انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 8:52am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه بزرگواران:
اقای mamad13 سپاسگزارم @};- . انشاالله هر ارزویی داری براورده بشه :YMPRAY:
مهندس رستم متشکرم @};- :YMPRAY: .شرمنده ام .منظور خاصی ندارم فقط هدفم این بود کسانی که توانایی کمک دارند خسیس بازی درنیارند.
اقا مهدی سپاس و درود @};- :YMPRAY:
نهایتا از همه دوستان کمال تشکر را داریم @};- :YMPRAY:

جمعه 23 آبان1393 - 11:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mamad13 نوشته است:
ممنون رستم جان شما مدار زمین شناسیو با این مدار یکی کردی درست میگم؟اگر یه دیتا لاگر طراحی میکردی خیلی بهتر در کل خیلی ممنون اینم لیست قطعات

با سلام
ممنون به خاطر پیشنهادتون ولی دقت کنید که اصل ما حفظ کلیت مدار میباشد و ما فقط یک بازه ولتاژ از منفی به مثبت داریم که نیازی به دیتا لاگر ندارد اگر خروجی 398 و 4013 را با مداری آنالیز و تبدیل به محدوده اطلاعات کنیم(برای به دست آوردن عمق یا شکل -یا چگالی ویا حتی قدرت نفوذ امواح در جسم مدفون) اونوقت وجود یک تحلیلگر دیجتال مناسب میباشد ولی پیشنهاد خوبی است اگر حوصله طراحی دارید بسم الله مطمعنن دوستان و من سپاسگزار خواهیم بود
باز هم ممنون موفق باشید

جمعه 23 آبان1393 - 1:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب محمد 13 به خاطر لیست ممنونم کمی ایراد داشت اصلاح کردم
آقا مهدی عزیز به خاطر لطفطون ممنونم و دیگر دوستان که شرمنده کردند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 23 آبان1393 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rostam نوشته است:
با سلام
دوستان خوبم دارم احساس میکنم که اهداف تایپیک به روش خرچنگی داره منحرف میشه در ابتدای تایپیک عرض کردم که چند تن از دوستان که توانایی خوبی در بحث ساخت دستگاه دارن مدارو بسازن که اطلاعات پیوست شده برای این کار کافی است و بعد تقییرات رو با هم انجام بدیم و در نهایت اطلاعات ساخت کامل دستگاه و دلایل تفاوت عملکرد دستگاه رو مشخص کرده و برای اشخاصی که در بحث ساخت مدار ضعیفتر هستند قرار بد کردم خیلی ساده بنویسم تا همه دوستان استفاده کنند در اولین فرصت یک تصویر از اتصال دستگا ها براتون میزارم
موفق باشید

سلام دوست عزیز
تشکر از لطف شما
پیروز باشید

جمعه 23 آبان1393 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه مدار رو با تغییراتی که اقا رستم گذاشتن رو بسازید و خازن بغل ایسی 709 که 10 پیکو هست رو تغییر بدید که برای هر مدار رنج این خازن فرق میکنه باید با چند رنج مختلف خازن تست کنید تا هم به ثبات خوب و هم به برد خوب برسید و در مورد مقاومت 32 این مقاومت به اهم لوپ و مدار شما بستگی داره برای من با 820 اهم به بهترین برد و ثبات رسیدم
نتایج تست من با لوپ 20 سانتی که از کابل لورنز استفاده کردم و اهمش 4.7 اهم شده بود یک فیبر مسی 10 در10 رو از 1.20 سنس کرد با ثبات بالا و یک فیبر مسی 30 در30 رو از 1.70 که با لوپ 50 سانتی نتایج از این هم بیشتر میشه
تو ساخت و مونتاز و قطعات اگه دقت کنید به نتیجه خوبی میرسید فقط باید صبر و حوصله به خرج بدید و از سیم قلع مرغوب استفاده کنید خیلی مهمه من 2 تا تعمییری 12 ریگلاتوره داشتم که هر دو با قلع مردگی رفع شدند

جمعه 23 آبان1393 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من از برد و ثبات این مدار و حساسیت به فلز زرد خیلی راضی هستم و فرکانس دستگاه من روی 80 بود که یادم رفت بگم

جمعه 23 آبان1393 - 5:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ابی جان بلاخره اين يا اون ،کدوم ؟؟؟؟؟TL12000هدايتی جان يا 12رگلاتور رستم عزيز ،،، من ميخوام دوباره يکی از اين دوتا رو بسازم اما مشغله کاری اجازه نميده بايد يکی از دوستان زحمت ساختش رو در قبال هزينه قطعات به جز باطری و لوپ برام بسازه اما سوال اينجاست که کداميک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمعه 23 آبان1393 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا آرش من از هر دو تا راضی هستم

جمعه 23 آبان1393 - 9:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرکانس زیر 100 هرتز دیگه به درد فلزیابهای پالسی نمیخوره قبلا تو تایپیک تی ال علتش رو توضیح دادم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 23 آبان1393 - 3:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
جناب محمد 13 به خاطر لیست ممنونم کمی ایراد داشت اصلاح کردم
آقا مهدی عزیز به خاطر لطفطون ممنونم و دیگر دوستان که شرمنده کردند

اقا رستم این الان چه مداری هستش کمی توضیح بدید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 23 آبان1393 - 3:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 264 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure