انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 مهر1403 - 10:49am

پاسخ به موضوع  [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 121 , 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 ... 207  بعدی
 بعد از خوندن تاپیک ساخت فلزیاب چنس دلم شکست - 12 رگلاتور 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرج نوشته است:
فرج نوشته است:
سلام دوستان ولتاژمولد پالس 14دارم و ولتاژ709 رو 24ولت و ولتاژ 4013 رو 535میلی ولت لطفا راهنمایی کنید ؟مدارم بی ثبات و دارای سنس هست

کسی نبود مارو راهنمایی کنه :-\

فرج عزیز کارهایی که میگم رو برسی کن
1-ولوم 10 دور-ای سی های 555و 4013- ولوم تفکیک -ولوم تعقییر فرکانس-قلع کشی مدار و شستشو با تینر 10000 که خیلی مهمه و چک کردن مدار از بابت درست وصل شدن قطعات
موفق باشی

یکشنبه 24 آبان1393 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام رستم جان خسته نباشی مقادیر این قسمت هاکه مشخص کردم چیست.
وآیاbc321مشابه هم داره؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 25 آبان1393 - 1:50pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

alikhan نوشته است:
سلام بینا جان
با اجازه آقا رستم
این توضیحات اتصال 12 رگولاتور به مدار مگنتومتر است. به جای سنسور مهندس زحمت کشیدند مداری طراحی کردند که به جای سنسور fgm-3 از 12 رگولاتور استفاده کنیم.
مدار گودو لازم نیست.
به صورت یه میتر دیجیتال برای تفکیک حین کاوش و البته برای ذخیره اطلاعات ورودی و بعد احیانا مشاهده با سورفر یا اسنافلر هم مفیده. در این مرحله کامپیوتر لازمه.
یا حق

سلام دوستان
علیخان عزیز حالا که قراره این مدار استفاده بشه لطفا فایلهاش رو توی تاپیک مربوطه بروز رسانی کنین.
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 25 آبان1393 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shakib نوشته است:
سلام رستم جان خسته نباشی مقادیر این قسمت هاکه مشخص کردم چیست.
وآیاbc321مشابه هم داره؟

با اجازه آقا رستم L-) دوست عزیز 224 خازن 220 نانو هست مشابه 321 هم میتونی 5401 یا 2905ویا ...استفاده کنید دیود کناری هم 4007 خودمونه و دیود پایینی هم دیود زنر 8.2ولته

یکشنبه 25 آبان1393 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان کسی پاسخ پست آخر صفحه 122 منو جواب نداد دوباره هم نقل قول کردم پاک شده ارسالم :-\
اگه ارسالم مشکلی داره مدیران لطفا تو خصوصی اعلام کنند
تشکر @};-

یکشنبه 25 آبان1393 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saleh700 نوشته است:
درود

دوستان تو گوگل سرچ کردم یه یک سایت رسیدم نوشته بود: (فیبر مونتاژ شده فلزیاب پالسی چنس با قطعات نظامی)
به قیمت 250 تومن برای فروش داشتند به نظرتون این کیت ارزشش رو داره عمق کاوشش چقدر و آیا اون مدار همین مداره اینجاست؟
ممنون میشم نظرتون رو بگید
اگه نباید اینجا مطرح میکردم ببخشید نخواستم تاپیک جدید بزنم

.................................................................
سلام دوست عزیز : من هم این مورد را از مهندس حمید قبلا سوال کردم گفت همین دستگاهه ولی خودتان اینکه توی سایت هست را بسازین خیلی بهتره.با تشکر

یکشنبه 25 آبان1393 - 8:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
اقا رستم و دوستان عزیز این مدار تو صفحه چند تی ال 12000 گذاشته شده ؟ مرسی

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 25 آبان1393 - 2:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
عزیز بردار منظورم این مدار ال سی دی هستش یا مال گودو هستش چون شما هر دو رو قبلا گذاشتید .اگه این مدار رو به دستگاه وصل کنیم چه کار میکنه من صفحه رو مطالعه کردم مرسی از پاسختون @};-

مدار گودو فقط یک نمایشگر است و اگه دوست دارید اونو وصل کنید
شما اگر این مدارو وصل کنید اینکارهارو براتون انجام میده
1-چون تفکیک در مدار با تقییر ولتاژ از منفی به مثبت است در روی ال اسیدی دو عدد دارید که اگر یکیش تقییر کنه فلز آهنی و اگه اونیکی تقییرکنه فلز غیرآهنی است که البته با ولوم تفکیک هم میتونید محدوده تفکیک رو هم مشخص کنید
2-یک میتر دیجیتال حساس دارید که تقریبا 20 درصد زودتر از واکنش صوتی دستگاه جواب میده
3-میتونیید اطلاعات تستو ذخیره کنید
4-در خروجی تصویر دارید که فکر کنم چیزای خوبی برای گفتن داشته باشه و مطمعن باشید خیلی چیزا (مثال شما در یک زمین پر از ذرات دارید کار میکنید چون فقط یک میتر و واکنش صوتی به شما وجود فلزرو نشون میده بنابر این پر از خطاست حالا فرض کنید تصویری دارید نارنجی که در وسطش یک محدوده قرمز میشه
5-از سلف پروبی که به مدار TL برای پیدا کردنمیدانهای مغناطیسی وصل میشه در صورت استفاده از آن در مدار 12 رگلاتوره سیستم اسکن خوبی هم خواهید داشت و دیگه نیاز به سنسور FGM3 ندارید
6-میتونید با سوئچ کردن 2 عدد گیرنده مادون قرمز یک یون یاب خوب هم داشته باشید
اگه بازم توضیحی لازمه بگم[/quote]

اقا رستم عزیز شما اصلا فایل رو باز کردید ببینید چی گذاشتم :-? بله اون مدار قبلی حرف شما درسته به مدار زمین شناسی وصل میشه همه قبول اقا حاجی الان این فایلی که گذاشتم خواهشن بازش کن خوب نگاه کن ببین بعد بگو چرا اینو گذاشتیدو چه ربطی به مدارهای دیگه داره مرسی عزیز (-|
اقا رستم لطفا به صفحه 121 مراجعه کنید و اون فایلی که خودت گذاشتی رو دانلود کن ببین برای چی اپلود کردی و تو سایت گذاشتید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 26 آبان1393 - 4:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسدف عزیز حاجی محترم چرا دقت نمیکنید هم تو پستها و هم تو پیام خصوصی بهتون توضیح دادم این یه میتر دیجیتال با یکم امکاناته که مال شرکت سینا مداره و اون ای سی که شمارشو ندارید at8L میباشد
حلههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

دوشنبه 26 آبان1393 - 5:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام رستم جان وتشکر بابت زحمات شما :ymhug: برای مدار مگنومتر ظاهرا یکی از آیسیها نیاز نیست درسته ؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 26 آبان1393 - 6:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2062 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 121 , 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 ... 207  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kiro077 و 245 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure