انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 8:09am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مرسی مهندس @};- @};- @};-
فقط در مورد شارژ باطری جواب نگرفتم چون بنده تجربه خیلی بدی از شارژ این نوع باطری هادارم میخواستم این کارو انجام بدم که کاملا برای باطری بی خطر باشه.
من یه کلید سه حالته شش پایه گرفتم که کاملا منفی و مثبت رو قطع میکنه.می تونم به صورت شکل عمل کنم؟و هیچ چیز اضافه دیگه ای برای شارژ لازم نیست؟ :ymblushing:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 7 خرداد1392 - 4:19am
مدیر کل
مدیر کل

فرشاد جان شما اگر شارژر مخصوص و اتوماتیک گرفتین خب باید درست باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه! شکلی هم که کشیدین درسته. البته با کلید 3 پایه و راحت تر از این هم میشد این کار رو کرد. ولی بهرحال این هم درسته.
اگر شارژر شما اتوماتیک نباشه در مسیر شارژ یک مقاومت هم لازم دارین که بستگی به نوع ادابتور و باطری شما داره. ولی در صورت اتوماتیک بودن دقیقا این عکس درسته و خوب جواب میده. فقط باید دقت زیادی بکنین که هیچوقت جای مثبت و منفی ها اشتباه نشه!

سه شنبه 7 خرداد1392 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مدار رو مونتاژ کردم ولی مونده این 1n60 و ویومترو این ترانزیستور PN4393 مسخره که پیدا نکردم!!!!
فردا میرم سراغ کویل ها :D

سه شنبه 7 خرداد1392 - 9:50pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقا حمید دست گلت درد نکنه
دوستان من فیبر و آماده کردم :اولی بعد از اسید کاری وشستن دومی بعداز اطو(عکس اول رو اسکنش کردم)
البته یه جاهایش کنده شده که باید با سیم لحیم درستش کنم.در ضمن باکاغذ گلاسه نباید پرینت گرفت چون نمیشه،باکاغذ نیم گلاسه این کارو انجام بدید(روش اطو)
من یه عقابی که خیلی دوس دارم و رو مدارم اضافه کردم و یه جاهایی که مدار خیلی نزدیک بهم بودرو یه کم فاصله دادم البته با اجازه آقا حمید :D
مرسی

سه شنبه 7 خرداد1392 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
explorer نوشته است:
سلام
اقا مهران! تو حملش تا محل کاوش، منم با شما کاملا موافقم، واسه من یکی اگه از هم جدا نشه نساختنش بهتره تا ساختن بی استفاده
واسه همین قبلا پرسیدم از اساتید انجمن واسه چند تیکه کردنش اما فرمودن تو تنظیم کردنش به مرور مشکلاتش زیاد میشه به خاطر اینکه نمیشه از پیچ و مهره فلزی درست و حسابی استفاده کرد که بشه با خیال راحت مهکمش کرد
البته اگه بشه پیچ و مهره الومینیومی سایز مناسب پیدا کنی به زحمتش می ارزه که حداقل دو تیکه بشه
یعنی گیرنده رو ازش جدا کرد

بنظرم 2تيكه بشه تنظيم كردن 2تا لوپ سخت تر ميشه همينجوريش تنظيم 2تا لوپش مثل تنظيم بشقاب ماهواره ميليمتريه

چهارشنبه 7 خرداد1392 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا فرشاد میشه از آمپرمتر یا ویومتری که خریدن یک عکس واضحتر بذارین و بگید چند خریدن و رو بدنش چی نوشته؟ ممنون

چهارشنبه 7 خرداد1392 - 12:42am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
آقا فرشاد میشه از آمپرمتر یا ویومتری که خریدن یک عکس واضحتر بذارین و بگید چند خریدن و رو بدنش چی نوشته؟ ممنون

آقا سامی من میکرو آمپر متر گرفتم قیمتشم 20 تومن .از پاساژ عباسیان سه چهار تا بالاتر از فروشگاه چهره.
چیز خاصی هم روش ننوشته درجه هاشم از صفر تا صد

چهارشنبه 7 خرداد1392 - 1:01am
مدیر کل
مدیر کل

آفرین فرشاد عزیز. بسیار عالی :ymapplause:
دوستان دقت کنین این میکرو امپر سنجی که تصویرشو لطف کردن گذاشتن و از نوع 100 میکرو هم هست ؛ بهترین میتری هست که میشه استفاده کرد!

چهارشنبه 7 خرداد1392 - 1:28am

farshad نوشته است:
آقا حمید دست گلت درد نکنه
دوستان من فیبر و آماده کردم :اولی بعد از اسید کاری وشستن دومی بعداز اطو(عکس اول رو اسکنش کردم)
البته یه جاهایش کنده شده که باید با سیم لحیم درستش کنم.در ضمن باکاغذ گلاسه نباید پرینت گرفت چون نمیشه،باکاغذ نیم گلاسه این کارو انجام بدید(روش اطو)
من یه عقابی که خیلی دوس دارم و رو مدارم اضافه کردم و یه جاهایی که مدار خیلی نزدیک بهم بودرو یه کم فاصله دادم البته با اجازه آقا حمید :D
مرسی

سلام بر دوست گل و کار درست خودم، فرشاد جان :-* . چقد جالب مس پاک شده. خیلی جالبه!!! ولی یه جاهاییش کنده شده. حتما زیاد اسید زدی!!! :-B
دادا حواستو جمع کن با حوصله و آرامش همه کارا رو انجام بده. امیدوارم که طبق اسم تاپیک این فلزیاب واقعا اینقدر قوی باشه؟! :-\

چهارشنبه 8 خرداد1392 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوستان سلام ،تشکرمیکنم بابت اینکه معلومات خودتون رو دراختیارما میزارید و تشکراز مدیرت بابت صراحت کلامشون بنده چند روزی هست که عضوانجمن قشنگتون شدم دوتا سوال داشتم از دوستان ۱: درمقایسه با دلتاپالس و توباکس ،توباکس رو قویتر دیدم اماسوال بنده اینه که امکانش هست فرستنده و گیرنده رو درکنارهم قرار داد به صورتیکه دو کوئل بو صورت تو درهم ساخته بشه و سوال دوم اینکه هزینه ساختش چه قدره و اینکه ‏BRNرو ساختم و ثبات خوبی داره و عمق تست شدش برای فلز ۳۰*۳۰مس دومترو ده بود ولی نسبت به طلا و دیگر فلزات کمتر حالا سوال اینجاست که بی آر ان پالسیه ولی توباک فرکانسی کدوم بهتره؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 8 خرداد1392 - 2:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure