انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر1403 - 11:59am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

توصیه من در مورد مته برای بهتر در اومدن فیبر بود! وگرنه هر روشی که میتونین درست فیبر رو در بیارین و مونتاژ کنین اشکالی نداره.
نقاط تکی هم که به جایی اتصال نداشته باشن در این فیبر فکر کنم چند تا بیشتر نیست و درسته اهمیتی نداره! شما مراقب بقیه قسمتهای مدار باشین. :D

دوشنبه 10 تیر1392 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسپیشیال تنکس برای انجمن فلزجو :ymhug: :x

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 10 تیر1392 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
ببخشید آقا حمید
چن روزیه که کلا اعصابم داغونه
من مقاومتها رو یک در صد سفارش داده بودم حالا که قطعاتو چک میکنم میبینم که اکثرا نوار آخرشون طلاییه و به ندرت بعضیاشونم قهوه ای یا همون یک درصده
حالا میخواستم بدونم که با توجه به اینکه مقاومت بدون خطا اصلا رویاست و یک درصد هم که ندارم به نظرتون میشه به این مقاومتهای 5 درصد اعتماد کرد یا اینکه برم یک درصد تهیه کنم؟ :ymsigh:
به مولا داغونم ~X(
راستی یه سوال دیگم دارم اونم اینکه تاثیر مقاومتهای 5درصد در خرابی دستگاه چقده؟ کلا کجا تاثیرشو نشون میده؟
باز هم سپاس

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

سه شنبه 10 تیر1392 - 12:14am
مدیر کل
مدیر کل

اشکالی نداره دوست من! مقاومتها مقدار خطاشون کمتر تاثیر داره تا خازنها! بحث ما هم بیشتر پایداری حرارتی هست که دستگاه از تنظیم خارج نشه. بعضی مقاومتها تا حدودی مهم هستن. اما تاثیرش تا حدی نیست که مدار شما کار نکنه! ولی وقتی دستگاه با آب و هوای متفاوت مواجه بشه خواهید دید مقاومت و خازن کم خطا چقدر تاثیر داره! این مهمترین نکتش هست.

سه شنبه 10 تیر1392 - 12:23am
آواتار کاربر

خازن ام کا تی خوبه؟
نوع خازن های c5 , c12 ؟

سه شنبه 11 تیر1392 - 8:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بوق نوشته است:
خازن ام کا تی خوبه؟
نوع خازن های c5 , c12 ؟

شما یه برگشت به عقب کن و پست هارو از اول بخون . به سوال شما چندین بار توسط آقا حمید پاسخ داده شده

چهارشنبه 12 تیر1392 - 7:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا حمید من دیروز رفتم تهران و از نهال الکترونیک قطعات تو باکس رو خریدم این دفه بیشتر خازن های نانو رو ام کا تی خریدم و پیکو ها رو چون ام کاتی نبود تو بازار سعی کردم بهترین جنسشو بخرم که در صد خطای کمی داشته باشه ولی دارم یه فیبر جدید با نرم افزار پروتل طراحی میکنم دو سه شبه که دارم روش کار میکنم و آخر های کاره قطعات رو که مونتاژکنم و جواب بگیرم عکسشو میزارم توسایت و بعد اینکه جواب گرفتم از این طرح جدید میخوام همه قطعات رو اس ام دی کار کنم اگه وقتشو داشته باشم چون در گیر پروژه ها هستم یکم سرم شلوغ شده

پنج شنبه 13 تیر1392 - 2:01pm

با عرض سلام و خسته نباشید.
من این مدار را با راهنمایی شما در این توضیحات که در این سایت داده اید ساخته ام.و حال چند تا مشکل دارم امیدوارم با راهنمایی شما بتوانم حل کنم.
در مورد لوپ ها و نحوه ی اتصالشان به مدار و جای قرارگرفتن شیلد سیم پیچ ها ی لوپ ها روی مدار ی توضیح بدید؟
ایا مبتوان از پتانسیومتر معمولی استفاده کرد.منظورم اینه که پتناسیومتر چند دور استفاده کنیم؟
قطعات درجه یک از کجا تهیه کنیم؟ما از قطعات معمولی استفاده کردیم.
ممنوم از همهتون.

پنج شنبه 13 تیر1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
حمید جان اگه یکی از بچه ها وقت بزاره سیم پیچو تخت بپیچه فکر کنم تو برد و حساسیت تاثیر داشته باشه نه؟؟؟

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

پنج شنبه 13 تیر1392 - 3:17pm
YIM

با سلام خدمت استادان گرامی خصوصا آقا حمید.من تازه وارد انجمن شدم.تشکر میکنم از تلاش بی وقفه شما که جهت بهتر شدن کیفیت توباکس زحمت کشیدین.امکانش هست فایل pcb مدار رو که تو پروتل طراحی شده رو هم بذارید؟
با تشکر.

پنج شنبه 13 تیر1392 - 6:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure