انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 4:10pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 278 , 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ظاهراکسی جوابه تسته منوندادش ...اوکی من تااخره سال حداقل 2جادارم که بزنم حفاریشومیکنم وتوش تمومه فرکانس هایی خوده ردیاب وازادهارومیزنم باهاش ش وحفاری میکنم ونتایجش هرچی شد خوب وبدمیذارم واستون ن .امیدوارم که جواب بده امیدوارم

جمعه 9 اسفند1392 - 11:09pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
ali7777 نوشته است:
سلام من امروزیه جاروتست کردم نتایج تستم به این شرحه :فرکانسه 21.69 البته این فرکانس بامن مچه وکلی بدبختی کشیدم تاتونستم بابدنم مچ بشه.30کیلو.219.9هم 35کیلو.39.51وگلد4هم زدش همین وزن.حفره هم زدحدوده 15.مگنت هم 47میزد.عمق 2ونیم متر.21.04هم رونقطه قیچی میکرد.از20متری فاصله وزن هاتغییری جزیی داشت حدوده 25شد.حرکته انتن ضعیف ولی ...به نظره اساتیدچطوره؟؟؟؟

L-) L-) L-) :-\

سلام
علی جان خسته نباشی
از وقتی پی بردم فرکانسها برای هر کسی متفاوته نظر دادن مشکل شده.
اما مطابق روال قبل نظرم اینه که فرکانس 21.04 و 21.69 فرکانسهای مس هستند اگر فرض را بر این بگیریم 219.9 فرکانس طلاست این اعداد و ارقام به هم نمیاند.
طلا 35 کیلو بگیره و مس 30 کیلو.
حفره و مگنت هم خیلی دهن پر کن نیست.

@};- @};- @};-

جمعه 9 اسفند1392 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وامامن یه پیشنهاددارم :من نمیدونم چندنفرازبچه ها35رودارن.اگه بتونیم تااخره سال چندین موردردیابی وحفاری داشته باشیم همه چی دستمون میاددددددازردیاب وفرکانس هاش وکلیته این ردیاب .خواهشاکمک کنیدیارومی ه رومی یازنگیه زنگی دیگه .....

جمعه 9 اسفند1392 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام کانی جان ممنون شمام خسته نباشی.... وزنه طلاحدودی گفتم شایدم بیشتره وحفره هم همین ولی اطلاعاته دقیقشوقبله حفاری میذارم ودقیقشو.میخام 2جاروباهم مچ کنم بزنم وتو2روزه و2ساعته متفاوت بزنم .میخام همه چی روچک کنم باهم وبعدحفاری ببینیم چی میشه ه ه ه دیگه

جمعه 9 اسفند1392 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

farbod نوشته است:
با سلام به همه دوستان.
پيرو صحبتهاى حمزه عزيز بايد عرض کنم که معمارى دفينه,شکل دفينه,چيدمان اجناس(وجود خمره در کنار مجسمه با عيار متمايز و...) ,عوامل پارازيت(مثل لانه موش و حيوانات ديگه و فضولا اين حيوانات و ماندگارى اين فضولات و توليد گازهاى بيولوژيکى که عمده خطاهستن),مغناطيس زمين,ساعت دستگاه زدن و آرام بودن محيط از magnetic storms,کاليبره بودن instrument يا وسيله رديابى,
تمام اين عوامل تو دستگاه زدن مؤثرند و بايد عامل خطارو حذف کرد,
ممنونم از همه دوستان انجمن.

دوست خوب من !
همونطور که قبلا هم عرض کردم اصلا مساله مگنت بدن رو بذارید کنار ولی شما باید عدد فرکانسی رو که بهتر بهتون جواب میده رو بدست بیاری تا راحتتر در هر کدوم از حالاتی که فرمودید بتونید آنتن بزنید ... و با اینکار شما تا حدود زیادی اهداف واقعی و خطا را میتونید تشخیص بدید ... البته چون عوامل خطا خیلی بیشتر از اهداف واقعی وجود داره و ما بیشتر به این عوامل برخورد میکنیم و با تکرار مکررات این موضوع تشخیص خطا راحتتر صورت میگیره که خود این مساله برای اپراتور یک برگ برنده هست ... یادمه توی یکی از پستهای جناب حمزه ایشون فرموده بودن هر وقت دیدید در یک مکان آنتن شما نسبت به جاهای دیگه واکنشی منحصر بفرد داشت بدونید که امکان وجود هدف واقعی خیلی زیاده و بنده دقیقا این موضوع رو با تست روی هدف واقعی لمس کردم ...
با تشکر .
یا حق.

جمعه 9 اسفند1392 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
سلام کانی جان ممنون شمام خسته نباشی.... وزنه طلاحدودی گفتم شایدم بیشتره وحفره هم همین ولی اطلاعاته دقیقشوقبله حفاری میذارم ودقیقشو.میخام 2جاروباهم مچ کنم بزنم وتو2روزه و2ساعته متفاوت بزنم .میخام همه چی روچک کنم باهم وبعدحفاری ببینیم چی میشه ه ه ه دیگه

احسن علی آقا !
دقیقا همینه ... شما باید یک مکانو قبل دستور حفاری در چند حالت تست کنید و با مقایسه ی نتایج بدست آمده و در صورت مثبت بودن نتایج دستور حفاری رو صادر کنید که بعد از حفاری چه هدف واقعی و چه خطا یک تجربه گرانبها بدست بیارید ... چون با این کار شما روی تستهای انجام شده دقت بیشتری میکنید که بعد از حفاری خیلی چیزا دستتون میاد ...
بهر حال با توجه به اینکه به جرأت میشه گفت یکی از فعالترین کاربران در زمینه ی حفاری شما هستید امیدوارم اینبار یا بهتر بگم این دو بار :D به هدف واقعی برسید و مارو با اعلام نتیجش خوشحال کنین ... :YMPRAY:
به امید اونروز...
یا حق.

جمعه 9 اسفند1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز یک مطلبو چند روز هست میخوام اعلام کنم که فراموش میکنم ...

با فرکانس 21.04 بهیچ وجه عمق گیری نکنید

چون اصلا روی عدد بدست آمده نمیشه حساب کرد ... البته برای نقطه کردن تا حدودی خوبه...

جمعه 9 اسفند1392 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون اقامجید.واقعیت دیگه خسته م کرده میخام تمومه حالات وپوزیشن هایه روزوشب وماه وابروفرکانس هاروهمه روچک کنم اگه نشدواقعابریم دنباله یه چیزه دیگه یابگردیم دنباله فرکانسی دیگه نمیدونم هرچی.چون مثال الان اقاجاویدوجمزه واقعادارن زحمت میکشن وتنهاجوابه تلاشه عزیزان حفاری وپیداکردنه رموزه وچندوچونده حقیقیه کار حداقل واسه خودمون وببینیم چندچندیم ....چون واقعالحظه به لحظه عمره من وشماوهمه یه بچه هابه تندی میگذره وبایدکاری کنیم که کاررررررررباشه نه صرفابی نتیجه وتهی وببینم چندسال گذشته عمره نازنین رفته به باده پوچ و...البته خدانکنه وامیدوارم که هرروزبیشتربه سمته هدف بریم که اگه میشه ببینیم که میشه اگه نمیشه یه دستگاهی دیگه چمیدونم هرچی که خوبه.پس لازمه شه همت وتسته فقط .

جمعه 9 اسفند1392 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همگی
استاد حمزه عزیز اون فرکانسی که فرمودید به المانیه فروختید 5 تومن کدوم فرکانس بود
منظورم اینه که تو این سایت هست

شنبه 9 اسفند1392 - 1:36am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان گل.من دیروز تو یه هوای سرد و ابری و یه باد هم میوزید داخل یه باغ البته باغه بزرگه یه جورایی اطرافشم جنگله درخت انارم داره حتی.با 250 گرم مس در فاصله های 20_40-50متری هدف رو با مد خود دستگاه سنس میکردم.از جهات مختلف.حالا فکرشو بکنید با 250 گرم مس اونم در 30تا 40 سانتی زمین هوا هم باد میزد هم تمام ابری و حتی بعد از 4 ساعت انت زدن من هوا بارون گرفت ولی هدفو رد میزدم.این تجربه رو دارم که اگه هدفی باشه واقعی با یه 10دقیقه که انتها یه دور میزنن راحت میتونی بفهمی که بار داره یه نه.البته من از بیسیم و روی تلسکوپیها کلید گذاشتم برای این فواصل بیسم یعنی انتهای برنجی بدون سیم تلسکوپیها یه 15 تا 20 سانت بیرون کشیده فاین اوکی ولوم قدرت تا اخر.البته با فرکانس 999.5که دوستان فرموده بودند هم زدم خیلی تفاوت نداشت با مود خود دستگاه.حالا اگه هدف من 1کیلو یا بیشتر باشه اونم واقعی خیلی راحت میتونم سنسش کنم البته با این شرایط انتها حرکتشون خیلی سریع نیستا ولی من به گردش انتها خیلی دقت میکردم تقریبا 4 ساعت بود دستم از کت و کول افتاده بود دیگه.ولی هدف سنس میشد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در شنبه 10 اسفند1392 - 10:47am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 10 اسفند1392 - 10:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 278 , 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 339 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure