انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 8:49am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali2000 نوشته است:
سلام به مدیریت محترم ودوستان درسایت .اقا مجتبی یکی ازدوستان می فرمایند چسب را باز کردند وردیاب را روشن کردند اگر این مورد برای ما پیش امد تحویل بگیریم یانه . باتشکر فراوان

با سلام
علی آقا توی شهر ما اینجور اتفاقها عجیب نیست حس کنجکاوی بعضیا بالای 100 هستش ، دستگاه کاملا سالم بود و کامل فقط یه کم فضولی کرده بودن که مطمعنم اصلا نفهمیدن که چی به چیه
این اتفاق جدیدی نیست واسه من چون سال گذشته نزدیک عید بود که یک وسیله از شیراز واسم فرستادن و خیلی بهش احتیاج داشتم البته از طریق پست پیشتاز که باور کند اواسط فروردین ماه به دستم رسید و توی اون مدت هم من و هم فرستنده پیگیر بودیم ( حالا خوبه که فرستنده باجناق داداشم بود وگرنه هزار فکر ناجور میکردم) ، دقیقا یادمه چهارشنبه صبح زود زنگ خونه به صدا در آمد و دیدم پستچیه و یه بسته درب و داغون را دستم داد و من که فهمیدم این همون بستس یقشو گرفتم تا خواستم یه حال اساسی بهش بدم بغلم کردو صورتمو غرق بوسه کردو فقط حلالیت میگرفت و گفت بسته های اون روز را داشتم میاوردم که کار خیلی ضروری پیش آمدو رفتم خونه ، تا مساله را حل و فصل کردم دیر وقت بود و گفتم فردا میبرم که گویا بچه کوچیکش بسته من بیچاره را برده بود پشت دار قالی و بازی و همون پشت قایم و ... تا اینکه خانمش اتفاقی پیداش کرده بود حالا شانسم گفت که جیش نکرده بود روش چون من خودم بچه که بودم میرفتم پشت دار قالی مادرمو گلاب به روتون :ymblushing:

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

سه شنبه 28 خرداد1392 - 10:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
با تشکر از آقا مجتبی و آقا حمید ، دستگاه من هم دیروز بدستم رسید و همونطور که دوستان گفتند متأسفانه دستگاه من هم باز شده بود... :-BD :)

سه شنبه 28 خرداد1392 - 10:54pm
آواتار کاربر

با سلام
آقا مجتبی یه سوال : اگه دوتا آنتن تلسکوپی یا آنتنهای برنجی با هم اتصال کنند مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد. X_X

«پیشرفت از جایی آغاز می‌شود که نقاط ضعفمان را بپذیریم» ژان وانیر

دانایی زمانیست که بفهمی هیچ نمی دانی
نادانی زمانیست که گمان کنی همه چیز می دانی

چهارشنبه 28 خرداد1392 - 12:14am
مدیر کل
مدیر کل

نه نیک عزیز همونطور که در توضیحات دستگاه ذکر شده هیچگونه اتصالی برای دستگاه خطری نداره و مشکلی پیش نمیاد.

چهارشنبه 28 خرداد1392 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

آنتن هاى تلسكوپى كه خودشون به هم متصل هستند...
مال من كه اينجوريه...
بايد همينطورى باشند ، مگنه؟؟؟ :-\

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.اقا مجتبی دستت درد نکنه دستگاه ما رسید.

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 12:47pm
مدیر کل
مدیر کل

hamid80 نوشته است:
مال من كه اينجوريه...

نه خیر بهم متصل نیستند اون انتنها به ولوم وصل هستند دوست من اگر اهمتر بزنین متوجه میشین که اهمی بهتون نشون میده نه اتصال کوتاه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 1:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مجتبی نوشته است:
hamid80 نوشته است:
مال من كه اينجوريه...

نه خیر بهم متصل نیستند اون انتنها به ولوم وصل هستند دوست من اگر اهمتر بزنین متوجه میشین که اهمی بهتون نشون میده نه اتصال کوتاه

درسته آقا مجتبی من با مولتی متر تست کردم وقتی ولوم بسته است یا خیلی کمه اتصال کوتاه میده اونم بخاطراینه که مقاومتش خیلی پایینه... :D :D :D
با تشکر از راهنماییتون

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 2:32pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان دقت کنین در حالتیکه دستگاه خاموشه اگر ولوم روی 0 باشه مقاومت بین تلسکوپی ها تقریبا 0 اهم هست و در صورتیکه ولوم روی 10 باشه این مقاومت حدود 20 کیلو اهم باید باشه! این روش خوبی برای تست سلامت ولوم دستگاه هم میتونه باشه.

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام خسته نباشید دوستان مبارکتون باشه
آقا مجتبی سری بعدی رو کی میفرستید؟
اگه لطف کنید کمی زود بدستمون برسونید با تشکر

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 8:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure