انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر1403 - 5:54pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام

محل اقامت: تبريز
سلام بچه ها
يه سوال
چرا نقشه فيبر مدار چاپي رو به همراه ليست قطعات توي سايت نميذاريد تا هر كي تونست خودش بسازه؟
البته اگه شما نميخوين كاسبي راه بندازين!!!
شايد از بچه هاي انجمن كسايي باشن كه الكترونيك حاليش.ن شه اما نقشه درست و حسابي نداشته باشن

همگان همه چيز دانند و همگان هنوز به دنيا نيامده اند

یکشنبه 26 خرداد1392 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

3pich نوشته است:
سلام بچه ها
يه سوال
چرا نقشه فيبر مدار چاپي رو به همراه ليست قطعات توي سايت نميذاريد تا هر كي تونست خودش بسازه؟
شايد از بچه هاي انجمن كسايي باشن كه الكترونيك حاليش.ن شه اما نقشه درست و حسابي نداشته باشن

سلام
خوش امدید
دوست عزیز شما از صفحه اول رو خوندی و دارید همچین حرفی میزنید :D؟؟؟؟
خب اقا حمید لطف کردن همرو گذاشتن تا هر کسی میتونه خودش درست کنه این دستگاه رو :ymsmug:
موفق باشی

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

یکشنبه 26 خرداد1392 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

3pich نوشته است:
سلام بچه ها
يه سوال

واقعا باعث تاسفه که توی اولین پستت بدون اینکه یه نگاه به صفحات این موضوع بندازی اینجوری حرف بزنی
حیف اساتیدی که وقت و انرژیشونا بدون هیچ چشمداشت در اختیار امثال جنابعالی میزارن

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

یکشنبه 26 خرداد1392 - 11:37pm

[quote="djdream"]آقاي MORTEZA-3282
با سلام
به نظر شما بهترين كوئل براي گري چه مقاديري هست؟
شما به چه نتايجي در زير خاك با گري دست پيدا كرديد ؟

دوست عزیز باید برای مدار گری سیم پیچ شما تخت یا مسطح باشد تا نتیجه بهتری بگیرید من با سیم پیچ مسطح 50 سانتی که اهمش 2.5 بود یک انگشتر طلای 25 گرمی کوچک رو در زمین پر از املاح در ارتفاع 35 سانتی سنس کرد البته اپراتوری دستگاه از ساختن دستگاه خیلی محم تره ببخشید که دیر جواب دادم

یکشنبه 26 خرداد1392 - 11:50pm
مدیر کل
مدیر کل

3pich نوشته است:
سلام بچه ها
يه سوال

سلام 3pich عزیز به فلزجو خوش اومدی.
حق با شماست! اینایی که توی این همه مدت دارن روی مدار کار میکنن همگی پول کلان به ما دادن! :D ولی شما چون گیر 3پیچ ;) دادین من مدار رو بصورت مجانی در اختیارتون میذارم! به پست اول این تاپیک مراجعه کنین اخرین فایلها به همراه اخرین فیبر مدار برای دانلود موجوده. ;;) :D
ولی اگر قرار هست دقت شما در ساخت هم مثل این پیش داوریتون باشه خواهشا قیدشو بزنین چون سر ما خیلی شلوغه نمیتونیم جواب سوالاتی که بارها پرسیده شده رو چندباره بدیم! :D پس لطف کنین قبل از هر اقدامی تمامی پستهای این تاپیک رو بخونین.

یکشنبه 26 خرداد1392 - 11:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
دوستان خسته نباشید
درمورد شاسی سوال داشتم که قوطی آلومینیومی 2*3 به طول 135 سانت پیداکرم و میخوام باهاش بسازم ولی نمیدونم آیا قوطی بیش از اندازه بزرگ هست یا مناسبه و آیا باعث کاهش برد دستگاه میشه یان نه؟ ممنون

سامی جان من از آقا حمید سوال کردم:گفتن که ایرادی نداره خوبه.

دوشنبه 27 خرداد1392 - 8:19pm

سلام آقایون تورو خدا مشکل من رو حل کنید خدا خیرتون بده
دستگاه رو من ساختم خراب شد دوباره از اول بورد زدم و قطعات رو رو سوار کردم. الان هیچی رو سنس نمیکنه صدای اسپیکر هم در نمیاد .وقتی روشنش میکنم میتر میره میچسبه به ته یعنی عدد 5 بعد با پتانسیومتر میارمش روی 4 بعد لوپ هارو وصل میکنم بهش اما به هیچ وجه لوپها رو که در کنار یکدیگر حرکت میدم هیچگونه تحرکی در عقربه میتر نمیبینم. سیمهای لوپهارو هم جابجا کردم اما باز درست نشد عقربه میتر من فقط با یکی از ولومها 0 میشه یعنی با چرخوندن ولوم میتونم میتر رو کنترل کنم اما با جابجا کردن لوپ فرستنده عقربه حرکت نمیکنه. در ضمن من نمیدونم که چرا قسمت صوتی دستگاهم کار نمیکنه اگر ممکنه بفرمایید کدوم قسمت ها مربوط به صدا میشوند تا من اون قطعات رو تعویض کنم
فقط تورو خدا جواب بدین که مشکل ما حل شه خدا هم مشکلتون رو حل میکنه.

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
میتر میره میچسبه به ته یعنی عدد 5 بعد با پتانسیومتر میارمش روی 4 بعد لوپ هارو وصل میکنم

آقا حمید به این دوستمون بگو :D

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 12:37pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sadegh1982 نوشته است:
سلام آقایون تورو خدا مشکل من رو حل کنید خدا خیرتون بده
دستگاه رو من ساختم خراب شد دوباره از اول بورد زدم و قطعات رو رو سوار کردم. الان هیچی رو سنس نمیکنه صدای اسپیکر هم در نمیاد .وقتی روشنش میکنم میتر میره میچسبه به ته یعنی عدد 5 بعد با پتانسیومتر میارمش روی 4 بعد لوپ هارو وصل میکنم بهش اما به هیچ وجه لوپها رو که در کنار یکدیگر حرکت میدم هیچگونه تحرکی در عقربه میتر نمیبینم. سیمهای لوپهارو هم جابجا کردم اما باز درست نشد عقربه میتر من فقط با یکی از ولومها 0 میشه یعنی با چرخوندن ولوم میتونم میتر رو کنترل کنم اما با جابجا کردن لوپ فرستنده عقربه حرکت نمیکنه. در ضمن من نمیدونم که چرا قسمت صوتی دستگاهم کار نمیکنه اگر ممکنه بفرمایید کدوم قسمت ها مربوط به صدا میشوند تا من اون قطعات رو تعویض کنم
فقط تورو خدا جواب بدین که مشکل ما حل شه خدا هم مشکلتون رو حل میکنه.

فرکانس لوپ فرستنده هست؟ ولتاژ داری؟

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 1:30pm

منظورم اینه که هر بار این کارارو به صورت جداگانه تست میکنم. یعنی بدون لوپ تست میکنم با لوپ تست میکنم و خلاصه همه جوره تست میکنم الته زمانی که بورد به منبع تغذیه وصل هست اوپ فرستنده رو وصل یا قطع نمیکنم

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 1:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure