انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 5:04am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام

با سلام
ممنون از جوابتون
فرمایش شما رو تست کردم دقیقا همون چیزی که شما فرموده بودید درست بود. بنظر من در حالتیکه فاصله آنتنها 20 سانت باشه نقطه زنی خیلی دقیقتر میشه.

ALI.D نوشته است:
armin نوشته است:
سلام
در خصوص فیلم مربوط به ردیابی که آقا مجتبی زحمت کشیده بودند، یه سوال برام پیش اومده و اون اینکه در اون فیلم جناب استاد نشان دادند که اگر هدف در سمت چپ شما باشد انتن سمت راست به سمت هدف منحرف می شود و اگر هدف در سمت راست شما باشد آنتن سمت چپ شما به سمت هدف منحرف می شود و این قضیه رو به خوبی در فیلم ایشون نمایش داده شده است در حالیکه استاد اریا در مطالب مربوط به ردیابی به روش چرخیدن به دور هدف گفته بودند زمانیکه هر جفت آنتها به سمت هدف منحرف می شوند من هر جفت این روشها رو تست کردم و جالب اینکه اول با روش استاد اریا اینکار رو کردم و هر جفت آنتها رو به هدف واقعی منحرف شدند و بعد از اینکه این فیلم رو دیدم این روش رو هم تست کردم اینبار فقط فقط یک آنتن به سمت هدف رفت، ولی فرقش ایتبود اینبار دور هدف نچرخیدم و ثابت ایستادم. نمیدونم این قضیه به نوعی همون قدرت تاثیرگذاری ذهن من بوده یا نه علت چیز دیگری است؟ در کل در تست من هر دو روش یک نقطه رو ردیابی کرد ولی انحراف یک آنتن یا دو آنتن برای من سوال بود.
من روش عمق گیری در حالتهای دستگاه خاموش و روشن و اینکه از روی هدف عقب عقب به سمت بیرون و از روی هدف به سمت بیرون رو نیز تست کردم تقریبا عمقها یکسان بودند.

سلام دوست عزیز
شما اگه فاصله انتن ها رو در حد 20 سانت بزارید هر دو انتن میچرخه ولی اگر مثل فیلم بگیرید یعنی تقریبا بین 40-50 همونجوری که توضیح دادید اگر بار در سمت راست باشه انتن چپی میچرخه
موفق باشید

شنبه 1 تیر1392 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

armin نوشته است:
با سلام
ممنون از جوابتون
فرمایش شما رو تست کردم دقیقا همون چیزی که شما فرموده بودید درست بود. بنظر من در حالتیکه فاصله آنتنها 20 سانت باشه نقطه زنی خیلی دقیقتر میشه.

ALI.D نوشته است:
armin نوشته است:
سلام
در خصوص فیلم مربوط به ردیابی که آقا مجتبی زحمت کشیده بودند، یه سوال برام پیش اومده و اون اینکه در اون فیلم جناب استاد نشان دادند که اگر هدف در سمت چپ شما باشد انتن سمت راست به سمت هدف منحرف می شود و اگر هدف در سمت راست شما باشد آنتن سمت چپ شما به سمت هدف منحرف می شود و این قضیه رو به خوبی در فیلم ایشون نمایش داده شده است در حالیکه استاد اریا در مطالب مربوط به ردیابی به روش چرخیدن به دور هدف گفته بودند زمانیکه هر جفت آنتها به سمت هدف منحرف می شوند من هر جفت این روشها رو تست کردم و جالب اینکه اول با روش استاد اریا اینکار رو کردم و هر جفت آنتها رو به هدف واقعی منحرف شدند و بعد از اینکه این فیلم رو دیدم این روش رو هم تست کردم اینبار فقط فقط یک آنتن به سمت هدف رفت، ولی فرقش ایتبود اینبار دور هدف نچرخیدم و ثابت ایستادم. نمیدونم این قضیه به نوعی همون قدرت تاثیرگذاری ذهن من بوده یا نه علت چیز دیگری است؟ در کل در تست من هر دو روش یک نقطه رو ردیابی کرد ولی انحراف یک آنتن یا دو آنتن برای من سوال بود.
من روش عمق گیری در حالتهای دستگاه خاموش و روشن و اینکه از روی هدف عقب عقب به سمت بیرون و از روی هدف به سمت بیرون رو نیز تست کردم تقریبا عمقها یکسان بودند.

سلام دوست عزیز
شما اگه فاصله انتن ها رو در حد 20 سانت بزارید هر دو انتن میچرخه ولی اگر مثل فیلم بگیرید یعنی تقریبا بین 40-50 همونجوری که توضیح دادید اگر بار در سمت راست باشه انتن چپی میچرخه
موفق باشید

خواهش میکنم
فکر نمیکنم فرقی داشته باشه ولی بازم یستگی به خودتون داره که چطوری راحت تر باشید
موفق باشید

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 1 تیر1392 - 9:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت استاد مجتبی ودوستان درسایت بعضی ازدوستان خواستار جداشدن سیمهای برنجی ازدسته ها هستند این دوستان باید بدانند این سیمها چه با دسته چه بدون دسته همان اندازه هستند وباید فکر افتادن سیمها درحرکت ودرشب بکنند.پس سیمهای ثابت بهتر هستند درتمام موارد کاری .با همین اندازه وهمین شکل .با تشکر فراوان.

یکشنبه 2 تیر1392 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یه مشکل اساسی پیداکردم.تا دیروز با دستگاه که کار میکردم روی هر گزینه که میذاشتم قشنگ حرکت انتنهارو حس میکردم و روی هدف قیچی میکرد.ولی امروزهر کاری کردم وروی هر گزینه گذاشتم انتنها کوچکترین حرکتی نداشتن.حتی روی طلا هم رفتم بازم هیچی.امکان داره دستگاه خراب شده باشه؟؟؟؟کمکم کنید

یکشنبه 2 تیر1392 - 5:29pm
مدیر کل
مدیر کل

سعید جان این اتفاق برای من و خیلیای دیگه هم افتاده! یک مقدار شرایط روحی و ذهنی خود شما در این قضیه تاثیر داره. یک مقدار هم شاید اوایل کار هست و دست گرفتن آنتنها رو فراموش میکنین و درست جواب نمیده! کمی هم به شرایط محیط شما و ساعتی که تست میکنین بستگی داره.
وگرنه دستگاه به خودی خود طوریش نمیشه و بعیده ایرادی پیدا کرده باشه.

یکشنبه 2 تیر1392 - 5:51pm
استادیار
استادیار

saeeed60h نوشته است:
من یه مشکل اساسی پیداکردم.تا دیروز با دستگاه که کار میکردم روی هر گزینه که میذاشتم قشنگ حرکت انتنهارو حس میکردم و روی هدف قیچی میکرد.ولی امروزهر کاری کردم وروی هر گزینه گذاشتم انتنها کوچکترین حرکتی نداشتن.حتی روی طلا هم رفتم بازم هیچی.امکان داره دستگاه خراب شده باشه؟؟؟؟کمکم کنید

فکر کنم بخاطر دندونه که پرش کردی :D

یکشنبه 2 تیر1392 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرش نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

فکر کنم بخاطر دندونه که پرش کردی :D

یعنی میگید برم دندونمو بکنم؟؟؟؟؟ :D

یکشنبه 2 تیر1392 - 10:38pm
مدیر کل
مدیر کل

سعید جان شما حتی اگر از طلا هم توی دندونهاتون استفاده شده باشه باز هم هیچ تاثیری توی کار ردیاب نداره! چون آنتنها اشیایی که بالاتر از ارتفاع خودشون باشند رو نمیگیرن و این ردیاب هم الکترونیکی هست و خوراکی نیست و هیچ تاثیری بنظر من نمیتونه داشته باشه.

یکشنبه 2 تیر1392 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
سعید جان شما حتی اگر از طلا هم توی دندونهاتون استفاده شده باشه باز هم هیچ تاثیری توی کار ردیاب نداره! چون آنتنها اشیایی که بالاتر از ارتفاع خودشون باشند رو نمیگیرن و این ردیاب هم الکترونیکی هست و خوراکی نیست و هیچ تاثیری بنظر من نمیتونه داشته باشه.

سلام اگر واقعا ردیاب الکترونیکی و برقیه پس نیروی ذهن و دست هم نباید درش تاثیری داشته باشه وگرنه با ردیاب تلقینی و خوراکی هیچ فرقی نداره دیجیتالش چیه همون انتنها هم باشند کافیه مهندس جان

یکشنبه 2 تیر1392 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خبره نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام اگر واقعا ردیاب الکترونیکی و برقیه پس نیروی ذهن و دست هم نباید درش تاثیری داشته باشه وگرنه با ردیاب تلقینی و خوراکی هیچ فرقی نداره دیجیتالش چیه همون انتنها هم باشند کافیه مهندس جان

سلام حالا نمیشه سیستمی درست کرد که واقعا این تلقین و از این جور تعریفا توی کارش دخیل نباشه ؟
فدای همتون

آخرین بار توسط parsi در یکشنبه 2 تیر1392 - 11:32pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 2 تیر1392 - 11:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure