انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 2:49pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 314 , 315 , 316 , 317 , 318 , 319 , 320 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام

ramin نوشته است:
امروز رفتم سر وقت زمین همون مس دفن شده با سیم و تلسکوپی قطع با فرکانسهای مود ردیاب خیلی سخت بود سنس کردن با فرکانس ازاد یه کوچولو بهتر بود حرکت انتها از فاصله های 50تا 10متری هدف .در هوای افتابی و زمین خشک ولوم تا اخر وزن روی 1کیلو حرکت انتها خیلی سنگین بود خیلی فرقه زمینی که خشک باشه بخوای بری انتن بزنی تا زمینی که نم و خیس باشه شرایطشون به طور کل فرق داره.من با ببسیم و تلسکوپیهای باز تو هوای ابری و زمین نم دار خیلی بهتر رد میزدم تا تلسکوپیهای قطع و با سیم.همین شرایطو فردا برای بیسیم و تلسکوپیهای باز رو امتحان میکنم هرکدوم بهتر جواب دادن در طی این تستهای چن روزه ام همون روش رو تا اخر برای انتن زدن سر لوحه کارم قرار میدم ولی برای حرفه ای شدن واقعا باید زحمت بکشی من که هر دفعه میرم واقعا خسته میشم تا مرحله به مرحله اهسته اهسته قلق این ردیاب دستم بیاد

خدا قوت رامین جان
ما رو هم مثه همیشه در جریان بذار سالار
مرسی از اینکه نتایج کارهات رو واسه ما میگید

دوشنبه 26 اسفند1392 - 7:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
سوالی داشتم نمیدونم شایع هست یا حقیقت؟ایا برخورد انتنها در هنگام کار با ردیاب میتونه در درازمدت باعت افته عملکرد ردیاب بشه؟

دوشنبه 26 اسفند1392 - 8:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

tabaluga نوشته است:
ramin نوشته است:
امروز رفتم سر وقت زمین همون مس دفن شده با سیم و تلسکوپی قطع با فرکانسهای مود ردیاب خیلی سخت بود سنس کردن با فرکانس ازاد یه کوچولو بهتر بود حرکت انتها از فاصله های 50تا 10متری هدف .در هوای افتابی و زمین خشک ولوم تا اخر وزن روی 1کیلو حرکت انتها خیلی سنگین بود خیلی فرقه زمینی که خشک باشه بخوای بری انتن بزنی تا زمینی که نم و خیس باشه شرایطشون به طور کل فرق داره.من با ببسیم و تلسکوپیهای باز تو هوای ابری و زمین نم دار خیلی بهتر رد میزدم تا تلسکوپیهای قطع و با سیم.همین شرایطو فردا برای بیسیم و تلسکوپیهای باز رو امتحان میکنم هرکدوم بهتر جواب دادن در طی این تستهای چن روزه ام همون روش رو تا اخر برای انتن زدن سر لوحه کارم قرار میدم ولی برای حرفه ای شدن واقعا باید زحمت بکشی من که هر دفعه میرم واقعا خسته میشم تا مرحله به مرحله اهسته اهسته قلق این ردیاب دستم بیاد

خدا قوت رامین جان
ما رو هم مثه همیشه در جریان بذار سالار
مرسی از اینکه نتایج کارهات رو واسه ما میگید

خواهش میکنم واقعا زحمت داره این اپراتوری تو هوای آفتابی با هوای ابری و زمینهای خیس و نم دار شرایط فرق میکنه تازه بحث بیسیم یا با سیمش با چه فرکانسی نقطه زنیش مگنتش و کلا هزار تا کار داره باید باهاشون کار کنی تا حرفه ای بشی و این چیزی نداره جز تمرین و ممارست.منم هر تجربه ای رو داشته باشم یا پیدا کنم به دوستان میگم تا اونا هم انجام بدن که راحت تر بتونن هدف رو پیدا کنن. @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 26 اسفند1392 - 8:05pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

sorosh نوشته است:
سلام دوستان
سوالی داشتم نمیدونم شایع هست یا حقیقت؟ایا برخورد انتنها در هنگام کار با ردیاب میتونه در درازمدت باعت افته عملکرد ردیاب بشه؟

سروش جان موقع کار با ردیاب که انتنها به دستگاه نمیخورن که.باید به دستگاهت برسی انتهارو هر چن وقت یکبار با تینر فوری یا گاها با الکل شستشو بدی که خاکی یا چربی چیزی روی انتها ننشینه داخل دسته ها رو تمیز کنی خاک یا اشغالی توش نباشه که باعث کند حرکت کردن انتها بشه و خیلی چیزای دیگه.وگرنه با برخورد انتها به دستگاه این اتفاقات پیش نمیاد چرا که انتنها به دستگاه کاری نداره که دستگاه یا به گردنت اویزونه یا میتونه نزدیک هدفت روی زمن هم قرار بگیره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در دوشنبه 26 اسفند1392 - 8:16pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 26 اسفند1392 - 8:12pm
مدیر کل
مدیر کل

حتی اگر از روش باسیم هم استفاده بشه برخورد میله های برنجی با هم هیچ مشکلی برای دستگاه ایجاد نمیکنه. چون یک طبقه فیلتر در خروجی قرار داده شده که وظیفه محافظت در برابر اتصالی رو هم بخوبی انجام میده. بنده حتی ساعتها در حالت اتصال دو خروجی ؛ دستگاه رو تست کردم و هیچ تفاوتی در کاراییش ایجاد نشد!

دوشنبه 26 اسفند1392 - 8:16pm

hamze2000 نوشته است:
هلوی عزیز اگه باغ باشه کارتون فوق العاده سخت هستش.من خیلی تو باغ ردیاب زدم و بیشتر این باغ ها نشان و علامت داشته و اعتراف می کنم نه با این ردباب و نه با ردیاب اول هیچ وقت موفق نشدم و دقیقا سنگ های که جناب هلو گفتن رو خارج کردم.باغ ها در هر صورت مواد معدنی دارن.تو باغ کار خیلی خیلی سخته...جالب اینکه ردیاب رو هر فرکانسی باشه قیچی میشه.من از خودم هم فرکانس آزاد میدادم باز قیچی میشد!

آقا حمزه پس رديابي در منطق جنگلي مثل مناطق شمالي كشور هم شرايطي به مانند باغ داره يا خير؟؟؟؟

سه شنبه 27 اسفند1392 - 12:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من دیروز یه خونه رو زدم جواب داد فقط نمیدونم سرعت حرکت انتن ضعیفه بنظرتون چیکار کنم علتش چیه؟

سه شنبه 27 اسفند1392 - 3:01pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

Rosemary نوشته است:
hamze2000 نوشته است:
هلوی عزیز اگه باغ باشه کارتون فوق العاده سخت هستش.من خیلی تو باغ ردیاب زدم و بیشتر این باغ ها نشان و علامت داشته و اعتراف می کنم نه با این ردباب و نه با ردیاب اول هیچ وقت موفق نشدم و دقیقا سنگ های که جناب هلو گفتن رو خارج کردم.باغ ها در هر صورت مواد معدنی دارن.تو باغ کار خیلی خیلی سخته...جالب اینکه ردیاب رو هر فرکانسی باشه قیچی میشه.من از خودم هم فرکانس آزاد میدادم باز قیچی میشد!

آقا حمزه پس رديابي در منطق جنگلي مثل مناطق شمالي كشور هم شرايطي به مانند باغ داره يا خير؟؟؟؟

دوست من سخت ترين محل براي رديابي بخاطر استفاده كردن از كود هاي طبيعي و شيميايي كه داراي تركيبات فلزات خاصي هستن و همچنين ابياري ابن زمين ها و باغ ها هستش.حتي بهترين اپراتورها هم تو باغ ها نمي تونن رديابي كنن البته با بالا رفتن تجربه رديابي تو باغ و زمين هاي زراعي هم امكان پزير هستش.
سعيد عزيز سرعت انتن ها رو به تنهاي ملاك قرار نديد.شما گزينه هاي زيادي براي تشخيص محل داريد.مثل وزن مگنت و فركانس هاي ازاد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 27 اسفند1392 - 3:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اخه سرعت آنتن من خیلی پایینه حتی نمیتونم ده گرم طلا رو تو خونه بزنم انتنها روانن مشکلی ندارن فرکانس هم تولید میشه چیکار کنم سرعت بره بالا؟؟؟

سه شنبه 27 اسفند1392 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saedkashi نوشته است:
اخه سرعت آنتن من خیلی پایینه حتی نمیتونم ده گرم طلا رو تو خونه بزنم انتنها روانن مشکلی ندارن فرکانس هم تولید میشه چیکار کنم سرعت بره بالا؟؟؟

سلام
من هم این مشکل رو داشتم
باید دستهاتون رو جابجا کنید تا اون لم خاصش دستتون بیاد
مثلا من توی حالت باسیم مجبورم دستهام رو بالاتر از شانه ها بگیرم....اگر پائینتر از شانه ها باشه اصلا حرکت نداره.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 27 اسفند1392 - 4:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 314 , 315 , 316 , 317 , 318 , 319 , 320 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure