انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 4:02pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

majid_famali نوشته است:
دوستان عزیز یک مطلبو چند روز هست میخوام اعلام کنم که فراموش میکنم ...

با فرکانس 21.04 بهیچ وجه عمق گیری نکنید

چون اصلا روی عدد بدست آمده نمیشه حساب کرد ... البته برای نقطه کردن تا حدودی خوبه...

درود بر شما
دلیل خاصی دارید برای این پستتون.این فرکانس برای من به هیچ عتوات عمق نمیده و فقط روی مرکز هدف قیچی میکنه.مگه شما چه تجربه ای از این فرکانس دارید

شنبه 10 اسفند1392 - 10:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
majid_famali نوشته است:

چون اصلا روی عدد بدست آمده نمیشه حساب کرد ... البته برای نقطه کردن تا حدودی خوبه...

درود بر شما
دلیل خاصی دارید برای این پستتون.این فرکانس برای من به هیچ عتوات عمق نمیده و فقط روی مرکز هدف قیچی میکنه.مگه شما چه تجربه ای از این فرکانس دارید

درود
با این فرکانس بنده زیاد کار کردم چون یکی از فرکانسهای پائین و خوب بود ( بنقل ازاستادان عزیز )... ولی دیدم هر بار عمق میگیرم با دفعه ی قبلی متفاوته و در شرایط تست هم همین مورد پیش اومد و با عمق هدف هم همیشه اختلاف حد اقل 1.5 متری داشت ... فکر کردم شاید من مشکل دارم برای همین از تعدادی از دوستان و اساتید که بهشون دسترسی داشتم خواستم تا این فرکانسرو در عمق گیری تست کنن و نتیجه بشرح ذیل باستحضار میرسد...
از بین 4 اپراتور مختلف (کاربلد) و در تست از 4 هدف مختلف :
هر اپراتور برای هر هدف 3 بار با این فرکانس عمق گرفت و دید که عدد بدست آمده در هر 3 مورد با هم متفاوت است و با عمق واقعی هم منافات داره و بعد در کل در 4 مکان مختلف این عمل انجام شد که دقیقا نتایج مانند تست اول بود ... در نتیجه بنظر بنده این فرکانس قابل اعتماد برای عمق گیری نیست ولی برای نقطه کردن خوبه ...
بدرود

شنبه 10 اسفند1392 - 11:12am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این فرکانس 21.04برای هر هدفیه یا فقط طلاست؟یعنی برای فلزات مس.برنز یا طلا هم هم میتونه استفاده شه؟همه نقطه هم عمق؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 10 اسفند1392 - 11:47am
استاد
استاد

majid_famali نوشته است:
جاوید نوشته است:
majid_famali نوشته است:

درود بر شما

درود
با این فرکانس بنده زیاد کار کردم چون یکی از فرکانسهای پائین و خوب بود ( بنقل ازاستادان عزیز )... ولی دیدم هر بار عمق میگیرم با دفعه ی قبلی متفاوته و در شرایط تست هم همین مورد پیش اومد و با عمق هدف هم همیشه اختلاف حد اقل 1.5 متری داشت ... فکر کردم شاید من مشکل دارم برای همین از تعدادی از دوستان و اساتید که بهشون دسترسی داشتم خواستم تا این فرکانسرو در عمق گیری تست کنن و نتیجه بشرح ذیل باستحضار میرسد...
از بین 4 اپراتور مختلف (کاربلد) و در تست از 4 هدف مختلف :
هر اپراتور برای هر هدف 3 بار با این فرکانس عمق گرفت و دید که عدد بدست آمده در هر 3 مورد با هم متفاوت است و با عمق واقعی هم منافات داره و بعد در کل در 4 مکان مختلف این عمل انجام شد که دقیقا نتایج مانند تست اول بود ... در نتیجه بنظر بنده این فرکانس قابل اعتماد برای عمق گیری نیست ولی برای نقطه کردن خوبه ...
بدرود

درود بر شما
ما هم گفتیم که فقط برای نقطه زنی و مرکز هدف خوبه و اصلا برای من عمق زنی نمیکنه و برای شما و دوسانتون هم گویا عمق زنی با اشکال مواجه بوده. در حقیقت این فرکانس برای تشخیص حنس فلز از ذرات برای من حداقل خوب جواب داده و هر چی فرکانس نتونه زاویه 45 درجه بگیره و قادر به عمق زنی نباشه به نظر من روی جنس دست ساز بشر قیچی کرده نه مواد معدنی یا فرکانسهای مشابه و ذرات. اگه با اخرین وزنی که هدف را براتون گرفته عمق گیری کنی فکر نمیکنم بشه با اون درست و حسابی عمق گیری کرد

شنبه 10 اسفند1392 - 12:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام.جاوید جان ایا این 21.04برای نقطه کردن هر فلزی میتونه باشه؟هم طلا هم مس و سایر فلزات دیگه؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 10 اسفند1392 - 1:29pm
استاد
استاد

ramin نوشته است:
با سلام.جاوید جان ایا این 21.04برای نقطه کردن هر فلزی میتونه باشه؟هم طلا هم مس و سایر فلزات دیگه؟

درود بر شما
این فرکانس برای مس فقط هست شما هم میتونید اون را تست کنید

شنبه 10 اسفند1392 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
ramin نوشته است:

درود بر شما
این فرکانس برای مس فقط هست شما هم میتونید اون را تست کنید

البته بنده با این فرکانس طلای بالای 50 گرم رو با وزن 1گرم میتونم بگیرم و فک کنم علتش هم وجود مقدار مسی که در طلا وجود داره هست ...

شنبه 10 اسفند1392 - 4:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقایون چی شده مگه من چی گفتم که جواب سوالمو نمی دین؟ :-\

اگه چند حفره یا تونل روی یه تپه باشه. ردیاب گیج نمیزنه؟ این تپه رو سوراخ سوراخ کردن من برای تمرین رفتم روش ولی ردیاب جاهای سوراخو نمیگیره و یه قسمت تپه رو که حفره نداره رو میگیره . شما آقایون که تجربه دارین لطفا یه راهنمایی :YMPRAY:
هر 5 گلدم جواب داد ولی تا وسطای اون مکان که میرم آنتنهای برنجی به عقب برمیگردن #-o
و اگه از مطالب قبلیم ناراحت شدین منظور بدی نداشتم
بد موقع بود نشد کار دیگه ای انجام بدم فقط از سه جهت که امکانش بود همه گلدها گرفتنش در ضمن از این مکان بار در آورده بودن بابت همین افراد زیادی اومدنو بابت سرباری تپه رو تیکه پاره کردن فقط این طرف تپه که مسیر رفت و آمد مردمه و شلوغه سوراخ نشده

گاهی وقتها باید دیدو رد شد باید با سکوت تاثیر گذاشت شاید این سکوت ما امیدی باشد برای ناامیدی :-)

شنبه 10 اسفند1392 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام

بچه ها یه نکته رو لازم دونستم که خیلی مهمه و ساده از کنارش رد نشین موضوع مغاطیس زمینه که دوستان بارها و بارها بهش اشاره کردن و امروز برا خودم اتفاق افتاد!!!!!!!!از صبح تا بعدازظهر امرز هر کاری میکردم ردیاب اگه 100 کیلو فلز هم میزاشتی جلوش محل نمیزاشت :D دیگه اعصابمو خورد کرد انداختمش کنار!!
ولی همین الان که روشن کردم خیلی قشنگ داره سنس میکنه پس این نکته رو هم مد نظر قرار بدید و اصلا لازمه هر روز دوستان مغناطیس زمین رو بررسی!!!!

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 10 اسفند1392 - 8:34pm
استاد
استاد

ariana2014 نوشته است:
سلام

بچه ها یه نکته رو لازم دونستم که خیلی مهمه و ساده از کنارش رد نشین موضوع مغاطیس زمینه که دوستان بارها و بارها بهش اشاره کردن و امروز برا خودم اتفاق افتاد!!!!!!!!از صبح تا بعدازظهر امرز هر کاری میکردم ردیاب اگه 100 کیلو فلز هم میزاشتی جلوش محل نمیزاشت :D دیگه اعصابمو خورد کرد انداختمش کنار!!
ولی همین الان که روشن کردم خیلی قشنگ داره سنس میکنه پس این نکته رو هم مد نظر قرار بدید و اصلا لازمه هر روز دوستان مغناطیس زمین رو بررسی!!!!

درود بر شما
من تقزببا تجربه برعکس شما داشتم یه نقطه که دارم روی اون کار میکنم ظهر وقتی اونجا را ردیاب میزدی چنان قدرتی داشت که انتنها روی نقطه می خواستند از توی دسته بزنن بیرون و مدام به هم برخورد میکردندو اصلا ثابت نمی ایستادند و همین باعث شد من دنبال راهی باشم که دیگه انتنها اینجور عمل نکنند که سرانجام با فرکانس مس تونستم فقط نقطه زنی کنم و دیگه انتنها حرکت اضافی نداشته باشند.پس اگه این فرکانس برای مس پیدا شده حتما برای طلا هم پیدا میشه

شنبه 10 اسفند1392 - 8:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 328 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure