانس رو زحمتش رو بکشید. X_X X_X @};- @};-

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 8:58am
استاد
استاد

جاوید نوشته است:
درود بر شما
برای طلا فرکانسه
21.20
21.41
21.45
دوستان می تونن تست کنن بر روی عامل خطا و نتیجه گیری را اعلام کنند

درود بر شما
گویا فرکانسه 21.20 مربوط به مس هست که در فرکانس گیری روی طلا قیچی کرده چون مقدار مس در طلا های موجود هست وقتی این فرکانس را با یک کیلو مفرق 50 ساله تست کردم انتنها تمایل بیشتری به طرف مفرغ داشتند تا هدف طلا

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
خدمت دوستان عرض کنم طبق تستهایی که من با ردیاب انجام دادم خاصیت طلا با بقیه فلزات در حالت آلیاژ فرق داره آلیاژ مس با طلا عیار طلا پایین میاره اما هردو حالت مس و طلا فرکانسشون حفظ میشه اما در مفرغ که آلیاژ مس با قلع هست ماهیت هردو فلز از لحاظ فرکانسی بهم میخوره جوریکه نه روی مس جواب میده نه رو قلع شاید هم اگه جواب بده بسیار ضعیف خواهد بود

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 12:48pm
استاد
استاد

mehran1545 نوشته است:
خدمت دوستان عرض کنم طبق تستهایی که من با ردیاب انجام دادم خاصیت طلا با بقیه فلزات در حالت آلیاژ فرق داره آلیاژ مس با طلا عیار طلا پایین میاره اما هردو حالت مس و طلا فرکانسشون حفظ میشه اما در مفرغ که آلیاژ مس با قلع هست ماهیت هردو فلز از لحاظ فرکانسی بهم میخوره جوریکه نه روی مس جواب میده نه رو قلع شاید هم اگه جواب بده بسیار ضعیف خواهد بود

درود بر شما
بستگی به ترکیب الیازی مفرغ اون فلزی که وزن بیشتری داره فرکانس مربوط به خود را وقتی روی اون تست میکنی سریعتر انتنها را به واکنش وا میداره و فلز با وزن کمتر هم نسبت به فرکانس خودش انتنها را به واکنش وا میداره و کاری به وزن فلز بزرگتر یا کوچکنر تر کیبی الیاز نداره و هر کدومش کار خودش را میکنه و اگه انتنها برای فلز با وزن بیشتر سریعتر حر کت میکنند خوب چون وزن فلز زیاد هست این عمل شکل می گیره و اگه این فلز زیر خاک قرار بگیره انوقت هاله یونی و مگنت هست که دخالت داره در دقت فرکانس و ردیاب

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 1:34pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
korosh نوشته است:
سلام دوستان من دیشب جایی رو زدم گلدا میزد و فرکانس 20.02 میزد و 1331.5میزد ومگنت هم زد
ولی 21.04 نزد دیگه تستای دیگه نزدم کار کردیم یه قوطی کنسرو خیلی قدیمی بود حداقل 4یا5 سال پوسیده شده بود از 80ساتی در اومد
باز زدم ردیاب دیگه نزد فقط مگنت زد.یاعلی

كوروش عزيز خسته نباشي.
تو پيام خصوصي هم بهتون گفتم كه فركانس 21.04 حاصل و نتيجه جناب جاويد و من هستش و اگه رو اون محل قيچي نكنه يا نقطه درست نيست و يا اون عامل خطا هستش.در هر صورت تست خوبي بود و تا حدي ارزش يه فركانس رو نشون داد.

باتشکر از کانی عزیز:بابت ایجاد آخرین تغییرات فرکانسها :ymapplause:
کانی عزیز:نظرتون در مورد فرکانس 21.04چیه؟اگر ok هست این فرکانس رو زحمتش رو بکشید. X_X X_X @};- @};-

سلام
ابتدا اشاره کنم به این مورد که جناب کوروش با فرکانس 1331.5 و 20.02 یه نقطه رو مشخص کردند ولی 21.04 اونجارو نگرفته است.
دوستان 1331.5 یه فرکانس بالا محسوب میشود و تا الان کم خطاترین فرکانس بالا میباشد اما نه بی خطا!!! اکثر خطاهای شناخته شده را رد میدهد.
برای تایید باید از فرکانسهای پایین و یا تستهای تشخیص خطا استفاده شود. اینو بارها عرض کرده ایم.

فرکانس 20.02 هم خیلی وقته کنارش زدیم و به جاش فرکانسهای کم خطاتری استفاده میشود که در تایپک قفل شده قرار داده ام.اینو هم بارها عرض کرده ایم.
جناب کوروش میتونستند با همون تستی که 21.04 اونجا رو نگرفته اعلام خطا کنند و حفاری نکنند.دیگه احتیاج به تست تشخیص خطا هم نبود.
فکر میکنم این نکته رو هم بارها گفته ایم که اکثر فرکانسها باید اونجارو بزنند و اگر یکی نزد اونجا خطاست.!!!

در جواب جناب آتش باید بگم که مطمئنم ایشون مثل خیلی از کاربران دیگر از اول تایپک را دنبال نکرده اند و مثل اینکه نمیدونستند ما فرکانس 20.02 را خیلی وقته استفاده نمیکنیم!!! و به جای این فرکانس فرکانسهای دیگری استفاده میشود!!! عجیبه که ایشون چنین اعتراضی دارند!!! اگر تایپک را دنبال نمیکنید مقصر ما نیستیم.و البته از کسی هم خواهش نکردیم این فرکانسهارو استفاده کنید!!!
لطفا خودتون کمکی در این زمینه بکنید و فرکانسی عالی ارائه بدید.

در جواب جناب المیرا: دوست عزیز این فرکانس 21.04 اکثر جاها خوب جواب داده است ولی برای قرار دادن در تایپک قفل شده باید بیشتر تست شود.اگر اشتباه نکنم در تستی که جناب مارتین گذاشتند این فرکانس خطا زده.به هر حال باید بیشتر تست شود تا خدای نکرده مورد رنجش خاطر دوستان نشود.

@};- @};- @};-

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان یه نرم افزار برای سیستم های اندروید پیدا کردم خیلی عالی هست .کارایی جالبی داره با کمک این نرم افزار میتونید فرکانس مغز خودتون رو با فرکانس زمین یکی کنید و ردیابی کنید که تا حدود زیادی خطای ذهن رو از بین میبره و تمرکز خاصی به اپراتور میده کافی هست نرم افزار رو نصب کنید و از طریق هدفون به امواجی که تولید میشه گوش بدید.چند حالت داره یکی برای خواب هست یکی برای مدیتیشن و یکی برای تمرکز یادگیری و تفکر امیدوارم به درد اپراتوران عزیز بخوره.فقط اسمش رو میگم خودتون دانلود کنید.imoblife.brainwavetuner.lite-3.9

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 2:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم 21.20 روروفلزمس 100ساله زدم واکنشه کمی داره وهمین طورهم نمیدونم چرارویه فرکانسه 995.0واکنش کمی داره ولی بهتراز20.12هست وحالته قیچیش .

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 2:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببخشیداشتباه تایپی :همون 21.20 منظورم بودش اشتب نوشتم 20.12.

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 2:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و درود
دوستان نکات منفی این قضیه رو فقط میبینن والا اینکه دوستان اینو نمیگن که نقطه دقیق در اومد و اشتباه من هم باید در نظر گرفت که اساتید گفتن تستهای دیگه رو انجام بده ولی من کار کردم حتی حمزه عزیز گفتن کار نکن @};- @};- @};-
بهترین ردیابی که تابحال دستم بوده ردیاب انجمن هست حتی من با خوراک خور جواب گرفتم با یه متر خطا ولی این ردیاب خبره باشی مطمین باشین نقطه میزنیم البته باکمک خدا و اساتید گرامی

چهارشنبه 23 بهمن1392 - 3:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 256 , 257 , 258 , 259 , 260 , 261 , 262 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure