انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 6:59pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
با سلام
دوستان اين روش رو هم تست كنن ضرر نميكنن ، وقتي نقطه هدف پيدا شد ، دستگاه خاموش و از محل هدف به سمت بيرون حركت كنيد هرجا دوباره انتنها قيچي كردن ميشه عمق هدف .. تمام

من با نظر اقا مهدی موافقم یه روش اساندارد برای انتنها بدون دستگاه محسوب میشه

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 26 اردیبهشت1392 - 5:25pm

سلام به مدیریت محترم سایت حمید آقا من خیلی به سایت شما سر میزنم خیلی اطلاعات هم از این انجمن شما کسب کردم و باید به شما و دوستانتون برای طراحی همچین انجمن و کمک کردن به امثال ما ، تبریک و تشکر کرد.من میخواستم ببینم این دستگاه شمار رو چطور میشه خریداری کرد ؟ شما فرمودین که به شما پیام خوصوصی بدم ولی من این امکانو نداشتم تو سایت من حقیقتاً از دستگاه تون خوشم اومده میخواست ببینم کار کردن باهاش راحته و در مقابل املاح و مواد معدنی خاک که حساسیت نداره؟ و تا چه عمقی میزنه ؟ و دستگاه شما قابلیت مشخص کردن متراژ یا عمق رو داره؟ اگه عکس بیشترم دارین بزارین ممنون میشم راهنمائیم کنید و شماره تماستون هم اگه لطف کنید برای خرید این دستگاه خوب شما اقدام کنم منتظر جوابتون در پیغام خصوصیم هستم تشکر از شما //////بهرنگ

پنج شنبه 26 اردیبهشت1392 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

behrang_ld نوشته است:
سلام به مدیریت محترم سایت حمید آقا من خیلی به سایت شما سر میزنم خیلی اطلاعات هم از این انجمن شما کسب کردم و باید به شما و دوستانتون برای طراحی همچین انجمن و کمک کردن به امثال ما ، تبریک و تشکر کرد.من میخواستم ببینم این دستگاه شمار رو چطور میشه خریداری کرد ؟ شما فرمودین که به شما پیام خوصوصی بدم ولی من این امکانو نداشتم تو سایت من حقیقتاً از دستگاه تون خوشم اومده میخواست ببینم کار کردن باهاش راحته و در مقابل املاح و مواد معدنی خاک که حساسیت نداره؟ و تا چه عمقی میزنه ؟ و دستگاه شما قابلیت مشخص کردن متراژ یا عمق رو داره؟ اگه عکس بیشترم دارین بزارین ممنون میشم راهنمائیم کنید و شماره تماستون هم اگه لطف کنید برای خرید این دستگاه خوب شما اقدام کنم منتظر جوابتون در پیغام خصوصیم هستم تشکر از شما //////بهرنگ

سلام اقا بهرنگ
خوش اومدید به انجمن
اول اینکه پستهای همین تاپیک رو مطاله میکردید همه جوابهاتون رو پیدا میکردید...ا واسه سفارش دستگاه به اقا مجتبی پیام خصوصی بدید.
فکر کنم در مورد ردیاب اطلاعات کمی داشته باشید...دوست عزیز این دستگاه بخاطر داشتن حذف کننده بساری از امواج مزاحم و املاح و مواد معدنی رو براحتی حذف میکنه..عمقی که این دستگاه میزنه بیشتر از 20 متر هست با شعاع ردیابی بیش از 3 کیلومتر...هیچ دستگاهی تا حالا نیمده که متراز رو بزنه البته نه اون پیشرفته ها که فقط در انحصار میراث هستن....هیچ ردیابی توی دنیا نیست که بتونه متراژ رو بگه....ولی از روش هایی که توضیح داده شده در بخش مربوطه میتونید عمق رو پیدا کنید..حتما همه ی پستهای این تاپیک و همچنین تاپیک مربوط به اموزش این ردیاب رو مطالعه کنید viewtopic.php?f=13&t=261
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 26 اردیبهشت1392 - 12:00am
مدیر کل
مدیر کل

ضمن تایید فرمایش علی اقای عزیز عرض کنم همینطوره عمق رو خود دستگاه که نشون نمیده! حتی نقطه رو هم هیچ دستگاهی خودش نمیتونه دقیق مشخص کنه. تمام این پارامترها تعیینش با اپراتور هست. مهم اینه این ردیاب شاید تنها ردیابی هست که بدلیل دقت بسیار زیاد میشه روشهای نقطه زنی و عمق گیری رو باهاش بطور دقیق پیاده کرد. با اینکه این میزان دقت از هیچ ردیابی توقع نمیره اما طبق آزمایشات انجام شده این ردیاب قابلیتش رو داره. در مورد حساسیت به املاح و غیره هم کلا این ردیاب مشکلی نداره.
ولی نکته مهم بخصوص در استفاده از ردیابها این هست که اپراتور نیاز به تمرین و تجربه قبلی داره تا بتونه از دستگاه جواب عالی بگیره. با تمرینات مختلف شما میتونین هر جور که بخواین از این دستگاه کار بگیرین و خطاهای مختلف رو هم باهاش حذف کنین. چند نکته ساده بیشتر نداره اما همونها هم نیاز به تمرین زیاد دارن.

جمعه 26 اردیبهشت1392 - 1:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
سلام خسته نباشين .انشالله كي قراره نوبت سفارش دستگاه ما بشه ؟ :-s ارسال پيام خصوصي هم كه فعال نيست اقا مجتبي رو ازكجاپيدا كنيم ؟! :-\

جمعه 27 اردیبهشت1392 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sahand نوشته است:
سلام خسته نباشين .انشالله كي قراره نوبت سفارش دستگاه ما بشه ؟ :-s ارسال پيام خصوصي هم كه فعال نيست اقا مجتبي رو ازكجاپيدا كنيم ؟! :-\

سلام سهند جان
خوش امدی :ymhug:
میتونی به اقا مجتبی پیغام خصوصی بدی واسه سفارش

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 27 اردیبهشت1392 - 2:38pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
سهند عزیز زیاد عجله نکن داداش.
ما بیش از یه ماهه سفارش دادیم و توی صف دریافت وایسادیم هنوز خبری نشده%
از مهندس مجتبی عزیز تقاضا داریم لطفا سریعتر ما رو از این انتظار خلاص کنن%
یاعلی
@};- :-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 27 اردیبهشت1392 - 2:52pm
مدیر کل
مدیر کل

بینا جان بابت انتظار باید ببخشید چون هم مشکل قطعه وجود داشت که بنده هم کمک کردم مشکل حل شده و از طرفی هم تعداد درخواستها برای این ردیاب دفعتا زیاد شد و تا اونجا که من در جریانم آقا مجتبی بیشتر درخواستها رو در هفته آینده ایشالا ارسال میکنن.

جمعه 27 اردیبهشت1392 - 3:42pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان این ردیاب نقطه زن ما به هدف زد به ولا به اون خدایی که میپرستین به جان بچه هام , الان یک ساعت میشه بهم خبردادن که اقا این دستگاه شما زد به هدف البته اون بار کوچیک بود تقریبا 8 کیلو طلا که داخل یه کوزه بوده حالا امار کامل رو شرمنده اینو فقط گفتم که اونهایی که تا حالا سفارش دادند خوشبحالشون میشه و مطمئن باشند که به ارزوشون میرسند . هرچند که به من چیزی نمیرسه بخدا اما همینکه خبر دادند برام انگار تمام دنیا رو دادند .
عمق تقریبا سه متر پشت حیاط یه بنده خدایی که پر از فلز بود و اتفاقا نقطه زن پالسی من هم بهش داده بودم که به کارش نیامد . با این ردیاب انجمن اونجا رو خوب سرچ کرد , موضوع تقریبا یک هفته پیش بود و دوستم دستگاه پالسی رو اونشب برام اورده بود و گفته بود اینقدر اونجا فلز بود نتونست دقیق بما بگه و گفت این ردیاب تو یه جا رو زد تو سه متری عمق گرفته بودم که اون شب اون رفیقم کار نکرده بودند و حالا همین رفیقم الان سه روزه بنده خدا نشسته پیش من که برای انتنها کمکم کنه و سرهم کردن فیش انتنها که داده بودم بهش گفتم قول دادم باید یسره پیشم باشی کمک کنی این بنده خدا هم اصلا خونه نرفت و یسره بامن بود و حتی غذا هم از بیرون سفارش میدادیم چون وقت درست کردن غذا هم نداشتیم یهو یک ساعت پیش بهش زنگ زدن که اقا کجایی کارت داریم و رفت و اومد با خوشحال گفت مجتبی تبریک دستگاهت زد به هدف و اتفاقا این بار مال یه پیرمده سن بالا بود و اصلا فکر نمیکردیم اینطوری ما رو دور بزنه گفتم اشکال نداره بازم پیدا میکنی برای من مهم این بود که خبر خوش دادی .
بقرآن قسم نه به من چیزی میرسه و نه به دوستم فکرهای بیخود نکنین البته سر صحبت من با کسانی هست که الان پیش خودشون میگن مجتبی بار گرفته و وضعش خوبه نه بخدا .
فعلا هم کسی سفارش نده و خیلی خسته شدم اجازه بدین یه استراحت بکنم بس که استرس داشتم که چرا اینها تمام نمیشه و هی بهم پیام خصوصی میدادند و هی زنگ میزدند البته بهشون حق میدم خیلی هم دیر شده بود خب مشکلات عدیده ای هم داشتم از جمله پیدا کردن یه باطری بسیار مرغوب که اقا حمید زحمتشو کشیدن و برام فرستادند به تعداد و همچین محکم کاری این دستگاه که ضد کپی بشه برای اینکه دست کسانی نیافته ازش سواستفاده کنن .
فردا هم اونهایی که سفارش داده بودند از اول نوبت میفرستم براشون فقط دستگاه رو گرفتند ازش خوب محافظت کنن و بدست کسی ندن و ایشاالله موفق بشند .
این پست به مدت یک هفته میمونه بعد حذف میشه .

ضمنا هرکسی این دستگاه رو دریافت کرد اگر مایل بود میتونه اینجا اعلام کنه تا من هم خیالم راحت باشه بدستشون رسید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 6:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
سلام به همگي خسته نباشين. ما كه ردياب سفارش ميديم چه تضميني هست كه دستگاه به دستمون برسه :-\ اگر حضوري و بعد از تست دستگاه پولشو پرداخت كنيم بهتر نميشه؟ ~O) شايدبعضيا بيشتر هم پول دادند. :) @};-

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 10:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure