انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 5:51pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 277 , 278 , 279 , 280 , 281 , 282 , 283 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جاويد عزيز,
مطلبى که فرموديد براى عامل روى خاک تستش کرديد,بهتر نيست دفنش ميکرديد بعد تست وزن ميگرفتيد,
در مورد مگنت بدن هر فرد,بايد عرض کنم اين نظر شخصى شماست چون براى من قابل درک نيست,اگه در اين مورد دليل علمى داريد بفرمائيد تا استفاده کنيم.
به نظرم اين مسئله مگنت بدن افراد گمراه کنندست براى ما,فکر کنم عامل خطاى ديگه اى وجود داره که از چشمهاى تيز بين شما و اساتيد مخفى مونده,حالا هر کى نظرى داره!
بهتر نيست فکرمون رو از اين قضيه مگنت بياريم بيرون؟ :-BD
ممنونم از شما برادر

جمعه 9 اسفند1392 - 12:15pm
استاد
استاد

farbod نوشته است:
سلام جاويد عزيز,
مطلبى که فرموديد براى عامل روى خاک تستش کرديد,بهتر نيست دفنش ميکرديد بعد تست وزن ميگرفتيد,
در مورد مگنت بدن هر فرد,بايد عرض کنم اين نظر شخصى شماست چون براى من قابل درک نيست,اگه در اين مورد دليل علمى داريد بفرمائيد تا استفاده کنيم.
به نظرم اين مسئله مگنت بدن افراد گمراه کنندست براى ما,فکر کنم عامل خطاى ديگه اى وجود داره که از چشمهاى تيز بين شما و اساتيد مخفى مونده,حالا هر کى نظرى داره!
ممنونم از شما برادر

درود بر شما
ما نظرمون بیشتر دیگه نیست حالا اگه شما راه بهتری بلدی .بفرما ما نوکرتون هم هستیم

جمعه 9 اسفند1392 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

farbod نوشته است:
سلام جاويد عزيز,
ممنونم از شما برادر

سلام فربد جان!
ببین دوست عزیز بنده با این اسم که بدن هر فرد مگنت خاص خودشو داره کاری ندارم ولی اینو میدونم برای هر فرد یک فرکانس یجور جواب میده بعنوان مثال فرکانس 39.51 که استاد جاوید برای طلا فرمودن که یکی از فرکانسهای عالی برای نقطه کردن و عمق گیری هم هست برای بنده با این عدد خیلی جوابگو نیست و با عدد 39.56 خیلی بهتر میتونم عمق و نقطه بزنم ... و وقتی عددرو کم میکنم واکنش آنتنها خیلی ضعیفتر هست ...
از دوستان هم تقاضا دارم فقط به فرکانسهای اعلام شده اکتفا نکنن و حتما حدود عددهای اعلامی رو بررسی کنن ...
یا حق.

جمعه 9 اسفند1392 - 12:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از جاويد عزيز و مجيد گرامى.
منم موافقم با اين مسئله که هر کسى با فرکانس خاصى رو اهداف سنس بهترى داره,ولى آيا اين دليل بر اختلاف فرکانس بدن افراد هستش؟ :-?
به نظرم منطقى نيست,داريم از حل مسأله با اين کار دور ميشيم :-\
پيروز و سربلند باشيد.

جمعه 9 اسفند1392 - 1:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

پس دستگاههایی که فرکانس ثابت دارن جریان چی میشه ؟

جمعه 9 اسفند1392 - 2:19pm
استاد
استاد

milad0111gh نوشته است:
پس دستگاههایی که فرکانس ثابت دارن جریان چی میشه ؟

درود بر شما
راحتتون کنم انتن ال شکل برای ردیابی یعنی استفاده ازمنگنت بدن برای ردیابی.فرکانسهای ثابت اگه خوب بودند دیگه اینهمه پست اینجا زده نمیشد و فرکانسهای بهتری پیدا نمیشد. در حقیقت فرکانسهای ثابت بدرد سند می خوره که یکراست بری روی هدف منتهی اگه برای ردیابی بدون اثار می خواهی باید فرکانس برای ردیابی و حذف ذرات را مطابق با مگنت بدن خودتون بدست اورید وگرنه درصد خطاتون خیلی بالا می رود و تمام تلاش ما هم خکیم حذف ذرات بوده که تا حالا راهی به جایی نبرده و تنها امید ما فرکانسی هست که با مگنت بدن سازگاری داشته باشه

جمعه 9 اسفند1392 - 2:56pm
استاد
استاد

farbod نوشته است:
ممنون از جاويد عزيز و مجيد گرامى.
منم موافقم با اين مسئله که هر کسى با فرکانس خاصى رو اهداف سنس بهترى داره,ولى آيا اين دليل بر اختلاف فرکانس بدن افراد هستش؟ :-?
به نظرم منطقى نيست,داريم از حل مسأله با اين کار دور ميشيم :-\
پيروز و سربلند باشيد.

درود بر شما
بدن از استخوان و اب و گوشت و عضلات گوشتی درست شده و فلزاتی نظیر روی واهن و مس و کلسیم و انرزیهایی که ازبدن ساطع میشه همه در هم غوطه ور شدند و مگنت بدن را تشکیل دادن و تشکیل یک هاله دادند که همیشه همراه ادمی هست و فرکانس طبق این مگنت عمل میکنه یا به حسابی دیگه یه پای معادله مگنت بدن و یه پای دیگه این مسعله مگنت فلز یا هدف زیر خاک هست و برای اینکه انتنها روی یک هدف قیچی کنند با دستگاه فرکانسی حتما و باید این ارتباط و قیچی شدن انتنها با یک فرکانس صورت بگیره و در تست عملی هم این فرکانس محک زده بشه در کل فرکانس را کلید ارتباطی این دو مگنت در دستگاههای فرکانسی حساب کنید که با واکنش انتنها مشخص میشه

جمعه 9 اسفند1392 - 3:05pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام
بعد از مدت ها با خوب شدن هوا امروز دست به انتن شدم و رفتيم جاي كه بعد از حفاري سفال و ديوار خارج شده بود انتن زدم.
رو مد گلد ها و وزن 2كيلو ردياب رو استارت زدم كه ردياب خيلي كند شروع به سرچ كرد و يه مسير داد ولي بعد با مكث بيشتر ديدم كه رو مسير قفل نمي كنه و دوباره مي چرخه.رو مد هاي مثل سرب و مگنت و اهن هم ديدم واكنشي نداره پس نقره هم زدم كه ديدم خبري نيست.كلا بعد از 6 دقيقه انتن زدن گفتم محل هيچي نداره.
در مورد گيج زدن انتن ها هم اين رو بگم اگه در محلي بار و عوامل خطا باهم باشه انتن ها بعد از 10 ثانيه چرخيدن مسير بار رو ميدن و اگه بار گردن كلفت باشه 4 تانيه طول ميكشه و اگه محيط داراي بار بدون عوامل خطا باشه با بالا بردن انتن ها مسير درجا مشخص ميشه.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 9 اسفند1392 - 4:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد تاثير مگنت بدن هم بايد بگم همه انسان ها داراري املاح و فلزات يكساني تو بدنشون هستن البته شايد يه مقدار خيلي كم زياد يا كم باشه و همه ادم ها هم هاله دارن و فكر نكنم مغناطيس بدن ادم ها تو رديابي اين همه متفاوت باشه.چيزي كه مشخص هستش ساعت فركانس گيري و نوع محيط كاري افراد تو رديابي و مقدار عددي فركانس مي تونه تاثير بيشتري داشته باشه.
البته چيزي كه مشخص هستش استاد جاويد تو رديابي خيلي با تجربه هستن و مطلب ايشون هم مي تونه درست باشه.فركانس يه فلز خاص كه يه ساعت مشخص گرفته ميشه با همون فركانس همون فلز تو يه ساعت ديگه تا حدودي فرق داره و دوستان مي تونن تست كنن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 9 اسفند1392 - 4:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام به همه دوستان.
پيرو صحبتهاى حمزه عزيز بايد عرض کنم که معمارى دفينه,شکل دفينه,چيدمان اجناس(وجود خمره در کنار مجسمه با عيار متمايز و...) ,عوامل پارازيت(مثل لانه موش و حيوانات ديگه و فضولا اين حيوانات و ماندگارى اين فضولات و توليد گازهاى بيولوژيکى که عمده خطاهستن),مغناطيس زمين,ساعت دستگاه زدن و آرام بودن محيط از magnetic storms,کاليبره بودن instrument يا وسيله رديابى,
تمام اين عوامل تو دستگاه زدن مؤثرند و بايد عامل خطارو حذف کرد,
ممنونم از همه دوستان انجمن.

جمعه 9 اسفند1392 - 6:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 277 , 278 , 279 , 280 , 281 , 282 , 283 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 186 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure