انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 3:58pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 313 , 314 , 315 , 316 , 317 , 318 , 319 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tabaluga نوشته است:
با سلام به همه ی دوستان خوبم
35 من هم رسید اقا ما هم 35 دار شدیم
امیدوارم که توی این کار پیشرفت کنم که به سهم خودم بتونم گوشه ای از کار رو بگیرم و مفید باشم واسه دوستان
دیگران کاشتند و ما خوردیم ..........................ما بکاریم تا دیگران بخورند
از مهندس حمید و مجتبی عزیز سپاس گذارم

مبارکت باشه داداش :ymhug:

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 25 اسفند1392 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tabaluga نوشته است:
با سلام به همه ی دوستان خوبم
35 من هم رسید اقا ما هم 35 دار شدیم
امیدوارم که توی این کار پیشرفت کنم که به سهم خودم بتونم گوشه ای از کار رو بگیرم و مفید باشم واسه دوستان
دیگران کاشتند و ما خوردیم ..........................ما بکاریم تا دیگران بخورند
از مهندس حمید و مجتبی عزیز سپاس گذارم

مبارکت باشه عزیز! :-BD :ymapplause:
ایشالا هر چه زود تر به نتیجه برسی... ^:)^
فقط تمرین فراوان فراموش نشه... ;)
یا حق

دوشنبه 25 اسفند1392 - 12:26am
استاد
استاد

mani1063 نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما
مانی جان اگه ردیاب 22 مجددا همون نقطه را میزنه و با 35 جنوب اون نقطه را میزنه و اگه وزن با فرکانسهای دستی بالای 100 کیلو بود عمق این هدف به اندازخ فاصله بین دو نقطه ای هست که 35 و 22 زدند برای من هم 22 اینجوری جواب میده و عمق هم حدود 6 متری باید بری پایین و انتظار رسیدن به یه جسد داشته باشی دقیقا یه تپه با همین خصوصیات که شما ردیابی و نقطه زنی کردی و فاصله نقطه اصلی تا شمال تپه یه هدف داشتم که با حفاری یه جسد و چند کیلو سفال بیرون اومد البته حفاری نصف و نیمه موند. در کل اگه این تپه تو مولوس باشه درست نقطه را زدی

استاد جاوید میشه لطف کنید بگیدعمق رو چه جوری حساب کردید؟ چون تو حفاری جای اول تقریبا تو چهار متری رسیدیم به آب منطقه این تپه آب زیاد داره حتی پای این تپه یک چشمه بزرگ است یک دفعه هم یکی از دوستان نزدیکی های تپه حفاری کردخ بود که تو یک متری به آب رسیده بود....

درو.د بر شما
شما اطلاعات دقیقی در مورد این تپه ندادید نه حرفی از چشمه زدید نه حرفی از اینکه اودر تپه را دستکاری کرده یا نه.در تپه های که به تومولوس مشهور هستند اگه ارتفاع خاک دست ریز 4 متر باشه نهایت 2 یا 3 متر باید بری پایین تر البته گاهی تا 4 متری هم باید بری پایین تر از سطح اصلی زمین و اگه خاک تپه دست ریز نیست بی خیال شوید چون باید روی علایم و مدارک باید حساب کرد بعد حفاری کرد نه هر تپه ای رسیدی ردیاب بزنی اگه یه جایی را از اون گرفتن دستور حفاری صادر کنی ذرات زیر زمین اینقدر برای من و شما ناشناخته هستند که به اسونی توسط ردیاب هدف واقعی شناخته شوند

دوشنبه 26 اسفند1392 - 6:34am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام.پیرو فرمایشات اقا جاوید تایید میشه.این مساله رو بارها تجربه کردم و چند باری تو انجمن بیان کردم.جایی که اثار و علائم هست برید حفاری تجربه نشون داده که جایی که اثار و علائم هست هدفی هم هست یا حداقل شانش بیشتری برای بدست اوردنش هست.به قول فرمایشات اقا جاوید همین جوریشم ذرات زیادی از نوع ناشناخته هست که ما هنوز نمیشناسیمش وخیلی هم تاثیر گذاره که به عنوان هدف اصلی ردیاب میزنتشون پس سعی کنید حتی الامکان جایی برید انتن بزنید که اثار و علائمی باشه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 26 اسفند1392 - 10:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
کانی جان داشی ما بیصبرانه منتظر کشفیات جدیدیما :ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 26 اسفند1392 - 3:05pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
درود

سلام
اگر منظورتون فرکانسها هست که در این آدرس گذاشته ام ممنون میشم شما هم تست کنید و نتیجه را ارائه بدید.
viewtopic.php?f=13&t=1152&start=160

@};-

دوشنبه 26 اسفند1392 - 3:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Kani نوشته است:
koohyar نوشته است:
درود

سلام
اگر منظورتون فرکانسها هست که در این آدرس گذاشته ام ممنون میشم شما هم تست کنید و نتیجه را ارائه بدید.
viewtopic.php?f=13&t=1152&start=160

@};-

نه داشی منظورم اون محاسبات نقطه هدف بود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 26 اسفند1392 - 3:37pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

این احتیاج به زمان داره و تستهای واقعی و حتما هم حفاری برای اطمینان صد در صد.
بیشترین زحمت اینکار رو حمزه دارن میکشن هوا خوب بشه منم در خدمتم فعلا که نزدیک عید هم هست.
نگران نباشید به نظر من مهمترین نکته ای که باید بهش میرسیدیم همینه و اونم حتما حل خواهد شد و همچنین بهترین فرکانس ممکن فلزات.
بیشتر راه رو رفتیم اینارو هم حل میکنیم. @};-

دوشنبه 26 اسفند1392 - 3:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

امروز رفتم سر وقت زمین همون مس دفن شده با سیم و تلسکوپی قطع با فرکانسهای مود ردیاب خیلی سخت بود سنس کردن با فرکانس ازاد یه کوچولو بهتر بود حرکت انتها از فاصله های 50تا 10متری هدف .در هوای افتابی و زمین خشک ولوم تا اخر وزن روی 1کیلو حرکت انتها خیلی سنگین بود خیلی فرقه زمینی که خشک باشه بخوای بری انتن بزنی تا زمینی که نم و خیس باشه شرایطشون به طور کل فرق داره.من با ببسیم و تلسکوپیهای باز تو هوای ابری و زمین نم دار خیلی بهتر رد میزدم تا تلسکوپیهای قطع و با سیم.همین شرایطو فردا برای بیسیم و تلسکوپیهای باز رو امتحان میکنم هرکدوم بهتر جواب دادن در طی این تستهای چن روزه ام همون روش رو تا اخر برای انتن زدن سر لوحه کارم قرار میدم ولی برای حرفه ای شدن واقعا باید زحمت بکشی من که هر دفعه میرم واقعا خسته میشم تا مرحله به مرحله اهسته اهسته قلق این ردیاب دستم بیاد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 26 اسفند1392 - 5:38pm

مرسی بردیا جان.سپاس

دوشنبه 26 اسفند1392 - 6:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 313 , 314 , 315 , 316 , 317 , 318 , 319 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure