انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 8:48pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
اميدوارم سوالم رو بد تلقي نكنيد :| موفق و پيروز باشيد :)

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 10:23am

sahand نوشته است:
اميدوارم سوالم رو بد تلقي نكنيد :| موفق و پيروز باشيد :)

دوست عزیز
ما که حدودا یک ماهه پول رو به حساب ریختیم هیچ وقت چنین تفکری در مغزمون ایجاد نشد.
این ردیاب همه جوره تایید شده و ما هم خیالمون از بابت تحویل راحته.
کلا چرخ این دنیا با ریسک میچرخه.اگه قصد ریسک کردن نداری باید دست به هیچ کاری نزنی.چون هر کاری حتی آب خوردن هم ریسک داره.
تازه در نظر بگیر که ریسک خرید از مجتبی جان بسیار پایینه. :ymhug:

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 10:43am
استاد
استاد

sahand نوشته است:
سلام به همگي خسته نباشين. ما كه ردياب سفارش ميديم چه تضميني هست كه دستگاه به دستمون برسه :-\ اگر حضوري و بعد از تست دستگاه پولشو پرداخت كنيم بهتر نميشه؟ ~O) شايدبعضيا بيشتر هم پول دادند. :) @};-

سلام دوست عزیز
اگه واقعا سفارش دادی و مطمعن هستی که بدستت نمیرسه شماره حسابت را اینجا بزار در کمتر از 5 دقیقه برات انتقال میدم
من بوشهر هستم و مجتبی شمال کشور در حالیکه سایت قبلی مشکل داشت مجتبی برای من توباکس را فرستاد در حالیکه تا حالا من مجتبی را ندیدم که چه رنگی هم هست و چه قیافه ای داره این یکی را من تضمین میدم چون مجتبی امتحانش را پس داده لطفا دیگه اینجوری نیاین توی سایت و قضاوت کنید

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 11:39am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقا سهند بیشتر کاربران این انجمن دوستان صمیمی وقدیمی هستند وکاملاارتباط و همیدیگرو میشناسند ,البته نه بصورت تصویری ویا نزدیک, اما فکر میکنم این ارتباط دور خیلی بهتراز تصویری ونزدیک بودن جواب داده
در کل شما حق هرنوع سوال وانتقادی رو دارید ومدیران ودوستان با کمال میل جواب شما رو میدهند شما درخواستون رو به اقا مجتبی بگید حتما با شما هماهنگی میکنند

mantera

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 2:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

sahand نوشته است:
سلام به همگي خسته نباشين. ما كه ردياب سفارش ميديم چه تضميني هست كه دستگاه به دستمون برسه :-\ اگر حضوري و بعد از تست دستگاه پولشو پرداخت كنيم بهتر نميشه؟ ~O) شايدبعضيا بيشتر هم پول دادند. :) @};-

سهند عزیز ، خیالت از این جهت راحت باشه ، همه چی حساب شده و تضمینه و خدمات پس از فروشش هم فوق العاده ، من گرفتم و خیلی راضیم و البته باید باهاش کار کنی تا قلق هاشو یاد بگیری ، شکر خدا استاد اریای عزیز اینجا حضور دارن و کارمون خیلی راحت تر شد خدا خیرش بده ، همینجا جا داره دوباره اقا حمید و اقا مجتبی بخاطر تلاش بی وقفه شون جهت طراحی و ساخت این ردیاب نهایت تشکر رو بکنم ، ایشاله خدا به باعث و بانی این امر خیر عطا کنه

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 4:21pm
مدیر کل
مدیر کل

دیروز برای تمام کاربران این انجمن که درخواست کرده بودند فرستادم برای تهران 24 ساعت اینده برای شهرستانهای نزدیک به استان مازندران 48 ساعت اینده و برای شهرهای دور 72 ساعت اینده بهشون زنگ میخوره البته بنده تمام شماره تلفن ها رو چک کردم و پاسخ داده شد.و هزینه ارسال بعهده خریدار میباشد چون با این کار باربری بخاطر دریافت این هزینه هم شده بدستتون میرسونه اگر هم کسی مبلغ این رو نداره بمن زنگ بزنه یا پیام خصوصی بده براش سریعا کارت به کارت کنم . هزینه ارسال 18 هزار تومانه همراتون باشه موقع تحویل دستگاه و اگر هم دیدین دستگاه براش مشکلی پیش اومد و روشن نشد یا عیبی داره با من تماس بگیرین برام بفرستین تا یکی دیگه براتون بفرستم .
فقط سه نفر از دوستان شماره ای که بمن دادند کسی پاسخگو نبود لطفا جواب پیام خصوصی که به انها دادم رو بدند.
ضمنا من چند بار بگم فعلا سفارش ندین تا یه مقدار استراحت کنم تعداد واقعا زیاد بوده و بنده هم دست تنها فقط یه کمک داشتم که ایشون هم فیشها و انتنها رو برام می بست طبق اموزشی که بهش دادم .
و کسانی که این دستگاه ارزشمند رو میخوان میتونن برن تو نوبت و واریز کنند و باید 20 روز صبر کنن از موقعی که واریز کردند بشرطی که منو تحت فشار نذارند که اقا واسه ما زودتر بفرست ما باید تو این هفته بریم کاوش و یه جا داریم که صد درصدی و اگر نریم دیگه نمیشه رفت و از این چیزها :D
اصلا قرار نیست شما دستگاه رو گرفتین سریع برین کاوش و حفاری اول باید یک ماهی خوب تمرین کنین قلقشو بگیرین طبق اموزشهایی که استاد اریا گفتند تمرین کنین بعد .
از کسانیکه تا حالا صبر کردند و حتی یه پیام خصوصی هم بهم نزدند که چرا دیر شده عذرخواهی و تشکر میکنم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 1 خرداد1392 - 5:03am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
خداقوت مخصوص خدمت دوست عزیز آقا مجتبی و حمید جان عرض میکنم واقعا بخاطر زحماتی که برای همه دوستان کشیدین ازتون کمال سپاس رو داریم.
امیدوارم دوستان عزیزی هم که موفق به استفاده خوب از این دستکاه شدن تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن و ان شاا... هم موفق بشن%
راستی میخواستم لطفا در مورد نحوه اندازه گرفتن حجم بار توضیح بدین%
یاعلی مدد
@};- :-H

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 1 خرداد1392 - 3:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

bina نوشته است:
سلام دوستان
خداقوت مخصوص خدمت دوست عزیز آقا مجتبی و حمید جان عرض میکنم واقعا بخاطر زحماتی که برای همه دوستان کشیدین ازتون کمال سپاس رو داریم.
امیدوارم دوستان عزیزی هم که موفق به استفاده خوب از این دستکاه شدن تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن و ان شاا... هم موفق بشن%
راستی میخواستم لطفا در مورد نحوه اندازه گرفتن حجم بار توضیح بدین%
یاعلی مدد
@};- :-H

البته دوستان ببخشن ، از این پس کلیه سوالات مربوط به نحوه کار با ردیاب رو تو این پست بپرسن خواهشنا ، آموزش و نحوه استفاده از ردیاب حرفه ای FPL-22

چهارشنبه 1 خرداد1392 - 4:55pm

سلام متاسفانه مدتی هست که من با نام کاربری خودم نمیتونم وارد بشم مخصوصا به خاطر مشکل ایمیل یاهو من با مشکل پسورد ورود مواجه هستم از دوستان ت قاضا دارمنسبت به حل این مشکل همکارسی نمایید

چهارشنبه 1 خرداد1392 - 11:22pm

مجتبی جان دستت درد نکنه.
بالاخره امروز صبح ردیاب به دستم رسید.
حالا برم باهاش کار کنم و از راهنمایی های همه اساتید به خصوص آریا جان استفاده کنم.

پنج شنبه 2 خرداد1392 - 8:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure