انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 4:19am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 , 343 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو این زمین هم که من انتن زدم 40 سال پیش مال در اورده بودن
و حرکت انتن ها هم کند بود
موندیم که هوا خوب بشه یک نقطه زن هم بزنیم ببینیم رو سفید میشیم پیش دوستان یا نه

یکشنبه 17 فروردین1393 - 4:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان .گفتم یه سری به دوستان بزنم ببینم در چه حال هستند.خدا رو شکر که تلاش ها ادامه داره و تجربه های خوبی بدست اومده.در ضمن فرصتی بود که براتون سال خوب و پر از سلامتی و برکت رو از خداوند ارزو کنم.انشالله با کمک و همدلی اساتید و همه عزیزان و زحمتکشان این سایت سال موفقیت امیزی برای دوستان رقم بخوره و سال 1393 تا ابد در خاطره خوش همه عزیزان یاد بشه. @};-

یکشنبه 17 فروردین1393 - 5:19pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ابی جان این مگنتت اگه حفاریت بی مورد نباشه و هدفی باشه باید حدود نیم کیلو بار باشه و با خاک در تماسه شایدم کمتر ولی همین هولو هوش هست حتما نباید که مگنت بالا باشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 17 فروردین1393 - 7:01pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز.
برای استفاده از خوراک مثل طلا که برروی زمین در2یا3 متری میگذاریم مثلا با وزن 50 گرم .

وزن دستگاه باید از وزن خوراک کمتر باشه یا بیشتر یا مساوی؟
ممنون .

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

یکشنبه 17 فروردین1393 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام تسته ديگه؛مگنت٢٣٣٢:وزن٦٣٠كيلو تا٦١. فركانس هاي؛٢٠،١٢و١٩٩٧.٥و٢٥،٩٠و٢٤،٣٧همه با٣٥٠كيلوگرفتاوحجمه فلزومگنت دقيق شد٢مترو٨٠ وانتنه خالي ام به سمته شمال ميره عمقم ٥متر. طبقه گفته استادان الان بايدوسط حجمه مگنت روبربم پايين ديگه؟لبه يه جنوب ترش؟؟؟؟؟؟؟من باگوشي توسايتم اگه زودترجواب بدين دست به كارميشيم؟؟؟؟ممنون

یکشنبه 17 فروردین1393 - 10:15pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
سلام تسته ديگه؛مگنت٢٣٣٢:وزن٦٣٠كيلو تا٦١. فركانس هاي؛٢٠،١٢و١٩٩٧.٥و٢٥،٩٠و٢٤،٣٧همه با٣٥٠كيلوگرفتاوحجمه فلزومگنت دقيق شد٢مترو٨٠ وانتنه خالي ام به سمته شمال ميره عمقم ٥متر. طبقه گفته استادان الان بايدوسط حجمه مگنت روبربم پايين ديگه؟لبه يه جنوب ترش؟؟؟؟؟؟؟من باگوشي توسايتم اگه زودترجواب بدين دست به كارميشيم؟؟؟؟ممنون

سلام
فعلا واسه این فرضیه زوده که بطور قطع گفت.
طوری نوشتی نمیتونم جداشون کنم و نمیدونم چی به چی هست.
@};-

یکشنبه 17 فروردین1393 - 11:29pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

tehrani39111355 نوشته است:
سلام دوستان عزیز.
برای استفاده از خوراک مثل طلا که برروی زمین در2یا3 متری میگذاریم مثلا با وزن 50 گرم .

وزن دستگاه باید از وزن خوراک کمتر باشه یا بیشتر یا مساوی؟
ممنون .

سلام
باید کمتر بزاری. ولی این روش برای ردیاب فرکانسی خیلی کارا نیست.
از این روش در ردیابهای خوراکی و آنتن خالی استفاده میشه.@};-

یکشنبه 17 فروردین1393 - 11:33pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
حجم گیری رو هم با نصف وزن و بیسیم انجام دادم که شد 70 در 70
عمق گیری رو هم بیسیم با نصف وزن که شد 1.20
30 سانت که کندم انگار که خاکش نرم شده بود و رنگ خاک مشکی شد
و یک بیل که زدم 40 سانت بیلم رفت تو
انگار که خاکش دستی ریخته شده بود
بعد که از نو انتن زدم وزنش شد 250 کیلو
حجمش تغییر نکرد
دیگه 5 صبح بود که کار رو تعطیل کردیم منتظر هوای خوبیم که ترتیبشو بدیم ببینیم چی رو زده

سلام
ابی جان عمق زیادی نیست. چیزی هم نباشه تجربه بسیار خوبیه.اگه با پایین رفتن حجم تغیر نکرده میشه گفت نشونه خوبیه ولی نه قاطع.
موفق باشی.
@};-

یکشنبه 17 فروردین1393 - 11:39pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه
یکی از سوالاتی که دوستان می پرسن اینکه چرا وقتی ولوم وزن رو بالا می برن ردیاب فلز تست رو رد میده در حالی که فلز تست وزنش بیشتر هستش.
راستش منم با این مورد برخورد داشتم که مهم ترین مسئله اینکه فلز مورد تست ما باید خالص باشه چون طلاهای جدید هم همشون مقدار کمی طلا داره.من با تست با فلزات خارج شده چنین مشکلی رو دیگه نداشتم.البته دوستانی که چنین مشکلی رو دارن بیان مطرح کنن تا در اینده دوستای جدید هم اگه چنین مشکلی داشتن یه مرجعی باشه تا بتونن مشکلشون رو حل کنن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 17 فروردین1393 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
من این موردیو که حمزه عزیز میگه ذاشتم که حتی اوایل فکر میکردم که مشکل از ردیاب هستش ولی متوجه شدم که ردیاب مشکلی نداره ولی در بعضی مواقع که ولوم وزنو روی اعداد خاصی که میذاری به جای اینکه فلزو سنس کنه انتنها کلا یه مسیر دیگه رو سنس میکنن و یه جورایی یه هدف کاذب رو نشون میدن و کاملا ادم رو به اشتباه میندازن .هنوز نتونستم علتشو متوجه بشم ولی این موردو فک میکنم چند نفری تجربه کرده باشنش یکیش همین اریانای خودمون که یه موقعی بود که میگفت هیچ چیو نمیتونه سنس کنه
بازم اگر کسی اطلاعات و تجربه ای در این زمینه داره بیاد بگه تا ببینیم علتش چیه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 17 فروردین1393 - 12:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 , 343 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure