انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 4:57pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
با سلام خدمت آقامجتبی و آقا حمید

چند سوال در مورد ردیاب دارم و اون اینکه در ساخت و مونتاژ این ردیاب قطعات بکار رفته از چه سطح کیفیتی برخوردار هستند؟

آیا از قطعات معمولی هم استفاده شده؟

شکل ظاهری ردیابهایی که برای متقاضیان ارسال میشه دقیقامثل تصویری است که در پستهای اول قرار دادید منظورم اندازه وشکل جعبه و همینطور آنتن ها ودسته های اونه؟

شارژری که بهمراه دستگاه ارسال میشه آیا بصورت کامل داخل یه جعبه هست یا فقط بصورت کیت میباشد .اگه ممکنه یه تصویر از شارژر هم اینجا قرار بدید.

ممنون :-BD :-H

یکشنبه 5 خرداد1392 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pouya83 نوشته است:

چند سوال در مورد ردیاب دارم و اون اینکه در ساخت و مونتاژ این ردیاب قطعات بکار رفته از چه سطح کیفیتی برخوردار هستند؟

شکل ظاهری ردیابهایی که برای متقاضیان ارسال میشه دقیقامثل تصویری است که در پستهای اول قرار دادید منظورم اندازه وشکل جعبه و همینطور آنتن ها ودسته های اونه؟

شارژری که بهمراه دستگاه ارسال میشه آیا بصورت کامل داخل یه جعبه هست یا فقط بصورت کیت میباشد .اگه ممکنه یه تصویر از شارژر هم اینجا قرار بدید.

سلام
دوست عزیز توی توضیحات دستگاه نوشته شده که از قطعات نظامی واسه دستگاهی استفاده شده و کیفیت خوبی هم دارند
شکل ظاهری هم همینه دیگه...یه چیز دیگه که نمیفرستن :D
شارژر هست نه کیت...
موفق باشی :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 5 خرداد1392 - 5:35pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
با سلام
دستگاه امروز دست بنده رسید...خیلی ممنون...
ایشالا بریم سر مبحث یاد گرفتنش که خودمونو کامل بکنیم... :D

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 5 خرداد1392 - 5:44pm
استادیار
استادیار

:ymsick: دستگاه تست رو هوا رو خیلی خوب جواب داد....
فقط یه مورد که هستش باید کاری کنیم که افکار ما روی طرز کار دستگاه تاثیر نذاره......

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 5 خرداد1392 - 6:55pm
استادیار
استادیار

یه تجربه:بنده دستگاه رو رو کربن تنظیم کردم و دو عدد سفال بسیار قدیمی رو یه جا ذاشتم که قدمتش بالای 500 سال بود و یه خمره کوچیک که از اونا بزرگ بود رو هم یه طرف گذاشتم و وسط این دو ایستادم ...دستگاه بنظر خودم باید حجم بزرگ رو میگرفت که نتیجه کاملا برعکس شد....
دستگاه اون دو تا سفال قدیمی رو گرفت از این جا نتیجه میشه که هر چه قدیمی تر باشه هر چه حجمش هم کوچیکتر باشع اونو نسبت به خمره ای که حجمش برگ باشه و جدید باشه میگیره....

الم یعلم بان الله یری

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

SALAR نوشته است:
یه تجربه:بنده دستگاه رو رو کربن تنظیم کردم و دو عدد سفال بسیار قدیمی رو یه جا ذاشتم که قدمتش بالای 500 سال بود و یه خمره کوچیک که از اونا بزرگ بود رو هم یه طرف گذاشتم و وسط این دو ایستادم ...دستگاه بنظر خودم باید حجم بزرگ رو میگرفت که نتیجه کاملا برعکس شد....
دستگاه اون دو تا سفال قدیمی رو گرفت از این جا نتیجه میشه که هر چه قدیمی تر باشه هر چه حجمش هم کوچیکتر باشع اونو نسبت به خمره ای که حجمش برگ باشه و جدید باشه میگیره....

سالار جان گذاشتی رو کربن سفال رو زدی؟؟؟؟ خوب دیگه جنسی که از زیر خاک در اومده جدید قدیم نداره که....اگر اون کوچیکهارو گرفته حتما توی اونا زغال بوده و اون بزرگه کربنی نداشته که بخواد بگیرتش...یه چیز دیگه اینکه کلا اون دوتایی که گرفته رو بزار بالاتر از انتن ها ببین اون بزرگ رو میگیره..ولی به احتمال زیاد نداره کربنی که بخواد بگیره....تست هایی که انجام میدید در قسمت مربوطه بزارید لطفا..ممنونم

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:05pm
مدیر کل
مدیر کل

pouya83 نوشته است:

تمام قطعات نظامی هستند و از نوع مرغوب بکار رفتند خیالتون راحت چون باید همینطور باشه که دقیق باشه
تنها قطعه معمولی همین انتن تلسکوپی هست که تو این سایز بهترشو نمیشد گیر اورد و به تعداد بهرحال باید مواظب این انتن تلسکوپی باشین و در هنگام بیرون کشیدن با ارامی استفاده کنین و عجله نکنین .
بله دقیقا خود همین عکسی هست که تو انجمن فروشگاه قرار گرفته
بله شارژر همراه دستگاه هست مگه میشه نباشه کیت چیه دیگه این دستگاه بسیار محرمانه میباشد و کامل حالا ما ارزون میدیم فقط برای کاربران قدیمی خودمون که میدونم خیلی زحمت کشیدن

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 6 خرداد1392 - 7:30am
استاد
استاد

سلام
دیگر تمام شد همه دغدغه ها با اومدن این ردیاب به بازار
باید پیام تسلیتی فرستاد به دیگر سایتها که به خاطر چیز نداشتیشان زمین را به اسمون یه زمانی میدوختند

اقا مجتبی دستت درد نکنه سرانجام بعد ازحدود یک هفته ردیاب خودش را به ما رسوند و این اخرین ردیاب من برای همیشه خواهد بود راستش فقط این ردیاب میتونه توقع های بلند بالای ما را مرتفع سازد من مطمعن هستم که همه کسانی که این ردیاب را دارند در دنبای فلزیابی به نوعی به ارامش خاطر خواهند رسید
با تشکر از اقا حمید و اقا مجتبی

دوشنبه 6 خرداد1392 - 8:49am
مدیر کل
مدیر کل

قابل توجه کسانی که دستگاه رو دریافت نمودند
هر کسی فیلمی از کارکرد دستگاه و اموزش صحیح این دستگاه اینجا قرار بده و به بهترین فیلم مبلغ 100 هزار تومان از طرف من جایزه داره :D
ضمنا هرکسی هم بتونه یه چیزی در بیاره از داخل خاک حالا منظورم بار نیست هرچیزی که این دستگاه باعث بشه اون پیدا بشه و اینجا فیلم بذاره هم بهش 100 هزار جایزه میدم یعنی اونطرف تونسته موفق بشه البته اون فیلم باید تو همون منطقه گرفته بشه و قدم به قدم فیلم برداری بشه و نشان دهنده حقیقت پیدا کردن اون فلز باشه
حالا ببینیم کی مرد میدونه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 8 خرداد1392 - 2:51pm

باسلام خدمت اساتیدمحترم...چندسوال درموردردیاب ساخت خودتون داشتم.1.جنس پوکه که بدست میگیریم وانتن روش نصب میشه ,چی هست ..2.درحالت بی سیم ازچه نیرویی استفاده میکنه..3.ایاروی هدف فقط انتن قیچی میشه ودیگه هیچ هشداری به اپراتورنمیده..تشکر...............

جمعه 9 خرداد1392 - 2:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure