انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 مهر1403 - 6:11am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
ممنون حمید جان اما من فقط باطری 12 ولت 7 امپر دارم خوب اون 3 ولت دیگرو اگه با باطری قلمی سری کنم ایا خوبه؟؟؟ و اینکه انگار فایل هگز تیدیل به فارسی شده چون موقعی که با طری ضعیفه به صورت فینگلیش مینویسه zayif جالب بود برام.و اینکه من مقاومت 420 اهم هم تبدیل به 10 کیلو کردم گفتم شاید برد بیشتر بشه. برای افزایش برد هم از مبدل شما استفاده کردم ایا خوب نیست؟؟؟

بله میتونین دو تا باطری قلمی مرغوب با باطری 12 سری کنین تا به ولتاژ 15 برسه.
فایل هگز هم فکر نکنم دستکاری شده باشه! این فلزیاب طراحی ترکیه هست و این کلمات هم فکر کنم در زبان ترکی مشابهت دارن با فارسی!
مقاومت 420 اهم رو بر چه اساسی شما عوض کردین؟!
در مورد مبدل هم فکر کنم توضیح دادم! احتمال داره برای سیستم پالسی اون مبدل جواب نده. ضمن اینکه ولتاژش حین کار که به مدار متصل هست مهمه که درست باشه.

جمعه 7 تیر1392 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
حمید جان پس یه فکری به حال این مدار کن داداش

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 7 تیر1392 - 11:02pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

محمد جان شما حالت خوبه؟ :D من میگم ساده ترین کار افزایش ولتاژه! حتما هم باید قدرت بیشتر بشه. شما با دقت انجام بدین ببینین برد چجوری بیشتر میشه. اگر بتونین ثباتش رو هم همزمان تست کنین خیلی خوبه.

جمعه 7 تیر1392 - 11:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان کسی این brn رو روی طلا یا مس تست نکرده ؟ حساسیتش چطوره نسبت به بقیه فلزات؟

جمعه 7 تیر1392 - 11:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
ارتین جان حالا من به شما میگم: شما حالت خوبه؟ :D :D :)) صفحه قبلو یه نگاه کf

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 7 تیر1392 - 11:57pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

محمد نوشته است:
ارتین جان حالا من به شما میگم: شما حالت خوبه؟ :D :D :)) صفحه قبلو یه نگاه کf

ببخشید حواسم نیود ، مرسی

شنبه 7 تیر1392 - 12:04am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
محمد نوشته است:
ممنون حمید جان اما من فقط باطری 12 ولت 7 امپر دارم خوب اون 3 ولت دیگرو اگه با باطری قلمی سری کنم ایا خوبه؟؟؟ و اینکه انگار فایل هگز تیدیل به فارسی شده چون موقعی که با طری ضعیفه به صورت فینگلیش مینویسه zayif جالب بود برام.و اینکه من مقاومت 420 اهم هم تبدیل به 10 کیلو کردم گفتم شاید برد بیشتر بشه. برای افزایش برد هم از مبدل شما استفاده کردم ایا خوب نیست؟؟؟

بله میتونین دو تا باطری قلمی مرغوب با باطری 12 سری کنین تا به ولتاژ 15 برسه.
فایل هگز هم فکر نکنم دستکاری شده باشه! این فلزیاب طراحی ترکیه هست و این کلمات هم فکر کنم در زبان ترکی مشابهت دارن با فارسی!
مقاومت 420 اهم رو بر چه اساسی شما عوض کردین؟!
در مورد مبدل هم فکر کنم توضیح دادم! احتمال داره برای سیستم پالسی اون مبدل جواب نده. ضمن اینکه ولتاژش حین کار که به مدار متصل هست مهمه که درست باشه.

سلام دوستان
حمید جان اگه بخوایم با باتری اضاف ولتاژ رو بالا ببریم آیا باید آمپر باطریها باقبلی یکی باشه یا فرقی نداره؟
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 8 تیر1392 - 7:31am
مدیر کل
مدیر کل

بینا جان برای تست مهم نیست باطریها با هم یکسان باشن! البته اگر باطری که اضافه میکنین خیلی ضعیف باشه افت ولتاژ ایجاد میکنه و اصلا ولتاژ درستی به مدار داده نمیشه.
بهرحال برای استفاده نهایی باید باطری ها آمپرشون یکسان باشه تا هم مدار خوب جواب بده و هم سیکل شارژ و دشارژ باطریها تقریبا هماهنگ انجام بشه.

شنبه 8 تیر1392 - 7:10pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب بخیر
ممنون حمید جان
راستی برای اینکه سیستمهای پالسی و این brn در جاهایی که دکل فشار قوی وجود داره تحت تاثیر قرار نگیره و درست کار کنه چکار باید کرد؟
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 8 تیر1392 - 11:38pm
مدیر کل
مدیر کل

تنها کاری که میشه کرد شیلد درست خود لوپ و استفاده از کابل اتصال لوپ با کیفیت بالا و طول کم و البته شیلد کردن کل مدار داخل جعبه هست! کلا برای جلوگیری از تاثیر نویز های محیطی روی دستگاه کار بیشتری نمیشه کرد. کیفیت خوب مونتاژ و قطعات هم کمی تاثیر داره. با وجود همه اینا اگر میدان های مغناطیسی موجود در اطراف بیش از حد قوی باشن بهرحال تاثیر میذارن.

شنبه 8 تیر1392 - 11:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure