انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 1:59pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 283 , 284 , 285 , 286 , 287 , 288 , 289 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
majid_famali نوشته است:
آریانا جان !خوب از فرکانسهای دیگه استفاده کن داداش گلم ...
ضمنا برای تست با فرکانس21.04 باید از مقدار فلز بیشتری استفاده کرد ...
میگم شاید مقدار فلزت کمه و این از اون فرکانسهائیه واست که مثل استاد جاوید برای 2.5 کیلو بیشتر از 25 گرم نمیزنه ... این کارو هم امتحان کن و از فلز بیشتری استفاده کن ... اگه اینطور باشه که این فرکانس برات خیلی هم خوبه ...

مجید داش!

فلز تستم 1 کیلو هستش یه ماهیتابه است که کار صنعت گران اصفهانه :D خالص بودن یا نبودنش هم که خدا داند و بس!!!!!!!! مشکل اینجاست بعضی اوقات مثه بعدازظهر ها خوب سنس میشه گاهی اوقات مثه صبح ها اصلا سنس نمیشه ~X( البته تا الان با فر کانس 21.04 نتونستم چه صبح چه بعداظهر باهاش سنس کنم :-?

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 11 اسفند1392 - 3:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
majid_famali نوشته است:
آریانا جان !خوب از فرکانسهای دیگه استفاده کن داداش گلم ...
ضمنا برای تست با فرکانس21.04 باید از مقدار فلز بیشتری استفاده کرد ...
میگم شاید مقدار فلزت کمه و این از اون فرکانسهائیه واست که مثل استاد جاوید برای 2.5 کیلو بیشتر از 25 گرم نمیزنه ... این کارو هم امتحان کن و از فلز بیشتری استفاده کن ... اگه اینطور باشه که این فرکانس برات خیلی هم خوبه ...

مجید داش!

فلز تستم 1 کیلو هستش یه ماهیتابه است که کار صنعت گران اصفهانه :D خالص بودن یا نبودنش هم که خدا داند و بس!!!!!!!! مشکل اینجاست بعضی اوقات مثه بعدازظهر ها خوب سنس میشه گاهی اوقات مثه صبح ها اصلا سنس نمیشه ~X( البته تا الان با فر کانس 21.04 نتونستم چه صبح چه بعداظهر باهاش سنس کنم :-?

آرایانا جان !
اولا باید حتما مطمئن باشی که فلز مورد تست حتما خالصه ... (نکنه حکایت آفتابه مسی ما باشه البته آفتابه آهنی بگم بهتره :D )
دوما اگه برات امکان داره وزن بیشتری رو امتحان کن شاید همون مطلبی که در مورد استاد جاوید عرض کردم برای شما هم صدق کنه ...
ثالثا حتما سعی کن با اعداد بازی کنی شاید بهترین حالت برای شما عدد دیگری باشه ... مثلا 21.06 یا 21.02
ایشالا بعد از تست نتیجشو برامون اعلام کن ... خدا کنه این معضل آزار فرکانسی برای شما ختم بخیر بشه ;) :D ...
یا حق.

یکشنبه 11 اسفند1392 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون مجید جان!

23.24
23.18
23.28
23.52
23.62
23.85
23.98
24.46
24.50
24.56

این فر کانس هارو هم استاد جاوید بهم دادن که دارم دونه به دونه تست میکنم که تا الان چندتای اولش جواب نداده :(

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 11 اسفند1392 - 4:32pm
استاد
استاد

درود بر شما
این سه فرکانس را دوستان با ولوم w0 برای مس وطلا تست کنند و اعلام کنند که که به اینها واکنش دارند یا نه برای من که فقط روی طلا جواب میده و وزن هدف 130 گرم طلا می باشد و با وزن بالاتر از w5 دیگه نمیتونه این هدف با این وزن را در فاصله بیشتر از 3 متر سنس کنه

24.37
24.40
24.44

یکشنبه 11 اسفند1392 - 4:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این فرکانسم جالبه باید روش کار بشه23.21حمزه جان از این که این فرکانس اونجا قیچی نشده میتونه جای کار داشته باشه؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 11 اسفند1392 - 5:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما
این سه فرکانس را دوستان با ولوم w0 برای مس وطلا تست کنند و اعلام کنند که که به اینها واکنش دارند یا نه برای من که فقط روی طلا جواب میده و وزن هدف 130 گرم طلا می باشد و با وزن بالاتر از w5 دیگه نمیتونه این هدف با این وزن را در فاصله بیشتر از 3 متر سنس کنه

24.37
24.40
24.44

انشاالله نتیجه تستهارو میزارم با این فرکانسها

یکشنبه 11 اسفند1392 - 5:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من برای تست مس از لوله مسی ای که مال یخچال هست استفاده کردم قسمت موتورش.اون لوله رو کوبیدم صافش کردم خالصه.با 300گرم مس از فاصله 50 متری راحت نقطه میکردم تو هوای سرد و ابری بادم میوزید اریانا جان میخوام یه کاسه مسی رو هم اضافه کنم و از فاصله بیشتر و در عمق بیشتر و نتیجه تستهارو هم میزارم برای دوستان

یکشنبه 11 اسفند1392 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
من برای تست مس از لوله مسی ای که مال یخچال هست استفاده کردم قسمت موتورش.اون لوله رو کوبیدم صافش کردم خالصه.با 300گرم مس از فاصله 50 متری راحت نقطه میکردم تو هوای سرد و ابری بادم میوزید اریانا جان میخوام یه کاسه مسی رو هم اضافه کنم و از فاصله بیشتر و در عمق بیشتر و نتیجه تستهارو هم میزارم برای دوستان

مرسی رامین جان!

فلز مس من 1 کیلو هست همین الان هم دارم تمامی فر کانس ها رو چک میکنم :|

شما با چه فرکانسی مس رو سنس میکنید؟

دکتر حسابی.

یکشنبه 11 اسفند1392 - 5:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اریانا جان یه روشی رو بهت میگم تست کن قبل از هر کاری دستگاه رو خاموش کن فقط با انتن خالی تست کن به گردش انتها دقت کن اول گردش انتها رو ببین تو ذهنت بمونه که بفهمی و تشخیص بدی گیج زدن انتهارو که هدفی وجود نداره انتها عکسالعملشون چیه تا این که یه جا واقعا بار باشه اونوقت بهتر به هرزه گری انتها پی میبری که ایا بار داره یا نه.من با مد خود ردیاب تست میکنم با 300گرم بیشتر هم نه هم تو خونه هم سر زمین رد میزنم البته با فرکانس 995.0که حمزه جان گذاشته بودن فرقی نداشت با هردو شون سنس میکردم تو عمق 40 سانتی اونم چی تو هوای ابری و بادم میوزید من به گردش انتها خیلی دقت میکنم چه انتن خالی چه با دستگاه روشن اگه قلق دستگاه دستت بیاد با یه چن درو زدن انتن به دور خودش میتونی جهتو تشخیص بدی که ایا هدفی هست یا نه اگه باشه بهت راحت مسیر میده اگه نباشه هم میتونی تو همون 20 دقیقه ای بفهمی

یکشنبه 11 اسفند1392 - 6:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

در ضمن اریانا جان فکر نکن هدفی باشه انتها خیلی محکم و دقیق و با شدت میرن سمت هدف بلکه ارو اروم تورو میکشن سمت هدف در مسیر اصلیت که هدف هست نوک انتها قیچی میشه یعنی مستقیم برو هدفت در روبروته یه کوچولو چپ و راست بدی انتو خودش برمیگرده در مسیر هدف و نو کش قیچی میشه همین که نوکش قیچی میشه یعنی هدفت روبروته ادامه بده به مسیرت

یکشنبه 11 اسفند1392 - 6:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 283 , 284 , 285 , 286 , 287 , 288 , 289 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 285 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure