انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 8:56am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام

دوستان این سکه ای که اقا جلال گذاشته تقلبیه...
از این سکه های تقلبی که روکش اب طلا دارن و قالب خورده هستند بعضی جاها گیر میاد...
عده ای هم هستند که میگن تعدادی سکه پیدا کردیم و به قیمت ناچیز به شما می فروشن و در اخر
میفهمین این شما نبودین که زرنگ بازی در اوردین....
سکه هایی که پیدا میشه باید گرد کامل نباشه یعنی قالب خورده نباشه!
زمان قدیم قالب بود ولی نه به گردی کامل...
سکه های تقلبی و اصل از روی حاشیه اطراف+رنگ و زردیش میشه تشخیص داد....

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
جلال125 نوشته است:
سلام این سکه همراه چند قطعه دیگه داخل جعبه ای از جنس آبنوس توی غار پیدا شد
طی پانزده روز آینده عکس و فیلم های دیگه روی سایت قرار میگیره

:^o :^o کجا داداش؟کوههای راکی رفته بودین کاوش؟ @-) :-J :-J

=)) =)) :-J

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:)) :)) \:d/ \:d/ \:d/

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 10:51pm

سلام اینم کلبه عمو تم =)) =))
http://uplod.ir/v0k5iigw6anm/123.3gp.htm

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 3:09am
مدیر کل
مدیر کل

اقا جلال عزیز لطفا اگر عکسی میذارین خوب توضیح بدین و جوابگوی این دوستان باشید و مورد تمسخر دیگران قرار نگیرید درسته ما گفتیم به همه دوستان که اگر به باری رسیدن هوای ما رو هم داشته باشند یا حداقل عکسی یا فیلمی براشون مقدوره تو همین قسمت بذارند نه اینکه اینطوری :D بهرحال ما شما رو قبول داریم ممنون که لطف کردین .
این تاپیک هم بزودی ویرایش میشه و کسانیکه اینچین پستهایی زدند حذف میشه پیشاپیش ازتون عذرخواهی میکنم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 3:15am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان دیگه خواهشا ادامه ندید ما گفتیم هر کسی شی یا وسیله ای رو پیدا کرد با ردیاب 35 البته بیشتر طلا مد نظر انجمنه چون دوستان مفرق و چیزای دیگه ای رو با 35در اوردن که نیومدن بیان نکردن چرا؟ چون این تاپیک فقط برای جنس طلای پیدا شده زده شده و شخصی اگه زده به هدف اصلی بیاد قشنگ توضیح بده و سایر دوستان رو در جریان بزاره که از چه فاصله ای با چه فرکانسی و دیگر توضیحاتی که مربوط به کشف اون اثار شده نه اینکه بعضا یه سری از دوستان میان یه حرکتهایی میکنن که نباید بکنن.39صفحه باز شده تو این تاپیک ولی خدا وکیلی همش چن صفحش بدرد بخور بوده بعقیش اضافی بوده از اقا مجتبی خواهشمندم تمامی پستهای اضافه رو در این تاپیک حذف کنه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 2:45pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ramin نوشته است:
دوستان دیگه خواهشا ادامه ندید ما گفتیم هر کسی شی یا وسیله ای رو پیدا کرد با ردیاب 35 البته بیشتر طلا مد نظر انجمنه چون دوستان مفرق و چیزای دیگه ای رو با 35در اوردن که نیومدن بیان نکردن چرا؟ چون این تاپیک فقط برای جنس طلای پیدا شده زده شده و شخصی اگه زده به هدف اصلی بیاد قشنگ توضیح بده و سایر دوستان رو در جریان بزاره که از چه فاصله ای با چه فرکانسی و دیگر توضیحاتی که مربوط به کشف اون اثار شده نه اینکه بعضا یه سری از دوستان میان یه حرکتهایی میکنن که نباید بکنن.39صفحه باز شده تو این تاپیک ولی خدا وکیلی همش چن صفحش بدرد بخور بوده بعقیش اضافی بوده از اقا مجتبی خواهشمندم تمامی پستهای اضافه رو در این تاپیک حذف کنه.

با سلام
دوست عزیز من با نظر شما کاملا مخالفم..اینجا یه تایپیک برای یافته های ردیاب هستش البته یافته های باستانی.....یه سوال ازتون دارم آیا کاسه مفرغی که بنده گذاشتم مثلا ارزشش از این سکه کمتره؟؟؟؟؟آیا کاسه نقره بنده رو شما میتونین قیمتی روش بذارین؟؟؟؟؟ اگه ارزش نداره از مدیریت محترم درخواست میکنم همین الان عکسای که من گذاشتم و ویرایش کنن X( ولا برای منم مایه آبرو ریزیه که عکسی کنار این سکه مثلا طلا بذارم :-w [-( [-( [-(

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 9:13pm
مدیر کل
مدیر کل

رامین عزیز حواهشا شما برای چنین تاپیکی که از مدتها قبل ایجاد شده تعیین تکلیف جدید نکنین! نام تاپیک مشخصه و مختص اشیاء یافت شده توسط ردیاب 35 هست. حالا میخواد طلا باشه یا چیز دیگه فرقی نداره. چون ردیاب هم قرار نیست فقط طلا پیدا کنه! از این گذشته فکر میکنم همه میدونن که کلا در کاوشگری شانس پیدا کردن طلا از سایر اهداف کمتر و مشکل تر هست. پس تمرکز صرف روی پیدا کردن طلا کار کاملا اشتباهیه و همین مساله طی این سالها خیلیها رو از کاوش نا امید کرده! پس اگر از من میشنوین جدا از مساله ردیابی کلا تمرکز خودتون رو صرفا روی پیدا کردن طلا نذارین.
اینکه خیلی از دوستان انجمن چیزهایی مثل مفرغ یا نقره یا مس پیدا کردن ولی عکسش رو اینجا نذاشتن خب کم لطفیشون نسبت به انجمن بوده! و البته توقع و اجباری هم در این مساله نیست. وگرنه دلیلش مطمئنا این نبوده که چون طلا پیدا نکردن پس عکسش رو هم نذاشتن!!! حالا مثلا شما یا سایر دوستان اگر طلا هم پیدا کنین چند درصدتون بعدش تشریف میارین اینجا که عکس یافته خودتون رو قرار بدین؟! ;)
خدمت اون دوستانی هم که احیانا گاهی با هدف خودشیرینی یا خراب کردن ما یا هر دلیل دیگری عکسهای الکی قرار میدن عرض کنم بیخود این زحمت رو نکشین! هر گاه ثابت بشه تصاویر درست نیستن به مرور زمان بنده پستهای اضافی رو حذف خواهم کرد. از این به بعد هم اگر موردی مشاهده کنم اون شخص رو تحریم میکنم تا مسیر تاپیک بیهوده به بیراهه نره و سایر کاربران هم خدای نکرده فکر دیگری نکنن!!! ردیاب 35 نیاز به برخی خالی بندی هایی که اینجا انجام شده نداره. ما هم نیازی به اینجور مسائل نداریم. اینجا یک انجمن هست و همه چیز با شفافیت مطرح شده.

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 9:34pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
ramin نوشته است:

با سلام
دوست عزیز من با نظر شما کاملا مخالفم..اینجا یه تایپیک برای یافته های ردیاب هستش البته یافته های باستانی.....یه سوال ازتون دارم آیا کاسه مفرغی که بنده گذاشتم مثلا ارزشش از این سکه کمتره؟؟؟؟؟آیا کاسه نقره بنده رو شما میتونین قیمتی روش بذارین؟؟؟؟؟ اگه ارزش نداره از مدیریت محترم درخواست میکنم همین الان عکسای که من گذاشتم و ویرایش کنن X( ولا برای منم مایه آبرو ریزیه که عکسی کنار این سکه مثلا طلا بذارم :-w [-( [-( [-(

مهندس و دوست عزیز
ای کاش بنده هم یه کاسه برنجی پیدا میکردم حالا کاسه نقره شما جای خود دارد :ymhug:
فعلا قسمت ما چنین بوده

شنبه 26 اردیبهشت1393 - 12:44am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
البته اگه بخوایم به غیر طلا کشفیات رو اینجا بذاریم این تاپیک راحت به هزار صفحه میرسه چون واقعا ردیاب 35 بغیر از طلا بقیه فلزات رو دقیق نقطه میکنه هفته پیش من هم با مد برنز یک میخ بزرگ طویله پیدا کردم که دقیق نقطه شو زدم ... :D

با سلام خدمت مهندس حمید اگه توجه کنین خود این موضوع رو یه سری از کاربران عزیز اومدند عنوان کردند و یه سری هم تایید کردند درست هم بود.در این که این ردیاب تو پیدا کردن اشیا حالا خواه طلا باشه یا نقره و بعضا سایر فلزات رو شکی درش نیست و ثابت هم شده چون خود منم با ردیاب و نقطه زن میرم حفاری و میدونم این 35 تا چقدر کار بلده.حالا ما میگیم طلا.. نقره هم جای تامل داره چون پیدا کردن نقره هم جای بس تشکر و قدردانی رو داره اینه که اقای کرمی ناراحت نباشن ایشون زحمتشو کشیدن و نتایجشو گذاشتن روی صحبتم کلا فلزات با ارزشه حالا طلا یا نقره هر دوشون مهم هستند ولی دیگه مهندس جان خودت قضاوت کن اگه قرار باشه دیگه مفرقو استیلو یا بعضا فلزات دیگه هم باشه به نظر من جز پر کردن صفحه چیز دیگه ای نیست وگرنه میشناسم دوستان زیادی رو که به غیر طلا یا نقره که دوستان زحمت کشیدن و تو حفاری در اوردن ..نیومدن نزاشتن چون ارزش ان چنانی نداشته و خودشون قبول کردن که نزارن نه اینکه کسی بگه منم یه چن تایی مفرق در اوردم ولی نیومدم بگم چون اخه ارزش ان چنانی نداره که بیام بگم اگه خودم یه روزی حتی طلا بدست بیارم اونقدر شهامت دارم که بیام اینجا بیان کنم.چون واقعا یه سری از دوستان اومدن نتیجه زحماتشونو اینجا بیان کردن و فلزات با ارزشم بوده اینه که ماهم مدیونشون هستیم و انجام وظیفه میکنیم .ولی دیگه قضاوت با شما و سایر دوستان اگه نظرتون اینه که هر کسی حتی مفرق هم بدست بیاره بیاد اینجا بزاره بسم الله...اون وقت ببین چقدر پست زده میشه و چند صفحه فقط قابل خوندنه. @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 6:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure