انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 2:58pm

پاسخ به موضوع  [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
alirezaii21 نوشته است:
hamid80 نوشته است:
سلام دوستان
فایلی که ضمیمه کردم تمام روشهایی که میشه با این دستگاه کار کرد رو با شکل توضیح داده.

سلام و درود بر همه دوستان توی این عکسی که دوستمون گذاشتن هر روشی یه فرمول خاص خودشو داره حالا از دوستان میتونن بگن توی فرمول هر حرفی معرف چه کمیتی هست ؟و عددی که دستگاه نشون میده جایی توی این فرمولا داره؟ :-?

سلام بر همه دوستان چرا دوستان به عکسی که دوستمون زحمت کشیدن و در بالای صفحه گذاشتن توجه نمیکنن که درباره کارکرد همین دستگاهه که خیلی مهمه درسته که این دستگاه بصورت رایگان مهندس عزیزمون توی سایت قرار دادن ولی بخدا ارزش بالایی داره و باید قدرشو بدونیم من با دستگاه تصویری کار کردم که فقط قیمت نجومی دارن و نسبت به قیمتشون اصلا کارایی ندارن من قبلا بوسیله یه واسطه با یه دکتر باستان شناسی آشنا شدم که با دستگاه مشابه یه اسکن میکرد و مبلغ 10 میلیون پول میگرفت نمیدونم چرا اهمیت نمیدید این دستگاه رو همه میگن کارکردش مشکله درصورتی که این طور نیست اینکه بتونیم این فرمولای عکس بالا رو تجزیه و تهلیل کنیم مطمئنا خیلی توی کارکرد دستگاه بما کمک میکنه و کارو آسون میکنه اینم بگم تصویر گرفتن با دستگاهایی که با حرکت لوپ انجام میشه خیلی سختر از کارکردن با این دستگاهه که از طریق پرابها کارشون انجام میدن و خطای این دستگاه هم کمتره موفق باشید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 5:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

alirezaii21 نوشته است:
hamid80 نوشته است:
سلام دوستان
فایلی که ضمیمه کردم تمام روشهایی که میشه با این دستگاه کار کرد رو با شکل توضیح داده.

سلام و درود بر همه دوستان توی این عکسی که دوستمون گذاشتن هر روشی یه فرمول خاص خودشو داره حالا از دوستان میتونن بگن توی فرمول هر حرفی معرف چه کمیتی هست ؟و عددی که دستگاه نشون میده جایی توی این فرمولا داره؟ :-?

سلام
دوست عزیز در فایل pdf که در ضمیمه قرار میدم توضیحات کاملی در رابطه با این روش ها و همچنین توضیح پارامترهای اون جدول داده شده . فقط امیدوارم که به زبان انگلیسی مسلط باشید.
با آرزوی موفقیت :-BD

http://www.uploadbaz.com/n9e2nfk8wyw1

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid80 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
hamid80 نوشته است:
سلام دوستان

سلام
دوست عزیز در فایل pdf که در ضمیمه قرار میدم توضیحات کاملی در رابطه با این روش ها و همچنین توضیح پارامترهای اون جدول داده شده . فقط امیدوارم که به زبان انگلیسی مسلط باشید.

تشکر دوست عزیز

پنج شنبه 24 بهمن1392 - 10:41pm

سلام من تازه ثبت نام کردم تو این سایت این دستگاه چقدر هذینه ساختش میشه ؟ قطعاتش تو بازار هست؟

جمعه 25 بهمن1392 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نخست نوشته است:
سلام من تازه ثبت نام کردم تو این سایت این دستگاه چقدر هذینه ساختش میشه ؟ قطعاتش تو بازار هست؟

خوش اومدی دوست عزیز بدون هزینه باطری و سیم و پرابها حدود 40 تومن هزینشه حالا با باطری و پرابها کلا میشه گفت 120 یا 130 هزینه داره همه قطعات در بازار موجوده فقط یه آیسی هست که پیدا نمیشهpic16f876هست که شما میتونید نوع pic 16f876a رو تهیه کنید که این آیسی هم به وفور یافت میشه فقط موقع پروگرم کردن نوع 16f876a از فایل hex که آخرش aداره استفاده کنید موفق باشید

شنبه 25 بهمن1392 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid80 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
hamid80 نوشته است:
سلام دوستان

سلام

دوست عزيز اگر برات امكان داره يه جا ديگه آپش كن تا وسط دانلود مياد يك دفعه قطع ميكنه

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 26 بهمن1392 - 8:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
بفرمائید ، در جایی دیگه آپلود کردم :D
http://uplod.ir/jsdvr8mcpkbz/Electrical ... ng.pdf.htm

شنبه 26 بهمن1392 - 10:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid80 نوشته است:
سلام
بفرمائید ، در جایی دیگه آپلود کردم :D
http://uplod.ir/jsdvr8mcpkbz/Electrical ... ng.pdf.htm

دانلود شد ممنون.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 27 بهمن1392 - 8:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اينجوري هيچ فايده اي نداره تصميم گرفتم خودم كاري كنم مي خوام مقاله اصلي رو خط به خطش رو ترجمه كنم و براي دوستاني مثل خودم قرار بدم حتي اگر برام 1 سال طول بكشه

یکشنبه 27 بهمن1392 - 8:10am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام :ymhug:
دوستان ببخشید یک سوال داشتم ایا p1 باید در مقابل c1 و p2 در مقابل c2 باشد
من تستی که گرفتم مقادیر hوl در حالت عادی حدودا روی 250 بودن بعد از اینکه پراپ ها را یک متر . یک متر می برم جلو فقط 10 تا به مقدار اولیه اضافه میشه :(
البته جنس پراپ ها را برنجی انتخاب کردم استیل گیرم نیامد

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 3:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6478 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure