انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 9:48pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 269 , 270 , 271 , 272 , 273 , 274 , 275 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست عزیزشما باید برای وزن گیری از وزن بالا به پایین بیایید البته میتونی برای شروع کار از وزن یک کیلو استفاده کنی...
موفق باشی

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 3 اسفند1392 - 6:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی محمد نوشته است:
دوستان من فکر میکنم که وقتی آنتن تلسکوپی رو قطع میکنیم حجم و وزن کمتر میشه و قدرت شعاع زنی هم کمتر میشه من فقط به این تجربه هنوز نرسیدم که در یک جایی که 2000 متر هست از چه عدد وزنی باید استفاده کنم من معمولان از یک کیلو استفاده میکنم و 10 تا 10 تا بالا میبرم عدد وزن رو تا به وزن مورد نظر برسم و وقتی وزنم پیدا شد عدد وزنم رو 2 درجه پایین تر میزارم نمیدونم کارم درست هست یا نه با تشکر

دوست عزیز!
شما همیشه برای شروع ردیابی از آنتن تلسکوپی و روش باسیم و عدد قدرت 10 استفاده کن و وزن رو هم بسته به نوع باری که در سند هست تنظیم کن اگه سند نداره و اهداف کوچک برای شما مهم هست که شروع کار رو همیشه با عدد وزنی کم مثل 10 گرم شروع کن ...
بعد از ردیابی ونقطه کردن با استفاده از فرکانسهای پائین و بیسیم و با آنتن تلسکوپی وصل و قدرت کم مثل یک و یا نیم نقطه ی دقیق رو بدست بیار و عدد وزن رو از عدد بالا به پائین تغییر بده تا جائی که آنتنها شروع به واکنش کنه ...
در مرحله ی بعد بدون آنتن تلسکوپی و با سیم وصل به آنتن برنجی و عدد قدرت 8 تا 10 عمق و حجم و وزن دقیق رو بدست بیار ...
فراموش نکن بین تعویض فرکانسها دستگاه رو 3 دقیقه خاموش کنی ... برای وزن گیری اگر از بالا به پائین بری نیاز به خاموش کردن دستگاه نیست ... برای عمق گیری هم میتونی عدد وزن بدست آمده رو تا نصف آن کم کنی تا عمق بهتر و دقیقتری بدست بیاری ...
روشهای اعلام شده برای هر مقدار فضائی که داشته باشی از 100 متر تا 1 کیلومتر فرقی نمیکنه و برای همشون استفاده میشه ...
در خاتمه هم با روشهای تست خطا که قبلا گفته شده آزمون خطا رو انجام بده ...
یا حق.

آخرین بار توسط majid_famali در شنبه 3 اسفند1392 - 7:00pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 3 اسفند1392 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
حالا یه سوال تا الان که تمام تستها بر روی ردیاب هم با انتنهای برنجی .هم با تلسکوپی بوده که یه سری اطلاعات و وزن گیری حدودا دستمون اومده بود حالا با این کلیدی که جدیدا بر روی ردیاب برای قطع کردن تلسکوپیها گذاشته شده برای چیه ایا نحوه انتن زدن یا وزن گیری این کلیدی که گذاشته شده و تست گرفته نشده با تستی که در وزنهای داده شده قبل از کلید گذاشتن ووزنهای نجومی داده یکیه؟ فرق نمیکنه؟چون ظاهرا این کلیدها وزن رو واقعی تر نشون میده و این مساله فکر کنم شرایطش با قبل کلید گذاشتن برای سنس کردن فرق کنه ها اگه دوستان بیشتر اطلاعات دارن ممنون میشم :ymhug:

با درود جناب رامین عریر
من در ابتدا به این نتایج رسیده بودم و به دوستان توصیه کردم که تلسکوپیهارو جدا کنند تا دقت ردیاب بالاتر بره
فقط تنها مشکلی که بعد از جدا سازی انتنها داریم کاست شدن شعاع ردیابه که این مورد با یه کلید چهار پایه قابل حل شدنه
من این کلیدو نصب کردم و الان برا شرو ع با انتن تلسکوپی وصل کار میکنم بعد سر نقطه تلسکوپیها رو قطع میکنم
و همین طور که تو نتیجه ردیابی جناب علی محمد دقت کنیم این مسئله با انتن و بدون انتن تلسکوپی کاملا" اشکاره
به دوستان نوصیه می کنم حتما" این کلیدو برای نتایج بهتر نصب کنند . موفق باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 3 اسفند1392 - 6:59pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان.تاثیر باد در ردیابی چقدره؟آیا امکانش هست که آنتن های برنجی در خلاف جهت باد ملایم حرکت کنند؟

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

شنبه 3 اسفند1392 - 7:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ممنونم جناب بنیامین :ymhug: اره این کلید رو من هم روی دستگاه گذاشتم هنوز تست نکردم که انشااله انجام میدم ولی ظاهرا این کلیده خیلی تاثیرداره باید دوستان مد نظرشون باشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 3 اسفند1392 - 7:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

البته کلید قطع تلسکوپیهارو

شنبه 3 اسفند1392 - 8:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خدمت اقا حمزه یه سوال: وقتی نقطه پیدا شد بالاخره انتن خاموش باید سمت هدف بره یانه؟یه سری میگن اره یه سری میگن نه با توجه به اینکه کلید قطع تلسکوپی رو هم گذاشتیم :ymhug:

شنبه 3 اسفند1392 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
با سلام خدمت اقا حمزه.چن تا سوال دارم باید زحمتشو بکشی که جواب بدی ردیاب تازه دستم رسیده :ymhug: وقتی نقطه پیدا شد بالاخره انتن خاموش باید سمت هدف بره یانه؟یه سری میگن اره یه سری میگن نه با توجه به اینکه کلید قطع تلسکوپی رو هم گذاشتیم

جهت اطلاع دوستان !
آنتن خاموش هم میتونه نقطه رو نشون بده ... فقط شماباید تا جائی برید که دیگه آنتن خاموش هدف رو نتونه سنس کنه و اگر در اون نقطه آنتن با دستگاه روشن بتونه همون هدف رو سنس کنه میتونه هدف واقعی باشه ... شما میتونید هم از روش آنتن تلسکوپی وصل و بی سیم و هم آنتن تلسکوپی قطع و باسیم استفاده کنید .
یا حق.

آخرین بار توسط majid_famali در شنبه 3 اسفند1392 - 8:24pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 3 اسفند1392 - 8:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا رامین گل عزیز
میتونم یه خواهشی ازتون بکنم؟
دو صفحه آخر تاپیک رو ببینید
دوست خوبم میشه لطف کنید همه مطالبتون رو توی یک پست بزنید؟
هی این تاپیک میاد بالا ،میایم میبینیم ....

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 3 اسفند1392 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
آقا رامین گل عزیز
میتونم یه خواهشی ازتون بکنم؟
دو صفحه آخر تاپیک رو ببینید
دوست خوبم میشه لطف کنید همه مطالبتون رو توی یک پست بزنید؟
هی این تاپیک میاد بالا ،میایم میبینیم ....

دوستان عزیز !
شما میتونید تا یک ساعت بعد از ارسال هر پست ... پست خودتون رو ویرایش کنید و نیازی نیست قبل از یک ساعت برای تغییر پست قبلی خود از پست جدید استفاده کنید و خیلی راحت با کلیک روی گزینه ی ویرایش پست که در بالا و سمت چپ پست خودتون قرار داره مطلب جدید رو اضافه و یا مطلب قبلیتونو ویرایش کنید ...
با تشکر .
یا حق.

شنبه 3 اسفند1392 - 8:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 269 , 270 , 271 , 272 , 273 , 274 , 275 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure