انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 12:48pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

تهران پاساژ امجد پیدا میکنی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 2 خرداد1392 - 9:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
تهران پاساژ امجد پیدا میکنی

ممنون ولی من تو آغ هستم به امجد دسترسی ندارم! :((

پنج شنبه 2 خرداد1392 - 11:12am
YIM
استاد
استاد

explorer نوشته است:
در مورد اسکلت توباکس کسی از دوستان به این فک کرده که چند تیکه بشه که قابلیت حملش راحت باشه تا رسیدن به محل کاوش؟

سلام
لوپها و دستگاه را با پیچ و مهره میتونی از رابط چوبی جدا کنی تا فقط یک چوب بمونه که کسی هم شک نمیکنه

جمعه 3 خرداد1392 - 4:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
explorer نوشته است:
در مورد اسکلت توباکس کسی از دوستان به این فک کرده که چند تیکه بشه که قابلیت حملش راحت باشه تا رسیدن به محل کاوش؟

سلام
لوپها و دستگاه را با پیچ و مهره میتونی از رابط چوبی جدا کنی تا فقط یک چوب بمونه که کسی هم شک نمیکنه

ممنون جاوید جان
تو این حالت واسه اتصال کابل ها با لوپها از چه جکی استفاده بشه خوبه؟

جمعه 3 خرداد1392 - 8:49am
استاد
استاد

explorer نوشته است:
جاوید نوشته است:
explorer نوشته است:

سلام

ممنون جاوید جان
تو این حالت واسه اتصال کابل ها با لوپها از چه جکی استفاده بشه خوبه؟

برای گیرنده فیش بزرگ نرو مادگی دوتایی و برای لوپ فرستنده از فیش سه تایی نر و مادگی استفاده کنید هر چه فیشها ضخیمتر باشند انتقال سیگنال بهتر صورت میگیره

جمعه 3 خرداد1392 - 10:27am

سلام

من واسه تو باکسم یه هدفون خریدم.استریو ۳هزار تومن ۳۲ اهمه.یعنی الان اکثر هدفون ها ۳۲ اهم هستن.بعد میخوام با یه مقاومت ۳۲ سری کنم تا ۶۴ بشه.آیا این حرکت درسته؟

بعد یه مثله دیگه

فیش این هدفون ۳تاییه.الان من اینو باید چطوری وصل کنم به مدار.رو مدار ۲تا سوراخ بیشتر نداره واسه هدفون.

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 3 خرداد1392 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای تست1 شما توباکسو ساختین که دنبال هدفونش هستید؟

جمعه 3 خرداد1392 - 6:03pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

جناب test1 به انجمن خوش اومدین.
در مورد هدفون زیاد سخت نگیرین. دوستان از بلندگوی معمولی هم استفاده کردن و مشکلی نداشته. یعنی لازم نیست حتما 64 اهم باشه. هدفون 32 اهمی کمی قویتر هم هست و فشاری هم به مدار نمیاد خیالتون راحت باشه.
برای نحوه اتصالش هم خب هدفون فیش 3 رشته داره. یعنی به صورت استریو هست. یک رشته از اون 3 تا مشترک بین گوشی راست و چپ هست که بسته به نوع فیش شما باید اونو پیدا کنین. دو رشته دیگه هم هر کدوم مربوط به گوشی راست یا چپ هستن. مدار همونطور که فرمودین دو سیم خروجی داره یعنی به صورت مونو کار میکنه. بهترین کار اینه شما سیم گوشی راست و چپ رو به هم وصل کنین و به همراه سیم مشترک کلا دو سیم میشه که به خروجی هدفون مدار متصل میکنین. اینجوری صدا هم توی گوشی راست و هم چپ وجود خواهد داشت. در ضمن به این صورت وقتی وصل میکنین در واقع هدفون 16 اهمی هم میشه!
ولی پیشنهاد من اینه برای تست های اولیه بهتره یک بلندگوی خیلی کوچک بذارین و بعدا اگر از نتیجه راضی بودین میتونین برای بهره برداری مناسب با کارتون از هدفون هم استفاده کنین.

جمعه 3 خرداد1392 - 6:16pm
مدیر کل
مدیر کل

explorer نوشته است:

دوست عزیز این فکر رو خیلی از دوستان تا حالا داشتن! فکر میکنم آرش جان هم همچین کاری رو کرده بودن. جاوید عزیز هم نکاتی رو فرمودن. ولی واقعیت اینه که بصورت چند تکه وقتی شما اسکلت رو در میارین معمولا افت کارایی هم دارین! چون وقتی چند تکه میشه ؛ سوار کردن مجددش معمولا به صورتی هست که خیلی محکم در نمیاد! نکته خیلی مهم هم در اسکلت اینه که اصلا نباید لقی داشته باشه یا شل باشه. همینطور اصلا نباید در اثر فشار جزئی به اسکت که در اثر حرکت دادن دستگاه پیش میاد ؛ اسکلت هیچ تکانی بخوره یا تاب برداره. وگرنه ثبات دستگاه براحتی بر هم میخوره و الکی بوق میزنه!
در مورد استفاده از فیش هم بنظر من اگر فیش استفاده نشه بهتر جواب میده. اگرم فیش استفاده کردین نزدیک لوپها تعبیه نکنین خیلی بهتره. چون وجود هر نوع اتصال یا پیچ فلزی و بخصوص آهنی نزدیک لوپها اختلال جدی توی کار دستگاه پیش میاره و کارایی افت میکنه.
نهایتا اینو عرض کنم چند تکه ساختن فقط به لحاظ حمل و نقل واقعا عالیه اما بشرطی میتونین کارایی دستگاه رو هم حفظ کنین که مدل چند تکه رو با ذکر نکات فوق واقعا استادانه در بیارین! :D

جمعه 3 خرداد1392 - 6:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
به نظر اساتید لوله آلومینیومی به قطر 2 سانت بهتره یا قوطی 2*2؟؟ (من یه لوله پیدا کردم انصافا ضخامتش بد نیست)
و آیا نمیشه از قوطی با ابعاد بزرگتر استفاده کرد مثل 3*2 یا 5*3؟؟
و آیا پیچ برنجی باعث اختلال در عملکرد بهتر نمیشه؟؟
و یک سوال دیگه اینکه اگه 2 عدد پیچ به قطر 2 میل و طول 2.3 میل ورشابی که آهنربا خیلی ضعیف میتونه بگیرتش نزدیک لوپ گیرنده استفاده بشه باعث اختلال میشه؟؟
در ضمن در تایید نکاتی که آقا حمید فرمودن یادمه چند سال پیش یکی از دوستان دستگاه گارت داشت که برای حمل راحت تر دسته را 2 تکه کرد ولی دستگاهش دیگه اون دستگاه قبل نشد که نشد
ولی نکته مهمش این بود که در دستگاه گارت از دسته ی یقرتری استفاده شده بود

با تشکر

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 3 خرداد1392 - 6:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure