انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 5:45am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 258 , 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان وضمن خسته نباشی خدمت دوستانی که فرکانسگیری وحفاری می کنند وبا سلام خدمت مهندسین عزیز اقا حمید واقا مجتبی لطفا اقا مجتبی اکثر مشکل ماها گرفتن انتنهای برنجی است وخود دستگاه تمام امکانات دارد وهیچ مشکلی ندارد اقا حمید در پاسخ سوال چند صفحه قبل من نوشتن دارین زحمت یک انتن جدید میکشین واگر دخالت دستها در ان کم باشد خیلی خوب است اگر امکان دارد مختصری در مورد ان توضیح بدین خیلی ممنون می شیم ضمنا تا چند وقت دیگر جهت فروش در سایت میگذارین .با تشکر فراوان

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 1:53pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان .برای نقطه زنی مکانی به مساحت 5*5 فاصله ما تا این مکان چقدر باشه؟منظورم اینه که فاصله نزدیکتر حدود 10 متر یا دورتر 50 متر باشه بهتره؟

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 6:02pm
مدیر کل
مدیر کل

tehrani39111355 عزیز بنظر میاد شما از طریق تعیین راستاها از فاصله دورتر و نقطه تلاقی این راستاها قصد تعیین نقطه رو دارین. در این صورت طبیعی هست که طبق اصول هندسی شما هر چه به هدف نزدیک تر باشین نقطه رو دقیق تر میتونین تعیین کنین. اما این مساله به حجم هدف و عمق هدف هم بستگی داره. شما باید به مقداری از هدف دور بشین که هم خارج حجم قرار بگیرین و هم فاصله شما بیشتر از عمق هدف باشه! بر این اساس فاصله 10 متر معمولا مناسب هست. اگر حجم یا عمق هدف بیشتر باشه باید این فاصله رو هم بیشتر در نظر بگیرین.

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 6:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان متاسفانه امروز با تمامی فرکانس های موجود برای طلا یک منطقه رو بررسی کردم و تمام فرکانس ها خطا میزد حالا یه فرکانس به یه عامل مثلا سلیس حساسیت داشت دیگری نداشت ولی به یه عامل دیگه خطا نشون میداد چند تا از این نقاط رو با فلزیاب چنس بررسی کردم چیزی نبود با اینکه در عمق های کم بودند و یک مورد هم حفاری البته کم داشتم و عوامل خطا رو در اوردم.البته این هم بگم تو این منطقه بعد از ده سال هنوز دستگاهی پیدا نکردم که بتونه از این عوامل رها بشه یک منطقه معدنی هست که حتی دستگاه گرت 2500 هم اینجا خطا میکنه.به هر حال لااقل بدرد تست فرکانس میخوره در ضمن صد درصد هم بار داره و چندین نسخه تو این منطقه داریم ولی عوامل خطا شعاع ردیابی رو کم میکنند و نمیگذارند تمام موارد رو بررسی کنیم .فکر کنم باید تمام نقاطی رو که ردیاب میزنه علامت گذاری کنم و تک تک روی اون ها بررسی کنم و حتی میخوام اونجا یه محل تست هم درست کنم تا بهترین فرکانس ها رو بدست بیارم.درضمن گلد چهار ردیاب خیلی خوب باتست 20 ثانیه خیلی از موارد رو رد میداد.دوستان اگر فرکانسی داشته باشند من حتما روی این محل تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس هایه استاددجاویدویکیش که بدنت میخوره بزن تست کن .فرکانس هایی که حساسیت داشتندرومینویسی تویه پست اقاپوریا؟؟؟؟؟؟

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

39.51رومن قبلاسره 2جام که قبلا سیلیس واستخون وموادمعدنی وذغال و...دراومدوبازم بودش زدم که اصلانگرفت وتستایه دیگه کردم فرکانسه عمومیه کم خطاییه بودش ظاهرا:این فرکانسم تست کردین اقاپوریا؟؟؟؟

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته علی جان من از ظهر تا ساعت 7 غروب یکسره مشغول کاوش بودم و خیلی خسته شدم این 39.51 هم میزد میگم ولی عامل خطاش رو در نیاوردم چون روی خطاهای سلیس نمیزد با این فرکانس یه جای دیگه رو چند روز پیش زدم و دستور حفاری دادم البته عمقش 5 متره و طرف سند اورده وخیلی تاکید داره و عمق سندش هم تقریبا 5 متر بوده و نقره هم داشت که من زدم ولی طرف اول هیچ چیزی راجع به عمق و وجود نقره نگفته بود عمق و وجود نقره رو تایید کردم و بعد ایشون گفت که درسته و تمامی فرکانس ها و گلد ها روی این نقطه جواب دادند انشالله فردا تا غروب تکلیفش معلوم میشه ولی قول میدم روی این منطقه پر خطا بیشتر بررسی میکنم و هر چیزی که از کیفیت این فرکانس ها پیدا کردم حتما اعلام میکنم چون امروز واقعا وقت کم آوردم و هوا تاریک شد و نیاز داره که بیشتر بررسی بشه.

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دمه شماگرم.به امیده موفقیتت عزیزززززززز. :YMPRAY: ;;)

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 11:32pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوستان خوب توجه کنید
خیلی وقته میشنویم که یه فرکانس برای کسی خوب جواب میده ولی برای کسی دیگه واکنشی نداره
یه روز خوب سنس میکنیم یه روز بد و شاید هم واکنشی نمی بینیم

یکی با ردیاب 22 خوب آنتن هاش جواب میداد ولی با 35 چنین واکنشی نمی بیند
یکی پرقدرت سنس میکنه و یکی خیلی ضعیف و نا امید کننده.

یکی میگه برای خودتون فرکانس پیدا کنید و فرکانس یه نفر با نفر دیگه متفاوته و باید فرکانس متناسب با بدن شخص توسط خودش پیدا شود.

بعد از کلی تست و تلاش و کوشش فرکانسی بسیار خوب پیدا میشود و اعلام میشود ولی بعد از مدتی خیلیا ازش ناراضی میشند و اعتراض میکنند که چرا اونطور نشد که شما تعریف کردید. و متاسفانه توهین هم میشه و بدگویی هم میکنند.
از یکی اصرار به خوب بودن و از دیگری انکار.

خیلی وقته دارم رو این مسئله فکر میکنم و تلاشهایی هم با کمک دوستانم در این زمینه داشته ام و به نتایج بسیار خوبی هم رسیده ام.
و میتونم بگم علت همه این حرف و حدیثهایی که در بالا ذکر شد را پیدا کرده ام.

اما تا نهایی شدن آن باید صبر کنید و انشالله که تمام تست ها در این زمینه را تکمیل خواهم کرد و علت و راه حلش را هم خدمتتون عرض خواهم کرد.
انشالله که راضی خواهید شد و دیگه از آن به بعد چنین مشکلاتی را نخواهیم داشت.
موفق باشید.

@};- @};- @};-

آخرین بار توسط Kani در پنج شنبه 24 بهمن1392 - 11:49pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:

سلام
دوستان خوب توجه کنید
خیلی وقته میشنویم که یه فرکانس برای کسی خوب جواب میده ولی برای کسی دیگه واکنشی نداره
یه روز خوب سنس میکنیم یه روز بد و شاید هم واکنشی نمی بینیم

یکی با ردیاب 22 خوب آنتن هاش جواب میداد ولی با 35 چنین واکنشی نمی بیند
یکی پرقدرت سنس میکنه و یکی خیلی ضعیف و نا امید کننده.

یکی میگه برای خودتون فرکانس پیدا کنید و فرکانس یه نفر با نفر دیگه متفاوته و باید فرکانس متناسب با بدن شخص توسط خودش پیدا شود.

بعد از کلی تست و تلاش و کوشش فرکانسی بسیار خوب پیدا میشود و اعلام میشود ولی بعد از مدتی خیلیا ازش ناراضی میشند و اعتراض میکنند که چرا اونطور نشد که شما تعریف کردید. و متاسفانه توهین هم میشه و بدگویی هم میکنند.
از یکی اصرار به خوب بودن و از دیگری انکار.

خیلی وقته دارم رو این مسله فکر میکنم و تلاشهایی هم با کمک دوستانم در این زمینه داشته ام و به نتایج بسیار خوبی هم رسیده ام.
و میتونم بگم علت همه این حرف و حدیثهایی که در بالا ذکر شد را پیدا کرده ام.

اما تا نهایی شدن آن باید صبر کنید و انشالله که تمام تست ها در این زمینه را تکمیل خواهم کرد و علت و راه حلش را هم خدمتتون عرض خواهم کرد.
انشالله که راضی خواهید شد و دیگه از آن به بعد چنین مشکلاتی را نخواهیم داشت.
موفق باشید.

@};- @};- @};-

:YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :-*

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 11:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 258 , 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 65 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure