انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 7:46pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه
دوستان يكي از نكات ردياب 35 كه من بهش رسيدم اينكه يه اپراتور بايد در همه مراحل رديابي از ولوم بالا و 10 استفاده كنه.حالا چه مسافت زياد باشه و چه كم چه عمق كم باشه و چه زياد.در اين ردياب با كم شدن ولوم قدرت نقطه زني ردياب بشدت تغيير مي كنه و در مقوله ي شعاع زني هم تمايل ردياب به گرايش به خطا ها هم افزايش پيدا مي كنه.
حالا دوستان وقتي به محل بار يا خطا نزديك ميشن بهترين كار اينكه يا فركانس ردياب رو كم كنن و يا از گزينه وزن بالاتري استفاده كنن و بنظر من نبايد ولوم قدرت يك درجه هم كم بشه*براي حجم گيري بايد وزن دقيقا وزن بدست اومده باشه و قدرت ردياب 10 و حالت بيسيم استفاده بشه.
براي وزن گيري هم بهترين روش كار ولوم قدرت 10 و حالت با سيم و بدون انتن تلسكوبي بايد انجام بشه
و براي عمق زني دقيق وزن ردياب 80% وزن بدست اومده ولوم قدرت 10 و حالت با سيم باشه.
فركانسي مثل فركانس 21.04 هم اگه دقيقا با وزن بدست اومده در زمان حجم گيري فقط در يه نقطه قيچي بشه و با كوچك ترين حركت باز بشه نشان از وجود خطاي ذرات هستش.موفق باشيد

درود بر شما
کلا ردیابی من اینجوری که میگید تا به حال بوده فقط حجم گیری که برای من فقط عمق نشون داده میشه و از حجم خبری نیست ولی باز هم تاکید میکنم که فرکانسها بدون اینکه ولوم وزن را بالا بزاریم بعضی از اونها میتونه وزن واقعی را کمتر نشون یده تا حالا فقط موفق شدم فرکانسه مس را بدست اورم که برای من وزنم را خیلی کم تشون میده برای طلا هنوز موفق نشدم که همچنین فرکانس را پیدا کنم که مثل فرکانس مس بدون بالا بردن ولوم وزن وزن فلز واقعی را کمتر نشون بده

سه شنبه 6 اسفند1392 - 6:53pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان .نکته ای که برای من اتفاق افتاده اینه که :اگر از لحاظ روانی ،شاداب وریلکس نباشیم ،آنتن ها هیچ حرکتی ندارند.بدون اضطراب وحوصله ی زیاد ،خیلی شرطه!!ردیاب بیشتر مواقع کار خودشو انجام میده .این ماییم که زبان اونو نمیدانیم .با تشکر

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

سه شنبه 6 اسفند1392 - 7:17pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
کسانی که نمیتونند با فرکانسهایی که گذاشتیم سنس کنند باید یه کم زحمت به خودشون بدن و دور و بر اون فرکانسها ، قرکانس مربوط به خودشون رو پیدا کنند.

@};- @};- @};-

سه شنبه 6 اسفند1392 - 7:26pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه
سوالی که دوستان در مورد قیچی شدن انتن های خالی و ابن جریان زاویه 45 درجه و یون می پرسن رو من قول داده بودم با تکمیل تست هام و پیدا کردن دلایل عملی جواب بدم
البته دوستان من به زبان ساده توضیح میدم و از اسم بردن مواد شیمیایی و دلایل اون خودداری می کنم تا همه دوستان استفاده کنن.
وقتی فلزی مثل طلا زیر خاک به مدت طولانی قراره می گیره بر اثر وجود باکتری های خاص و انفعالات شیمیایی یه ماده شیمیایی که فوق العاده سمی و گشنده هستش رو خواهیم داشت که این ماده شیمیایی که به اشتباه بهش کربن میگن(کربن یکی از ترکیباتش هستش) مقدارش بستگی به قدمت و وزن طلا داره.طلای که مس رو هم داره و یکی از دلایل سمی بودن این ماده ی شیمیایی همین مس هستش.این ماده شیمیایی که به اسم های مختلفی هم معروف هست بخاطر وجود بعضی عناصر مخصوصا کربن یه سپر مغناطیسی دور طلا ایجاد می کنه که به یون ( به اشتباه) معروف شده.حالا این سپر مغناطیسی هم همه دوستان شکل مغناطیسی یه اهن رو با رو دیدن که حالت بیضی شکل داره و این بیضی هم دوتا قطر داره که انتن ها روی شروع و پایان هر دو قطر قیچی میشن(انتن های خالی).علت اینکه ردیاب به طلای یگ گرمی زیر خاکی بهتر از طلای 30 گرم جدید جواب میدن همین ماده شیمیایی هست و. تو تست من بعد از شستشوی طلای کم زیر خاکی با تینر مخصوص و در چند مرحله با از بین رفتن ماده شیمیایی دوباره ردیاب با وزن دقیق طلا رو گرفته و وزن بالا نزده.این ماده شیمیایی هم هر جا باشه مانع رشد گیاهان،اب شدن برف و مریض کردن حیوانات چون گوسفند و گاو و کشتن حیواناتی مانند موش و در صورت برخورد و استشمام توسط انسان باعث مسمومیت و در صورت برخورد زیاد باعث مرگ میشه.این ماده بوی بدی داره و بهیچ وجه بوی اون هم تموم نمیشه مگه اینکه از محل خارج بشه و ماده اون با اسید مخصوص از بین بره.استشمام این گاز بر اساس محیط از صد متری ممکنه باعث از کار اوفتادن گلبول های مغز و ایجاد توهم در فرد کنه.با تشکر

سلام
حمزه جان با تشکر از این مطلب بسیار مهم شما
بالاخره این معمای فرکانس طلای جدید و قدیم وو تفاوت آن را حل کردید و بنده هم این مطلب شمارو قبول دارم

@};- @};-

سه شنبه 6 اسفند1392 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
سلام به همه
دوستان يكي از نكات ردياب 35 كه من بهش رسيدم اينكه يه اپراتور بايد در همه مراحل رديابي از ولوم بالا و 10 استفاده كنه.حالا چه مسافت زياد باشه و چه كم چه عمق كم باشه و چه زياد.در اين ردياب با كم شدن ولوم قدرت نقطه زني ردياب بشدت تغيير مي كنه و در مقوله ي شعاع زني هم تمايل ردياب به گرايش به خطا ها هم افزايش پيدا مي كنه.
حالا دوستان وقتي به محل بار يا خطا نزديك ميشن بهترين كار اينكه يا فركانس ردياب رو كم كنن و يا از گزينه وزن بالاتري استفاده كنن و بنظر من نبايد ولوم قدرت يك درجه هم كم بشه*براي حجم گيري بايد وزن دقيقا وزن بدست اومده باشه و قدرت ردياب 10 و حالت بيسيم استفاده بشه.
براي وزن گيري هم بهترين روش كار ولوم قدرت 10 و حالت با سيم و بدون انتن تلسكوبي بايد انجام بشه
و براي عمق زني دقيق وزن ردياب 80% وزن بدست اومده ولوم قدرت 10 و حالت با سيم باشه.
فركانسي مثل فركانس 21.04 هم اگه دقيقا با وزن بدست اومده در زمان حجم گيري فقط در يه نقطه قيچي بشه و با كوچك ترين حركت باز بشه نشان از وجود خطاي ذرات هستش.موفق باشيد

ممنون حمزه جان ...
امیدوارم با تست این روش دیگه به نتیجه نهائی برسیم ...
البته بنده هم انواع روشها رو موقع کار تست میکنم و تا حدودی به این نتیجه رسیدم که با کم کردن ولوم قدرت روی بعضی نتایج خیلی نمیشه حساب کرد ...

سه شنبه 6 اسفند1392 - 10:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان عزیز ومهندس حمید عزیز .مهندس خواستم احوال سلامتی پدر اقا مجتبی ازتان بگیرم به امید خدا سلامت باشن .ضمنا خواستم بدانم ایا کار انتن جدید به کجا رسیده .بخاطر اینکه با اقا مجتبی در تماسی ازتان سوال کردم .با تشکر فراوان

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 1:02pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون علی جان فکر میکنم حال ایشون هم بهتر هست و ایشالا کاملا سلامتیشون رو بدست بیارن.
طرح آنتن جدید هم جواب خوبی نداده و فعلا منتفی هست و از همون سیستم قبلی باید استفاده بشه.

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم مثل اریانا با فرکانس مس دستگاه زیاد نمی تونم کار کنم.
حتی بیرون مقداری اهن در دو مکان مختلف پیدا کردم.
ولی هنوز فرکانس 995 رو چک نکردم.

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
kamal857 نوشته است:

کمال جان بعد از 2 روز بلاخره با آزمون و خطا تونستم فرکانس مس رو با سیستم بدنیم ست کنم !

حقیقت چون دوستانی که زحمت این فرکانس هارو میکشن هر کدوم یک انرژی بدنی متفاوت دارند لذا ما باید اون فرکانس رو با بدن خودمون تطبیق بدیم در کل اوپراتوری ردیاب بسیار بسیار مشکل و طاقت فرساست :-B

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 10:32pm
استاد
استاد

ariana2014 نوشته است:
kamal857 نوشته است:

کمال جان بعد از 2 روز بلاخره با آزمون و خطا تونستم فرکانس مس رو با سیستم بدنیم ست کنم !

حقیقت چون دوستانی که زحمت این فرکانس هارو میکشن هر کدوم یک انرژی بدنی متفاوت دارند لذا ما باید اون فرکانس رو با بدن خودمون تطبیق بدیم در کل اوپراتوری ردیاب بسیار بسیار مشکل و طاقت فرساست :-B

درود بر شما
ردیاب ما را کور و پیر کرد تا تونستیم متوجه شویم که هر فرکانس باید با مگنت هر فرد سازگاری داشته باشه اگه یکی دوتا تست دیگه بکنم و نتیجه مثبت بود دیگه با همین ردیاب کار تموم هست و اختیاجی به نقطه زن تا برای 30 متر زیر خاک لازم نسیت

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 11:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure