انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 مهر1403 - 11:49pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالا پست زده بشه چی میشه؟
باید جلوی اسپم بعضی دوستان گرفته بشه...اگر اینطور باشه باید این تاپیک کامل حذف بشه چون کسی جنس طلا نگذاشته(البته بجز استاد کرمی)
اگر سفال هم در بیاد و ما ببینیم لذت میبریم.طلا پیش کش

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 7:27pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

درود بر دوستان
کشف وبیرون کشیدن هر فلزی از دل خاک توسط 35 یعنی پیروزی .که باعث روشن شدن چراغ امید در دل ما خواهد شد .

به امید روزی که همه ی بچه های گل انجمن ،پیروز بشوند .

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 7:44pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ramin نوشته است:
mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
البته اگه بخوایم به غیر طلا کشفیات رو اینجا بذاریم این تاپیک راحت به هزار صفحه میرسه چون واقعا ردیاب 35 بغیر از طلا بقیه فلزات رو دقیق نقطه میکنه هفته پیش من هم با مد برنز یک میخ بزرگ طویله پیدا کردم که دقیق نقطه شو زدم ... :D

با سلام خدمت مهندس حمید اگه توجه کنین خود این موضوع رو یه سری از کاربران عزیز اومدند عنوان کردند و یه سری هم تایید کردند درست هم بود.در این که این ردیاب تو پیدا کردن اشیا حالا خواه طلا باشه یا نقره و بعضا سایر فلزات رو شکی درش نیست و ثابت هم شده چون خود منم با ردیاب و نقطه زن میرم حفاری و میدونم این 35 تا چقدر کار بلده.حالا ما میگیم طلا.. نقره هم جای تامل داره چون پیدا کردن نقره هم جای بس تشکر و قدردانی رو داره اینه که اقای کرمی ناراحت نباشن ایشون زحمتشو کشیدن و نتایجشو گذاشتن روی صحبتم کلا فلزات با ارزشه حالا طلا یا نقره هر دوشون مهم هستند ولی دیگه مهندس جان خودت قضاوت کن اگه قرار باشه دیگه مفرقو استیلو یا بعضا فلزات دیگه هم باشه به نظر من جز پر کردن صفحه چیز دیگه ای نیست وگرنه میشناسم دوستان زیادی رو که به غیر طلا یا نقره که دوستان زحمت کشیدن و تو حفاری در اوردن ..نیومدن نزاشتن چون ارزش ان چنانی نداشته و خودشون قبول کردن که نزارن نه اینکه کسی بگه منم یه چن تایی مفرق در اوردم ولی نیومدم بگم چون اخه ارزش ان چنانی نداره که بیام بگم اگه خودم یه روزی حتی طلا بدست بیارم اونقدر شهامت دارم که بیام اینجا بیان کنم.چون واقعا یه سری از دوستان اومدن نتیجه زحماتشونو اینجا بیان کردن و فلزات با ارزشم بوده اینه که ماهم مدیونشون هستیم و انجام وظیفه میکنیم .ولی دیگه قضاوت با شما و سایر دوستان اگه نظرتون اینه که هر کسی حتی مفرق هم بدست بیاره بیاد اینجا بزاره بسم الله...اون وقت ببین چقدر پست زده میشه و چند صفحه فقط قابل خوندنه. @};-

درود
رامین جان هرچی باشه و توسط ردیاب پیدا بشه خیلی ارزشمنده و اعلامش اینجا میتونه خیلی راهگشا باشه
هم آموزشی هست واسه دوستان مبتدی و هم باعث بالا بردن اعتماد بنفس میشه حالا هرچی میخواد باشه میخ طویله باشه یا ظرف دون مرغی مهم اینه که توسط ردیاب پیدا بشه و شیوه ردیابیش هم آموزش داده بشه
شما ببینید موضوع یافته های آقای مهندس کرمی چقدر به ما کمک کرد درباره اپراتوری و چه نکات مهمی ازش درومد
با صحبت بردیا جان هم کاملا موافقم شما ببینید اگر فقط پستهای مفید و مرتبط با موضوع تاپیک باشه آیا باز هم تعداد صفحات اینقدر میشه؟
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 9:37pm

سلام اگه ریا نشه من تو عمق 5 سانتی با مد برنز خود ردیاب اینو پیدا کردم البته واسه خودش یه گنجیه . فکر کنم مفرغ باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 29 اردیبهشت1393 - 11:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان.
اينم شكار يه تونل با مد حفره ردياب.خودم داخل شدم و تا 15 متر بصورت يه طرفه رفتم كه به دليل تنگ شدن محل و احساس خفگي بيشتر جلو نرفتم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 9:27am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمزه جان خسته نباشی دوست من.
فقط لطفا احتیاط کنین چون ممکنه تله و ... داشته باشه.
راستی میشه لطفا بگین با مود حفره با کدوم w شروع کردین و تا چند بالا رفتین؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

عالي حمزه جان
لطفا نحوه ردگيري و... تو قسمت مربوطه بزار
ممنون

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:24am
استاد
استاد
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
حمزه جان خسته نباشی دوست من.
فقط لطفا احتیاط کنین چون ممکنه تله و ... داشته باشه.
راستی میشه لطفا بگین با مود حفره با کدوم w شروع کردین و تا چند بالا رفتین؟
یاحق

زتده باشي استاد بينا
راستش با فاصله 20 متري محل رو با مد حفره و دبيليوي 10 سنس كردم كه ابتداي محل را با دبيليوي 25 مي گرفت و تهش رو با دبيليوي 60يا 65 كه دقيق يادم نيست.محل در دامنه تپه هستش و هيچ علامت خاصي هم نداشت.مي گفتن قبر داره كه من به هواي قبر رفته بودم.داخلش هم تا 15 متر كه رفتم تنگ بود و راستش بيشتر هم ميشد رفت كه بنا به دلايلي نرفتم و ايشالله وقت بشه با امكانات بيشتري ميرم تا ببينم ته اين تونل به كجا ميره :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:40am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام و درود
استاد حمزه عزیز خسته نباشی :ymapplause: این سنگهای که دم در حفره وجود داره مال قبر هستش و اصلا طبیعی نیست...میدونم که ورودی تونل و بازش کردی و سنگاش و دراوردی ولی مسیر این سنگها رو تا پایین با نقطه زن چک کن..البته ازتون عذر میخوام شما استاد مایی :ymhug:

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:46am
استاد
استاد
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
سلام و درود
استاد حمزه عزیز خسته نباشی :ymapplause: این سنگهای که دم در حفره وجود داره مال قبر هستش و اصلا طبیعی نیست...میدونم که ورودی تونل و بازش کردی و سنگاش و دراوردی ولی مسیر این سنگها رو تا پایین با نقطه زن چک کن..البته ازتون عذر میخوام شما استاد مایی :ymhug:

چشم استاد كرمي عزيز ;)

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure