انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 9:01am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 254 , 255 , 256 , 257 , 258 , 259 , 260 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون استاد حمید عزیز
خوشحالم که تونستم کمی خوشحالتون کنم هدف یه فلز ۳۰ در۳۰ تو یک متری بود
در مورد دستگاهای شرکتی هم بگم که چند وقت پیش لورنز زد یک تو منطقه ما اومده بود که میگفت بخاطر رطوبت بالا نمیشه کار کرد و میگفت دستگاه اینجا اصلا درست بالانس نمیشه که بتونم نقطه بزنم و اینجوری بود که یه شب مهمونمون بود و رفت
من اون تیکه رو که تو یخ بود رو از عمد پارو نکردم که بتونم با همون رطوبت بالا فیلم بگیرم و عملکرد دستگاه رو تو برف و یخ ببینم که کاملا تواناییش مشهود بود که باید دستتونو بوسید با این شاهکارتون
من با همین تنظیمات تو یه قسمت دیگه از همون باغچه که برف نبود هم تست گرفتم اما فلز اونجا نبود فقط برا ثباتش که خدا وکیلی دستگاه لاله لال بود و به هم خوردگی بالانس هم تو کار نبود
باز هم ممنون از شما استاده گران قدر حمید عزیز @};- :x

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

دوشنبه 12 بهمن1393 - 2:21am

archilO جان سلام لوپ رو تخت پیچیدی :-H

دوشنبه 12 بهمن1393 - 2:31am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم archilO عزیز شما لطف دارین. :ymhug: نظر شما باعث دلگرمی بنده هست.

دوشنبه 12 بهمن1393 - 3:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله ali3356عزیز عنکبوتی میشه همون مثل تخت با کیفیت بهتر
تو قسمت کویل او انجمن توضیح داده شده و تو قسمت مدار چنس هم توضیح داده شده هم توسط استاد حمید و هم توسط دوستان
موفق باشی @};-

دوشنبه 13 بهمن1393 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خواهش میکنم archilO عزیز شما لطف دارین. :ymhug: نظر شما باعث دلگرمی بنده هست.

سلامت باشی استاد حمید بزرگوار
وظیفه خیلی کوچکی بود که جهت خوشحالی شما انجام شد
فرصتی پیش بیاد که بتونیم جبران محبت کنیم

دوشنبه 13 بهمن1393 - 9:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
kiansk نوشته است:
دوست گلم کاوشگر عزیز ممنون از راهنماییت ومعرفی سایت برای ساخت pcbمنم عین گفته سایت عمل کردم یه چاپی زدم در حد تیم ملی خودم حال کردم ali rezaii عزیز پامنار که گفتید نتونستم سیم رو گیر بیارم ولی با اون کابل ۶رشته عین گفته شما دو به دو زوج کردم یه کویل ١×١ساختم انشااله دستگاه حاضر شد تستش میکنم راستی اون روز کیف کردم یه دوست انجمنی رو از نزدیک دیدم

کیان عزیز از بچه ها جای دقیقو میپرسم همین سیمی که خریدی خوب جواب میده

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 13 بهمن1393 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
archilO عزیز خیلی ممنون از شما زحمت کشیدین. خب این بار فیلم شما کامل بود! :D
بطور خلاصه عرض کنم دستگاهتون آدم رو یاد زالوت میندازه و عملکردش هم شباهت به فلزیاب های مینلب داره! :D هر چند خودم اینطور طراحیش کردم!
............

:ymparty: دوستان بالاخره سرنخی از زالوت به دست اومد.
اینطور که از برآیند پستها مشخص شد طراح زالوت استاد حمید خودمونه و چون fpi طرح جدید ایشونه احتمالا باید بهتر از زالوت جواب بده
با تشکر از استاد حمید بابت ارایه مدار زالوت2 (fpi) :ymapplause: :D ;)

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

دوشنبه 13 بهمن1393 - 10:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
باشه رضا جان اگر از من جواب میخواین در یک کلام عرض میکنم از نظر من این کار امکانپذیر نیست و اگر بود این کار رو میکردم! نه تنها در دستگاههای بسیار پیشرفته چنین امکانی وجود نداره بلکه هیچ توجیه علمی هم نداره. فقط ممکنه برای لوپهای خاصی و مثلا بطور مشخص برای سکه اگر بدونیم چه سایزی داره بشه عمق رو مشخص کرد که طبیعتا کاری واقعی نیست! چون در عمل ما دنبال فلزی مجهول هستیم که هیچ اطلاعاتی ازش نداریم. تنوع لوپهایی هم که دوستان درست میکنن کار رو بمراتب پیچیده تر میکنه. بهرحال نه لورنز و نه مینلب چنین سیستمی ندارن.
از نظر زمان رفت و برگشت سیگنال هم که فرمودین اولا در پالسی چنین چیزی ممکن نیست و در ثانی زمانش هم بقدری کم هست که با تجهیزات عادی قابل اندازه گیری نیست! چون این امواج با سرعتی نزدیک به نور منتشر میشن و مثلا برای 1 متر عمق زمان رفت و برگشت حدود 6 نانو ثانیه میشه که امکان اندازه گیری نداره!

تشکر مهندس حمید از جواب کاملتون پس دیگه اگه کسی گفت دستگاه اوردیم وگفته در چه عمقی هست میدونیم که کاملا دروغ گفته ومی خاسته دستگاهشو خوب جلوه کنه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

دوشنبه 13 بهمن1393 - 10:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

archilO نوشته است:
ممنون استاد حمید عزیز
خوشحالم که تونستم کمی خوشحالتون کنم هدف یه فلز ۳۰ در۳۰ تو یک متری بود
در مورد دستگاهای شرکتی هم بگم که چند وقت پیش لورنز زد یک تو منطقه ما اومده بود که میگفت بخاطر رطوبت بالا نمیشه کار کرد و میگفت دستگاه اینجا اصلا درست بالانس نمیشه که بتونم نقطه بزنم و اینجوری بود که یه شب مهمونمون بود و رفت
من اون تیکه رو که تو یخ بود رو از عمد پارو نکردم که بتونم با همون رطوبت بالا فیلم بگیرم و عملکرد دستگاه رو تو برف و یخ ببینم که کاملا تواناییش مشهود بود که باید دستتونو بوسید با این شاهکارتون
من با همین تنظیمات تو یه قسمت دیگه از همون باغچه که برف نبود هم تست گرفتم اما فلز اونجا نبود فقط برا ثباتش که خدا وکیلی دستگاه لاله لال بود و به هم خوردگی بالانس هم تو کار نبود
باز هم ممنون از شما استاده گران قدر حمید عزیز @};- :x

با سلام
بنده هم به سهم خودم از ارائه فیلم تست شما تشکر میکنم بسیار عملکرد خوبی رو از شما و دستگاه شما شاهد بودیم ، موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 13 بهمن1393 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilOعزیز اگه ممکنه یه نگاه به فیلمی که اپ کردی بنداز دانلود نمیشه یا اینکه برای من اینطوری بود ممنون

دوشنبه 13 بهمن1393 - 2:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 254 , 255 , 256 , 257 , 258 , 259 , 260 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , teacher12 و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure