انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 1:54pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 315 , 316 , 317 , 318 , 319 , 320 , 321 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

هرکاری کردم نتونستم حرکتی نداره یا بعد ده دقیقه یکم حتی یه دیگ مسی هم نتونستم بزنم کمک لازم دارم

سه شنبه 27 اسفند1392 - 8:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اخرش تونستم خودمو با دستگاه سازگار کنم این هفته چند مکان رو قزاره برم اطلاعاتشو حتما میگذارم

سه شنبه 27 اسفند1392 - 9:52pm
مدیر کل
مدیر کل

saedkashi عزیز خوشحالم و به شما تبریک میگم که بالاخره موفق به آنتن زنی شدین. اما فراموش نکنین این تازه اول راه هست و نکات ریز زیادی در خود قضیه آنتن زنی وجود داره که فرد به فرد میتونه فرق بکنه و به مرور زمان بهش میرسین. حالا لطف کنین برای سایر عزیزانی که ممکنه مشکل شما رو داشته باشن بفرمایین به چه طریقی مشکلتون حل شد؟

سه شنبه 27 اسفند1392 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saedkashi نوشته است:
هرکاری کردم نتونستم حرکتی نداره یا بعد ده دقیقه یکم حتی یه دیگ مسی هم نتونستم بزنم کمک لازم دارم

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید !
برای آن دسته از عزیزانی که مشکل آقا سعید رو در ابتدای کار با ردیاب دارن میشه روش چرخش بدور ژنراتور رو پیشنهاد داد که برای دوستانیکه تازه وارد عرصه ی ردیابی شدن کار آمد هست ...

روش کار از این قرار هست که پس از روشن کردن ردیاب وانتخاب حالت مورد نظر ( بعنوان مثال شما یک سینی مسی را بعنوان هدف انتخاب میکنید و ردیاب را روی حالت copper یا همون مس قرار دهید) ... ولوم پاور را روی 10 گذاشته و آنتن بیسیم و با آنتن تلسکوپی وصل ردیاب را روی زمین گذاشته و آنتنهای خالی را در دست بگیرید و شروع به گردش دور ردیاب نمائید ... در حین چرخش آنتنها مسیر دایره ی دور ردیاب را نشان میدهند و پس از اینکه هدف توسط آنتنها شناسائی شود آنتنها به سمت هدف مورد نظر تغییر مسیر میدهند و شما را به سمت هدف هدایت میکنند ...

یکی از فواید این روش آنست که آنتنها در اکثر مواقع شروع به حرکت و نشان دادن مسیر میکنند و برای دوستانی که تا بحال آنتن نزده اند روش خوبیست تا با عکس العمل آنتنها در هنگام تشخیص هدف آشنا شوند ...

موفق باشید ...

یا حق.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 27 اسفند1392 - 2:03am

اقا مجید خیلی ممنون از شما سپاس گزارم من تازه دستگاهم رسیده
از این روش استفاده می کنم
اقا سعید ما منتظر جواب سوالی که اقا حمید از شما پرسیدن هستیم

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 10:49am
مدیر سایت
مدیر سایت

tabaluga نوشته است:
اقا مجید خیلی ممنون از شما سپاس گزارم من تازه دستگاهم رسیده
از این روش استفاده می کنم
اقا سعید ما منتظر جواب سوالی که اقا حمید از شما پرسیدن هستیم

با سلام
اصلی ترین روشی که در ردیابی در ابتدا برای پیدا کردن مسیر حرکت باید رعایت بشه همین بوده ، البته با دستگاه های بر روی گردن مثل ردیاب 35 هم باید ابتدا بعد از اینکه دستگاه 5 دقیقه روشن بود ، بعد به شکل یک دایره فرضی به قطر 2 متر باید در محل مورد نظر گردش کنید یا بچرخید تا آنتنها بتونن مسیر حرکت رو در طی این گردش 360 درجه شناسایی کنن و شما نقطه آغاز حرکت رو پیدا کنید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 12:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من کارایی که انجام دادم از این قرار بود که فهمیدم وقتی دستگاهو بجا گردن کردن به پایین شکمم مثل کمربند ببندم و انتنها روبروی سینه باشه و بیست سانت جلوتراز دستگاه بهترین عملکرد رو داره کار دومم این بود من

هدفم رو زیر خاک گذاشتم بیست سانت هدف

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 3:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت همه دوستان.من با نیم کیلو مس دفن شده در عمق 60سانتی که این روزا هی داره افتاب و بارون میخوره تمرین میکنم.یادتون باشه هر چی هدف قدیمی تر و در عمق بیشتری باشه حرکت انتها سنگین تره که با مهارت اپراتور قابل تشخیص هست.پس بعد از این که رو ی زمین و تست در عمق 30 الی 40سانتی انجام دادین هدفتونو ببرین در عمق بیشتر تا با حرکت واقعی انتها در جستجوی هدف بیشتر اشنا بشین

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 4:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر من سرعت آنتن نسبت به اهداف قدیمی تندتره الان یه مکان رو زدم که بار داشت بالای یک کیلو بود بخاطر موقعیت مکانی نشد تمام تمام اطلاعات رو بگیرم ولی سرعت انتنها قوی بود در ضمن با تلسکوپی باز انتن بسته زمین خیلی مربوط واکنشی نداشتم

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 6:09pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سال نوراپیشاپیش خدمت همه دوستان تبریک عرض میکنم.

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

پنج شنبه 28 اسفند1392 - 12:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 315 , 316 , 317 , 318 , 319 , 320 , 321 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure