انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 7:51am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 , 296 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من با نظرعلی اقا موافق نیستم جایی که هدفی باشه فرقی نمیکنه طلا یا مفرق باشه ردیاب میزنه بستگی داره چه جوری انتن بزنی من که تو فاصله های 50 تا 60متری از بیسیم استفاده میکنم و راحت هم هدف رو سنس میکنم تو حالت بیسیم تلسکوپیها هم بازه. با سیم هم دیگه از فاصله های 80 به بالا تلسکوپیها قطه میشه و قضیه اش معلومه دیگه نقطه کردنم کاری نداره حالا امکان داره علی اقا رو مد گلد دستگاه داشته سرچ میکرده و انتطار داشته مفرقو بگیره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 11:22am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

اگر علی آقا منکر نشند به نظر من ایشون با مود مفرغ یا با فرکانسهای آزاد مفرغ سرچ نکرده اند وگرنه دقیق اون مفرغهارو نقطه میکردن. @};-

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 11:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به دوستان
به امید خدا با خوب شدن هوا وتعطیلات ما هم به جمع دوستان اضافه می شیم
راستی کم خطا ترین فرکانس دستی مفرغ چه فرکانسیه؟

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 12:59pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان.
تست امروز من به این شرح میباشد.
هدف تل کوچکی که دراطراف یک جوغن سی سانتی به عمق 20سانت می باشد.
گلد 1تا5باوزن 1کیلو با سیم در فاصله 5متری که پس از بالاآوردن آنتن ،سریع به سمت هدف رفت.مود2نقره روی 100گرم حرکت معمولی.فرکانس 2104باوزن 200گرم حرکت عالی.از چهارجهت ردزدم که مرکز تل را نشانه میرفت.فاصله 50متری باگلد2و3 وزن 200کیلو حرکت آنتن بعداز5ثانیه مایل به کند بود.آنتن خالی به مرکز تل تا 10 متری خیلی خوب سنس میکرد.فرکانس 3891 در20متری حرکت معمولی داشت.تا فاصله ای که آنتن خالی سنس میکرد ،بیشتر فرکانسها سنس داشتند ولی خارج ازاین محدوده گلد123 ومود نقره ی 1و2 وچند فرکانس دستی دیگر حرکت خوبی داشتند.روی نقطه قیچی نداشتم یعنی نتوانستم قیچی کنم.مگنت تا فاصله 10متری عالی بود وتا72سنس داشت.درکل حرکت آنتن تا 10متری دورهدف بسیار قوی بود که تا الان چنین حرکتی نداشتم.چون درتعادل آنتن درقیچی کردن مسلط نیستم عمق وحجم ندارم.یعنی نمی توانم بفهمم که کدام قیچی مربوط به هدفه.شک دارم.تمام تست ها باسیم بودند.

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان.
تست امروز من به این شرح میباشد.
هدف تل کوچکی که دراطراف یک جوغن سی سانتی به عمق 20سانت می باشد.
گلد 1تا5باوزن 1کیلو با سیم در فاصله 5متری که پس از بالاآوردن آنتن ،سریع به سمت هدف رفت.مود2نقره روی 100گرم حرکت معمولی.فرکانس 2104باوزن 200گرم حرکت عالی.از چهارجهت ردزدم که مرکز تل را نشانه میرفت.فاصله 50متری باگلد2و3 وزن 200کیلو حرکت آنتن بعداز5ثانیه مایل به کند بود.آنتن خالی به مرکز تل تا 10 متری خیلی خوب سنس میکرد.فرکانس 3891 در20متری حرکت معمولی داشت.تا فاصله ای که آنتن خالی سنس میکرد ،بیشتر فرکانسها سنس داشتند ولی خارج ازاین محدوده گلد123 ومود نقره ی 1و2 وچند فرکانس دستی دیگر حرکت خوبی داشتند.روی نقطه قیچی نداشتم یعنی نتوانستم قیچی کنم.مگنت تا فاصله 10متری عالی بود وتا72سنس داشت.درکل حرکت آنتن تا 10متری دورهدف بسیار قوی بود که تا الان چنین حرکتی نداشتم.چون درتعادل آنتن درقیچی کردن مسلط نیستم عمق وحجم ندارم.یعنی نمی توانم بفهمم که کدام قیچی مربوط به هدفه.شک دارم.تمام تست ها باسیم بودند.

سلام دوست عزیز !
خسته نباشی ...
گلد 1 تا 5 از 5 متری با یک کیلو میگرفت و در فاصله ی 50 متری گلد 2 و 3 با 200 کیلو ... اگر این اوزان حد اکثر وزن سنس شده باشه :
خود این موضوع نشاندهنده ی خطاست (( اختلاف وزن فاحش در تست فاصله)) قبلا هم گفته شده یکی از تستهای مهم تست فاصله هست که در این تست نباید اوزان بدست آمده با هم تفاوت چندانی داشته باشند...ضمنا وقتی چند فلز در یک نقطه قیچی شوند احتمال وجود خطا را دو چندان میکنند... مگنت هم برای وجود همون خطا ست که به احتمال زیاد باید سفال خیس باشه...
ضمنا با توجه به اینکه در شناخت آثار هم دستی بر آتش دارید میشه تشخیص داد که بیشتر این خطا مربوط به ذهنیت حضرتعالی هست ...
موفق باشید .
یاحق.

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
خوشبختانه ردیاب بنده هم امروز رسید
جا داره صمیمانه از زحمات مهندس مجتبی و حمید و همچنین استاد کانی عزیز تشکر کنم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 5:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلا م وخسته نباشی خدمت اقا مجتبی.من 2سال پیش تاندول کتف چپم بریده وحا لا دست چپم به مدت طولانی انتن بزنم بی حس میشه .لطفا اقا مجتبی در مورد انتن و دسته که به خود سیستم وصل میشه و با یک دست ردیابی میکنیم مثل سیستم تام 220 و...در صورت امکان نتیجه را بنویس واگر نتیجه مثبت است تا چند روز دیگر در سایت قرار مید هید با تشکر فراوان

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
قابل توجه دوستان محترمی که از ما ردیاب 35 رو خریداری کردن تغییراتی در این دستگاه بوجود اومده که ایشاالله خودتون میتونین با توضیحاتی که میدم و عکسهایی که میذارم بتونین به اسانی تغییرات رو اعمال کنید .
البته کسانیکه جدیدا دستگاه رو تهیه میکنن تغییرات کلید و اتصالات انجام میشود.
خب قبل از هرکاری اول یه توضیح بدم بابت فیشها چپ و راست و انتن تلسکوپی ها این فیشها که بصورت افقی قرار دارد امواج رو بصورت افقی ارسال میکردند و تلسکوپی ها هم بصورت عمودی بخاطر همین بود بعضی ها احساس میکردند انتن داره گیج میزنه البته این نظر بنده هست شاید از نظر علمی مهندس حمید نظرشون چیز دیگه ای باشه بخاطر این مسئله کلیدی که تعبیه میشه دو حالته هست یک طرف اون فقط انتن تلسکوپی وصل میشه و این فیشها قطع میشوند و یک طرف اون فیشها وصل میشه و انتن تلسکوپی ها کاملا قطع میشوند اینطوری اگر قرار بود این انتن تلسکوپی ها و فیشها تداخلی تو امواج ایجاد کنند مرتفع میشوند .
لطفا به عکسها دقت کنید .

مهندس در کدوم حالت فیشها وصل هستند؟موقعی که کلید سمت چپ هستش یا موقعی که سمت راست هستش؟

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس دیگه نمیشه با حالت آنتن تلسکوپی وصل و با سیم ردیابی کرد درسته؟

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 7:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
سلام دوستان

بچه ها یه چیزی که واسم روشن شده اینه که با ولوم وزن حساسیت دستگاه خیلی کمتر میشه بنظرم زیاد با ولوم وزن بالا کار نکنید :-?

......

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 7:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 , 296 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure