انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 6:58pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

amir40 نوشته است:
درود بر دوستان و همه مردان ایرانی. روزتان با کمی تأخیر مبارک باد
آقا مجتبی عزیز دست گلت درد نکنه. واقعا خیییییییییییییییییلی مردی. همچنین از همه دوستان انجمن(آقا حمید و آقا آریا و آقا مهدی عزیز) تشکر میکنم تو این یک ماهی که عضو شدم یک دنیا مطلب یاد گرفتم. میشه گفت ره چند ساله رو تو یک ماه طی کردم.همین الان ردیاب رو تحویل گرفتم. البته تست نکردم هنوز. هیجان زده شدم.ولی حیفم میاد اینجوری این شاهکار رو دست بگیرم اینو باید با وضو استفاده کرد :ymblushing: :) آخه خدا میدونه چقدر زحمت براش کشیده شده. ایشاالله بتونیم از شرمندگیتون در بیایم. عزیز باشید دوستان خوبم

خداروشکر که دوستان همه راضی هستن ، امیدوارم دوستان همیشه درکارهاشون خدارو از یاد نبرن و همیشه مواظب باشن که حق مظلومان و محرومان رو پایمال نکنن و با نیت خیر از این ردیاب استفاده کنن ، همینطور که طراحان و سازندگان این سیستم با نیت خیر اونرو ساختن ... یاعلی @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 4 خرداد1392 - 12:53pm

سلام دوستان. سایت بسیار جالبی دارین :ymhug:
میخام یه ردیاب سفارش بدم چیکار باید بکنم؟
ممنون ;;)

شنبه 4 خرداد1392 - 9:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی1 نوشته است:
ممنون ;;)

سلام
ممنون مهدی جان...خوش امدی...شما واسه سفارش میتونی به اقا مجتبی پیام خصوصی بدی
موفق باشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 4 خرداد1392 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی1 نوشته است:
ممنون ;;)

سلام اقا مهدی :ymhug:
:-? :-o

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 4 خرداد1392 - 9:59pm
مدیر کل
مدیر کل

ژنرال نوشته است:
مهدی1 نوشته است:
ممنون ;;)

سلام اقا مهدی :ymhug:
:-? :-o

ژنرال جون چی شد یهو برق گرفت شما رو :D ایرادی نداره ما که مشکلی نداریم با بعضیا. YMWHISTLE :D

شنبه 4 خرداد1392 - 10:05pm

اووووو وه . دوستان آقا حمید و ژنرال چی شده؟ داداش من و اشتباه گرفتین من اونی نیستم که شما فک میکنین من یه مهدی دیگه ام :ymhug:

شنبه 4 خرداد1392 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کدوم مهدی منظورته حاجی :D

شنبه 4 خرداد1392 - 11:12pm
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
نیک عزیز بله همینجوره. همونطور که مهدی عزیز در تصویر زحمتشو کشیدن ؛ اگر هدف در عمق 1 متر زیر زمین باشه وقتی شما عمقگیری میکنین تقریبا به فاصله 2 متر و 20 که عقب بیاین نوک آنتنها از هم باز میشن. مساله اینجاست که شما در کل اون محدوده که به اندازه عمق هدف بعلاوه فاصله دستان شما تا زمین هست در واقع قیچی دارین! اما قیچی روی خود نقطه هدف هست که کامل و متقارن میشه. اگر یک مقدار با نقطه هدف فاصله داشته باشین قیچی دیگه کامل نیست. اگر هم از اون محدوده خارج بشین کلا میله ها از هم باز میشن.
بنا بر این مساله که عرض کردم نقطه زنی اهدافی که در عمق بیشتری هستن از طریق روش قیچی روی نقطه اصلی بسیار مشکله. همونطور که جناب آریا قبلا فرمودن بهتره از چندین نقطه در فاصله دورتر کانال هدف رو مشخص کنین و این خطوطی که بدست میاد به هم وصل کنین تا نقطه هدف رو بتونین بصورت دقیق تعیین کنین.
البته همونطور که عرض کردم روی نقطه هدف اگر دقیقا قرار بگیرین قیچی کاملا متقارن میشه. اما اگر هدف حتی نیم متر در راست یا چپ شما باشد قیچی متقارن نیست و اون میله آنتنی که کمی بیشتر چرخش داشته نشون میده که نقطه هدف در کدوم سمت شما هست. حالا اگر شما جهت خودتون رو روی اون نقطه تقریبی هدف چند بار عوض کنین حتی از این طریق هم میتونین نقطه دقیق رو در بیارین که البته نیاز به تجربه داره.

با تشکر از آقا مهدی و آقا حمید گل :ymhug:
پاسخ سوالم رو کاملا واضح و گو یا گرفتم :) واقعا عالی و بدون نقص توضیح دادید .متشکرم :ymhug:
اگر امکان دارد کمی هم در مورد کانال سیگنال با این ردیاب توضیح دهید .چون طبق توضیحات استاد آریا در این روش دستگاه رو باید یه جا ثابت کنی ولی در این ردیاب دستگاه همراه اپراتور است. :-?
ای ول به این تعهد و پشتکار مدیران :ymapplause:

«پیشرفت از جایی آغاز می‌شود که نقاط ضعفمان را بپذیریم» ژان وانیر

دانایی زمانیست که بفهمی هیچ نمی دانی
نادانی زمانیست که گمان کنی همه چیز می دانی

شنبه 4 خرداد1392 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نیک نوشته است:
حمید نوشته است:
نیک عزیز بله همینجوره. همونطور که مهدی عزیز در تصویر زحمتشو کشیدن ؛ اگر هدف در عمق 1 متر زیر زمین باشه وقتی شما عمقگیری میکنین تقریبا به فاصله 2 متر و 20 که عقب بیاین نوک آنتنها از هم باز میشن. مساله اینجاست که شما در کل اون محدوده که به اندازه عمق هدف بعلاوه فاصله دستان شما تا زمین هست در واقع قیچی دارین! اما قیچی روی خود نقطه هدف هست که کامل و متقارن میشه. اگر یک مقدار با نقطه هدف فاصله داشته باشین قیچی دیگه کامل نیست. اگر هم از اون محدوده خارج بشین کلا میله ها از هم باز میشن.
بنا بر این مساله که عرض کردم نقطه زنی اهدافی که در عمق بیشتری هستن از طریق روش قیچی روی نقطه اصلی بسیار مشکله. همونطور که جناب آریا قبلا فرمودن بهتره از چندین نقطه در فاصله دورتر کانال هدف رو مشخص کنین و این خطوطی که بدست میاد به هم وصل کنین تا نقطه هدف رو بتونین بصورت دقیق تعیین کنین.
البته همونطور که عرض کردم روی نقطه هدف اگر دقیقا قرار بگیرین قیچی کاملا متقارن میشه. اما اگر هدف حتی نیم متر در راست یا چپ شما باشد قیچی متقارن نیست و اون میله آنتنی که کمی بیشتر چرخش داشته نشون میده که نقطه هدف در کدوم سمت شما هست. حالا اگر شما جهت خودتون رو روی اون نقطه تقریبی هدف چند بار عوض کنین حتی از این طریق هم میتونین نقطه دقیق رو در بیارین که البته نیاز به تجربه داره.

با تشکر از آقا مهدی و آقا حمید گل :ymhug:
پاسخ سوالم رو کاملا واضح و گو یا گرفتم :) واقعا عالی و بدون نقص توضیح دادید .متشکرم :ymhug:
اگر امکان دارد کمی هم در مورد کانال سیگنال با این ردیاب توضیح دهید .چون طبق توضیحات استاد آریا در این روش دستگاه رو باید یه جا ثابت کنی ولی در این ردیاب دستگاه همراه اپراتور است. :-?
ای ول به این تعهد و پشتکار مدیران :ymapplause:

دوست عزیز به این قسمت برو...نحوه اپراتوری و کارکرد این دستگاه کامل نوشته شده
viewtopic.php?f=13&t=261
موفق باشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 4 خرداد1392 - 11:51pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی

دوستانی که با بستن ردیاب به کمر مشکل دارند میتونند دو تا حلقه به دو طرف دستگاه ردیاب بزنند و توسط یه بند موبایل به گردنشون اویزان کنند طوری که دستگاه
درست روی نافشون بیفته ,اینطوری بهتر هست ,الان خودم اینطوری استفاده میکنم قبلا دو جا رفتم برای تست تا کمرمو باز کردم فکر کردم چکار میخوام بکنم :D

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 5 خرداد1392 - 5:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure