انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر1403 - 1:58pm

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام مجتبی طلا
خداوکیلی خیلی مردی دادا ،خوشم اومد از این کارت که عکس گرفتی و آپ کردی مردونگیت ثابت شده هست اما نمیدونم چرا یه عده که توباکس ایرانی رو ساختن دوست ندارن از تجربیاتشون استفاده کنند و فقط میگن ساختن و جواب گرفتن واقعا دم خودت گرم که مردونه اطلاعاتت رو دراختیار دیگران قرار دادی خدایی دمت گرم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 4 تیر1392 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
آرش جان خیلی از دوستان عکس مدارشون رو آپلود کردن. خود من از مرحله فیبر تا آخرش عکس گذاشتم آقای زیکسل هم همینطور. بگردید شاید پیداشون کنید.
یا حق

سه شنبه 4 تیر1392 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقامجتبی باتوجه به عکسات احتمالاتی که من میدم اینه
1-بین پایه های قطعات خصوصاای سی کثیف باشه وحالت خازنی پیش بیاد
2-پایه قطعه ای راجابجازده باشی ویاسوخته باشه مثل ترانزیستورکه باعث بسته شدن دائم مسیری ازمداربشه که احتمال این یکی بیشتره
3-درقسمت کوئل ها اشکالی باشه ویا کوئل هانسبت به هم تنظیم نیازداشته باشندالبته باانجام اینحالت بایددرجاهایی صدای مدارتغییرات داشته باشه

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان من زیر فیبر هیچ اتصالی ندارم با میکروسکوپ حرفه ای همه اونا رو چک کردم یه مقدار لحیم کاریش درشت شده بخاطر اینه که فیبر سوراخ هاش کوچیکه و باید قلع رو به کناره های سوراخ کشیدم که اتصالش خوب باشه هنوز تمیز نکردم زیر فیبر رو این عکس هم گذاشتم که کسانی که مشکل دارن و میگن کار نمیکنه به این اعتماد برسن که کار میکنه من نمیگم کار من تمیز و بی نقصه شاید ایراد های داشته باشم همین الان که ساعت 9 و نیم صبح هستش دارم رو اسکلت سوارش میکنم لوپ ها رو تا ببینم با نال کردن دو تا لوپ درست میشه مشکل این پارازیت و خش خش من - ولی وقتی کلید انتخاب حالت جستجو رو رو تنظیم لوپ میزارم عقربه به سرعت سمت راست میره که باید رو اسکلت دو تا لوپ رو نال کنم ببینم سمت چپ میره یا نه اگه نره که باید مشکلی باشه تو مونتاژ و اینکه دستمو وقتی رو ترانزیستور t7 میزارم برا یه لحظه پارازیت بیشتر میشه و عقربه میتر حرکت میکنه تو جستجو

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان باور کنید با مشکلاتی که تو این چند روزه برام پیش اومده و در گیر کار های مریضی خودم هستم با ز دست از تلاش بر نداشتم دو روزی میشد نیومده بودم تو سایت چون یه حشره سمی منو تو کار زده بود که 4 بار پاد زهر زدم هنوزم حالم خوب نیست دعا کنید که خطری برام ایجاد نکنه دو سه تا پاد زهر هم تزریق کردن بهم

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:32am
مدیر کل
مدیر کل

mojtaba gold عزیز تلاش و زحمت شما قابل تقدیره! :ymapplause:
ایشالا مشکلی که براتون پیش اومده زودتر مرتفع بشه.
وجود خش خش در خروجی صوتی مساله عادی نیست که کسی تا الان گفته باشه. بنابر این احتمال داره قسمتی که مربوط به خروجی صدا هست در مدار شما اشکال داشته باشه. ولی قسمت میتر چون مجزاست میتونه درست کار بکنه. مدار و قطعات رو باید بیشتر بررسی کنین. مشکل بشه دست روی یک قطعه گذاشت و گفت اشکال از کجاست.

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان سلام
من ساشو رو ساختم و دارم روش کار میکنم ولی بردم کم هست و با همکاری دوستان مخصوصا آقا حمید (فعلا که آقا حمید داره به من کمک میکنه :D ) بهتر ازش نتیجه میگیرم. به درخواست یکی از دوستان چندتا عکس با کیفیت قابل قبول پیوست میکنم شاید بدرد دوستان بخوره موفق باشید ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 5 تیر1392 - 9:34pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان از آقا مجتبی و آقا سامی عزیزم تشکر میکنم که عکس هاشون رو گذاشتند.من تو فرستنده ولتاژ و فرکانس ندارم تمام ترانزیستور ها رو تست کردم سالم بودند فکر میکنم آیسی هام مشکل دارند مخصوصا 4046 . حالا از دوستان کسی روش تستش رو بلده کمک کنه تا یه چیزی هم یاد بگیریم.

چهارشنبه 5 تیر1392 - 10:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت

پوریا تیموری نوشته است:
سلام دوستان از آقا مجتبی و آقا سامی عزیزم تشکر میکنم که عکس هاشون رو گذاشتند.من تو فرستنده ولتاژ و فرکانس ندارم تمام ترانزیستور ها رو تست کردم سالم بودند فکر میکنم آیسی هام مشکل دارند مخصوصا 4046 . حالا از دوستان کسی روش تستش رو بلده کمک کنه تا یه چیزی هم یاد بگیریم.

آقا پوریا احتمالا یکجای مدار رو اتصالی دادی و یکی از ترانزیستورهات سوختن شما ترانزیستور ها تعویض کن باید درست بشه تست روی مدار مناسب نیست به نظر من هر چند شما استاد مایی ، ترانزیستورهای تی 1 و تی 2 باید تعویض بشن درضمن ولتاژ 8 و 4 درست هستن ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 6 تیر1392 - 7:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا حمید سلام

برای اطمینان می پرسم

خازن هایی که برای افزایش ولتاژ گفتید به ترتیب زیر هستند
C26: 2200uF-25v
C27: 1000uF-16v
C31: 1000uF-10v
C4: 1000uF-16v
C14: 1uF-16v

یه جا گفتید c4 رو 470uf و 50v بزارید

میشه یه لطفی بکنی و ظرفیت و حداقل ولتاژ این خازن ها رو مشخص کنی

ممنون @};-

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure