انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 5:50am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 , 265 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

ممنون ازدوستان که ماراراهنمایی میکنند.یه مورد دیگه اینه که:دوستان بارها گفته اند اگه روی هدف اصلی درحالت قیچی 30ثانیه صبرکنیم وآنتنها بازنشوند.خطانیست.حالا همین کاررابرای زمانی که در20-30متری روبروی هدف ایستاده ایم وانتنها حالت پیکان روبروی هدف ایستاده اند.حالااگر سی ثانیه صبرکنیم ،آنتنها چه واکنشی دارند؟ممنون از همگی

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

جمعه 24 بهمن1392 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احتمالا باید به سمت خطای بعدی یا هدف واقعی بروند یا شاید انقدر بچرخند تا اخرش روی هدف واقعی قفل کنند باید امتحان بشه .

جمعه 24 بهمن1392 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:

سلام
دوستان خوب توجه کنید
خیلی وقته میشنویم که یه فرکانس برای کسی خوب جواب میده ولی برای کسی دیگه واکنشی نداره
یه روز خوب سنس میکنیم یه روز بد و شاید هم واکنشی نمی بینیم

یکی با ردیاب 22 خوب آنتن هاش جواب میداد ولی با 35 چنین واکنشی نمی بیند
یکی پرقدرت سنس میکنه و یکی خیلی ضعیف و نا امید کننده.

یکی میگه برای خودتون فرکانس پیدا کنید و فرکانس یه نفر با نفر دیگه متفاوته و باید فرکانس متناسب با بدن شخص توسط خودش پیدا شود.

بعد از کلی تست و تلاش و کوشش فرکانسی بسیار خوب پیدا میشود و اعلام میشود ولی بعد از مدتی خیلیا ازش ناراضی میشند و اعتراض میکنند که چرا اونطور نشد که شما تعریف کردید. و متاسفانه توهین هم میشه و بدگویی هم میکنند.
از یکی اصرار به خوب بودن و از دیگری انکار.

خیلی وقته دارم رو این مسئله فکر میکنم و تلاشهایی هم با کمک دوستانم در این زمینه داشته ام و به نتایج بسیار خوبی هم رسیده ام.
و میتونم بگم علت همه این حرف و حدیثهایی که در بالا ذکر شد را پیدا کرده ام.

اما تا نهایی شدن آن باید صبر کنید و انشالله که تمام تست ها در این زمینه را تکمیل خواهم کرد و علت و راه حلش را هم خدمتتون عرض خواهم کرد.
انشالله که راضی خواهید شد و دیگه از آن به بعد چنین مشکلاتی را نخواهیم داشت.
موفق باشید.

@};- @};- @};-

دستتون درد نکنه جناب استاد کانی :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
انشالاه که در این راه موفق باشید
ما همیشه شما را به خاطر همچین قدمهایی که برمیدارید دعا گو خواهیم بود :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 25 بهمن1392 - 1:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام مجدد . لطفا اقا حمید اگر اقا مجتبی کار دارند وقادر به پاسخگوی سوالم در صفحه 261 نیستند خودتان زحمت بکشین جواب بدهین .با تشکر فراوان

جمعه 25 بهمن1392 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه ی دوستان !
خسته نباشید انشاالله...
دوستان با بهتر شدن وضعیت هوا تا حدودی میشه زد به دل کوه و دشت و تستهای جدید انجام داد ...
خواهشمندم نزارید این تاپیک از رونق بیفته ...
البته بنده هم بیکار نبودم و چند جائی رو تست کردم که اگه خدا بخواد تو هفته ی آینده یه مورد رو حفاری میکنم و نتیجه رو حتما اعلام میکنم ... انشااله که روشهای آزمون خطا و فرکانسهای اعلام شده سربلند و نتیجه بخش باشه...
یا حق.

جمعه 25 بهمن1392 - 5:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت تمامی دوستان .از اینکه می گویند فرکانس یک نفر با نفر دیگر تفاوت دارد این ردیاب انجمن فرکانس ازاد دارد پس تکلیف ردیابهای دیگر چیست که فرکانس ازاد ندارند لطفا دوستان جواب بدهند .با تشکر

جمعه 25 بهمن1392 - 5:41pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali2000 نوشته است:
با سلام خدمت تمامی دوستان .از اینکه می گویند فرکانس یک نفر با نفر دیگر تفاوت دارد این ردیاب انجمن فرکانس ازاد دارد پس تکلیف ردیابهای دیگر چیست که فرکانس ازاد ندارند لطفا دوستان جواب بدهند .با تشکر

سلام
علی عزیر گفتم که عجله نکنید و صبر داشته باشید عرض خواهم کرد.این مورد که فرمودید رو هم در پست قبلیم بهش اشاره کرده ام.
که انشالله به موقع علت این موضوع و همچنین راه حلشو در اختیارتون میزارم.

@};- @};- @};-

جمعه 25 بهمن1392 - 5:54pm
مدیر کل
مدیر کل

علی جان در خصوص آنتن عرض کردم که این مساله رو آقا مجتبی داره روش کار میکنه و بنده نمیتونم توضیح بیشتری بدم. اگر خواستین از خودشون سوال کنین.

جمعه 25 بهمن1392 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرض ادب و احترام !
از اساتید محترم و دوستان گرامی کسی با فرکانس 710.0 که مربوط به دندون هست کار کرده ؟...
میخوام بدونم چطوره فرکانسش آیا میشه روش حساب کرد یا خطا زیاد داره ؟
چون دیشب جائی بودم و از این فرکانس استفاده کردم که تقریبا میشه بگی هر 3 متر به 3 متر قیچی میکرد ...
وزن روی 2 گرم بود و تا 5 گرم هم بهمین شکل جواب میداد ... مکان یه تپه هست که در حال حاضر زمین کشاورزیه
البته نشانه های قبر تا حدودی موجوده ولی با این شدت فک نکنم باشه ... :D
راستی فرکانس 1247.5 (( ز مـــر د )) چطوره ؟ منظور درصد خطاش هست ؟
موفق باشید.
یا حق

جمعه 25 بهمن1392 - 9:26pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

مجید عزیز با توجه به اینکه یه قبر می تونه تا بالای 10 دندان سالم بمونه فکر کنم درست باشه و چون دندان مغناطیس نداره وزن هم درست میزنه.فرکانس زمرد هم من با یه بار که خارج کرده بودن زدم و چون اون موقع زیاد ماهر نبودم نمی تونم بگم تا چه حد می تونه درست باشه.البته من یه دانه تسبیح زمردی هم خارج کردم که روی اون قیچی میشه ولی باید تو خاک جوابشو پس بده.اینجا هم هوا داره خوب میشه و ایشالله دوباره شروع بکار میشیم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 25 بهمن1392 - 9:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 , 265 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure