انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 9:53am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
به نظره من خودتونو اینقدر به زحمت نندازین از اینترنت خرید کنقد خیلییییی. ترزونتر در میاد البته من پول اتوبوسو خورد وخوراکم حساب کردم.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یکشنبه 4 خرداد1392 - 12:48am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام

دوستان گرامی که ساشو رو ساختید و ازش نتیجه گرفتید میشه یه لطفی بکنید و لیست کامل قطعات رو با نام کاملشون ، قرار بدید

ممنون

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
mrmr16 نوشته است:
سلام

دوستان گرامی که ساشو رو ساختید و ازش نتیجه گرفتید میشه یه لطفی بکنید و لیست کامل قطعات رو با نام کاملشون ، قرار بدید

ممنون

منم با نظر دوستمون موافقم البته اضافه كنم باطرز صحيح پخت :D

یکشنبه 5 خرداد1392 - 4:06pm
مدیر کل
مدیر کل

پس بنده لیست قطعاتی که در فایل اصلی هست رو برای قشنگی گذاشتم؟ :-w :D دیگه میله و جعبه و باطری و این چیزا که جزو لیست قطعات هیچ مداری نیست! :D
ساخت این توباکس نکات زیادی داره که بهتره دوستان داخل همین مباحث انجمن مطالعه کنن تا همه چی دستشون بیاد. اینکه یه فایل بذاریم که همه چی توش باشه و هر کسی از گرد راه رسید بسازه استفاده کنه اصلا شدنی نیست و در عین حال ممکنه زمینه های سواستفاده از این مدار رو بالا ببره!

یکشنبه 5 خرداد1392 - 4:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان سلام
آقا حمید حق با شماست من فقط می خواستم قطعاتی رو که باید تو مدار تغییر داده بشه بعدا کم نیارم.که خوشبختانه کل پست های مربوط به تو باکس رو خوندم و اون قطعات رو یادداشت کردم.که برم بخرم بعد بیارم روش بیشتر کار کنم.فقط آقا حمید اسم و نوع کابل برای فرستنده وگیرنده چی هستش وقت زیادی ندارم ممنونم میشم زود جواب بدید مرسی @};- @};- @};-

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:17pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم فرشاد جان. شما همون فرشادی؟! :-? :D
در مورد قطعاتی که باید عوض بشه حق با شماست. چند تا بیشتر نیستن که همشون هم در طول این مبحث ذکر کردیم. فکر کنم همه جا هم گیر میان!
کابل گیرنده همون کواکسیالی هست که مثلا برای آنتن تلویزیون هم استفاده میشه. البته اگر از نوع ضخیم تر و با کیفیت تر باشه بهتره.
اما کابل فرستنده باید شیلد استریو باشه! یعنی 2 مغزی داشته باشه و یک شیلد دور جفتش باشه! دقت کنین دو تا کابل جدا نیست. فقط یک کابل هست. اگر علاوه بر شیلد ؛ فویل هم داخلش داشته باشه که دیگه خیلی عالی میشه. تا جاییکه یادمه عکسشو گذاشته بودم توی صفحات قبلی.

یکشنبه 5 خرداد1392 - 7:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا حمید خیلی آقایی انشالا که بتونم جبران کنم
بله اتفاقا عکس اون کابل رو هم پرینت کردم که بتونم بخرم.ولی کابل گیرنده رو نمی دونستم.دست گلتون درد نکنه.دیگه وقت رفتن فعلا خدانگه دار دارم میرم خرید.راستی آقا حمید یه موقه اگه شهر شما هم مثل شهر ما کوچیک هستش و قطعه ایی گیرتون نیومد بگید براتون بخرم و با پست بفرستم.فقط چطور؟؟؟ :-?
آها...شمارمو براتون pm میکنم در هر صورت شما بی دریغ این همه ما و بچه ها رو کمک می کنید منم خوشحال میشم بتونم یه کم جبران کنم.خیلی آقایی :-H :-H :-H

یکشنبه 5 خرداد1392 - 8:18pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون فرشاد عزیز شما لطف داری :ymhug:
بنده خودم تهران هستم! البته تهران خودش بقدری بزرگه هر سری تا بازار بخوایم بریم خودش یه مسافرته :D
بهرحال امیدوارم موفق باشین.

یکشنبه 5 خرداد1392 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
اساتید عزیز اگه ممکنه لطفا در مورد شکل امواج ارسالی فرستنده توضیح بدید که مربع شکل هستش یا دایره و اینکه محیط امواج رو به پایین کم میشه یا به همون اندازه که از لوپ فرستنده ارسال میشه می مونه تا برسه به گیرنده؟

دوشنبه 5 خرداد1392 - 12:21am
مدیر کل
مدیر کل

explorer عزیز من دقیقا متوجه منظور شما نشدم! بهرحال موج دایره هم مگه داریم؟ :D امواج ارسالی لوپ فرستنده از نوع سینوسی و فرکانس حدود 11 کیلوهرتز هست که عملا در باند وی ال اف قرار میگیره. لوپ فرستنده تنظیم خاصی داره که نسبت به لوپ گیرنده هست تا کمترین تاثیر رو روش بذاره. و این لوپها هم باید در فاز خاصی نسبت به هم باشن! پس لوپها جهت دارن و باید جهتش رو موقع ساخت پیدا کرد تا حساسیت نسبت به فلز در ناحیه زیرین فلزیاب ایجاد بشه. از اونجایی که از سیستم قفل فاز استفاده شده نحوه تشخیص فلز در این مدار شیفت فازی هست که در امواج اتفاق میفته و دستگاه این مساله رو بعنوان تشخیص فلز با بوق و حرکت عقربه اعلام میکنه.

دوشنبه 5 خرداد1392 - 12:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure