انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 7:29am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 324 , 325 , 326 , 327 , 328 , 329 , 330 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من با نیم کیلو مس دفن شده که چن روز پشت سر هم دارم هنوز روش تست و برسی میکنم فرکانس 21.04و21.69خوب عمل میکنن ولی با فرکانسهای ازاد طلا چند بار تست کردم روی این مس دیدم واگنش هست ولی ضعیفه. مگنت هم بارها تست کردم تا40بیشتر نمیرفت.حتی حفره رو هم روی فلز دفن شده میگرفت ولی عددش یادم نیست تمام این تستها با روش با سیم وتلسکوپی قطع از فاصله 50..40..30..20..10..ونقطه کردن انجام شد.اینم بگم من اصلا عادت ندارم وزن رو از 1کیلو بیشتر یا کمتر بگیرم با 1کیلو شروع و ردیابی میکنم تا نقطه کردن بیشترین چیزی که برای من ملاک هست 1...آثار و نشانه ها.2..حجم ومگنت.3..حفره و عمق و چیزای دیگه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 9 فروردین1393 - 12:08pm
استاد
استاد

ramin نوشته است:
من با نیم کیلو مس دفن شده که چن روز پشت سر هم دارم هنوز روش تست و برسی میکنم فرکانس 21.04و21.69خوب عمل میکنن ولی با فرکانسهای ازاد طلا چند بار تست کردم روی این مس دیدم واگنش هست ولی ضعیفه. مگنت هم بارها تست کردم تا40بیشتر نمیرفت.حتی حفره رو هم روی فلز دفن شده میگرفت ولی عددش یادم نیست تمام این تستها با روش با سیم وتلسکوپی قطع از فاصله 50..40..30..20..10..ونقطه کردن انجام شد.اینم بگم من اصلا عادت ندارم وزن رو از 1کیلو بیشتر یا کمتر بگیرم با 1کیلو شروع و ردیابی میکنم تا نقطه کردن بیشترین چیزی که برای من ملاک هست 1...آثار و نشانه ها.2..حجم ومگنت.3..حفره و عمق و چیزای دیگه

درود بر شما
با فرکانسهای
25.84
25.90
که برای مس هست تست کن و ببین حداکثر با ولوم وزن چند گرم این هدف مسی که گذاشتید سنس میکنه

شنبه 9 فروردین1393 - 1:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

چشم جاوید جان این فرکانسهارو هم تست میکنم.خواستم ببینم این 21.04و21.69که مس دفن شده رو سنس میکنه و نقطه میکنه ایا با فرکانسهای طلا 219.9 و39.51 هم همینطوری هست دیدم 219.9سنس میکنه وسط راه انتنها برمیگردن 39.51هم همین طور سر نقطه کرن گیج میزنن.البته این فرکانسها با سیم و تلسکوپی بسته فاین اوکی ولوم قدرت روی 2و3بود

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 9 فروردین1393 - 3:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
ramin نوشته است:

درود بر شما
با فرکانسهای
25.84
25.90
که برای مس هست تست کن و ببین حداکثر با ولوم وزن چند گرم این هدف مسی که گذاشتید سنس میکنه

جاوید جان منظورت اینه که ولوم قدرت رو روی 10بزارم و تست بگیرم؟ چون این تستهام با ولوم قدرت روی 2و 3بود. یا این که منظورت اینه که میخوای ببینم تا چند کیلورو با این فرکانس رو هدف میگیره؟ @};-

آخرین بار توسط ramin در شنبه 9 فروردین1393 - 3:39pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 9 فروردین1393 - 3:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیزم مرسی از راهنماییتون حتما این مواردی که فرمودین رو تست میکنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم مرسی از بذل توجهتون

شنبه 9 فروردین1393 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
سلام مجید جان
من در هنگام ردیابی به جاهای دیگه توجه میکنم.قطعا ذهنم دخیل نیست.چون باد شدیدی هم میزید و نتنها برخلاف جهت با قدرت حرکت میکردند
تست مگنت و حفره را هم از بالا به پائین آمدم
حتی توی فرکانسها به نقره که رسیدم آنتنها با قدرت به سمت دیگری رفتند.
وزن هم در فواصل ۲۰ متری تغییری نکرد

سلام بردیای عزیز !
خوب با این شرایط تست خوبی داشتید ولی مگنت 90 خیلی بالاست و احتمالا نشان از یک منبع خطاست که دارای چند عامل خطا در کنار هم هست...البته امکان اینکه با یک هدف واقعی مثل خزانه و انواع تله برخورد کرده باشید هم هست که دارای چند نوع فلز هست و قطعا با این مگنت دارای قدمت زیاد و وزن بالاست که تشخیص این موضوع با شماست که با توجه به چه سند یا نشانه ای عمل کرده باشید.
بهرحال امیدوارم به هدف واقعی زده باشیدو خبرهای خوشی بعد از حفاری به ما بدید ... به امید اونروز . :YMPRAY:
یا حق.

شنبه 9 فروردین1393 - 3:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

majid_famali نوشته است:
bardia نوشته است:
سلام مجید جان
من در هنگام ردیابی به جاهای دیگه توجه میکنم.قطعا ذهنم دخیل نیست.چون باد شدیدی هم میزید و نتنها برخلاف جهت با قدرت حرکت میکردند
تست مگنت و حفره را هم از بالا به پائین آمدم
حتی توی فرکانسها به نقره که رسیدم آنتنها با قدرت به سمت دیگری رفتند.
وزن هم در فواصل ۲۰ متری تغییری نکرد

سلام بردیای عزیز !
خوب با این شرایط تست خوبی داشتید ولی مگنت 90 خیلی بالاست و احتمالا نشان از یک منبع خطاست که دارای چند عامل خطا در کنار هم هست...البته امکان اینکه با یک هدف واقعی مثل خزانه و انواع تله برخورد کرده باشید هم هست که دارای چند نوع فلز هست و قطعا با این مگنت دارای قدمت زیاد و وزن بالاست که تشخیص این موضوع با شماست که با توجه به چه سند یا نشانه ای عمل کرده باشید.
بهرحال امیدوارم به هدف واقعی زده باشیدو خبرهای خوشی بعد از حفاری به ما بدید ... به امید اونروز . :YMPRAY:
یا حق.

مجید جان ممنونم از لطفتون و راهنماییهاتون
این عکسی که ملاحظه میفرمایید مربوط به فاصله 20 متری موردیست که ردیابی شده.
(جایی که آن شخص بر روی زمین نشسته را ما ردیابی کرده ایم)
ملاحظه بفرمایید که یک قبر بوده که تعداد زیادی سنگ خارج شده این در حالیست که اصلا در سطح زمین سنگلاخ وجود ندارد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 9 فروردین1393 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره بردیا جان این منطقه به قبرستون میخوره ...
امیدوارم موفق باشی.
یا حق.

شنبه 9 فروردین1393 - 4:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
جاوید نوشته است:
ramin نوشته است:

درود بر شما
با فرکانسهای
25.84
25.90

جاوید جان منظورت اینه که ولوم قدرت رو روی 10بزارم و تست بگیرم؟ چون این تستهام با ولوم قدرت روی 2و 3بود. یا این که منظورت اینه که میخوای ببینم تا چند کیلورو با این فرکانس رو هدف میگیره؟ @};-

با درود خدمت افا رامین عزیز
با تلسکوپی خاموش وزن فلز دقیقتر به دست میاد و اینکه شما برای فلز نیم کیلویی از وزن 1 کیلو شروع به ردیابی می کنید
شاید به راحتی نشه رو نقطه قیچی کنید بنابراین بهتره برای نقطه زنی با تلسکوپی خاموش با وزن پاییین مثل 50 یا 100 گرم شرو ع کنیدو
با ولوم قدرت 10 فرکانسهای اقا جاوید رو برای وزن گیری تست کنید موفق باشید.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 9 فروردین1393 - 4:41pm
استاد
استاد

درود بر شما
ولوم قدرت را روی 10 بزارید تا قدرت دستگاه بیشتر بشه

شنبه 9 فروردین1393 - 4:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 324 , 325 , 326 , 327 , 328 , 329 , 330 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure