انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 5:58am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 , 265 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا رضا
برای لوپ 1*1 ار چه سیمی استفاده کردید؟؟؟؟؟
ممنون
@};-

سه شنبه 14 بهمن1393 - 12:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancientعزیز بسیار نتیجه خوبی گرفتین از مدارتون اب ابعاد فلز رو در اون فاصله نشان از قدرت مدار صد البته ظرافت در ساخت جنابعالی رو نشون میده .نتیجه عالی بود من که حظ کردم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 12:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
amiri11 نوشته است:
با سلام :دوستان عزیز هر کی یه ذره شک داره :D و می خواد از صحت مدارش ،خصوصا اصلی بودن 357 مدارش را بفهمه یه راه ساده تر هم وجود داره :D
تست اقای Ancient عزیز را که در صفحه قبل کاملا بیان شده را با مدار خودش تست و مقایسه کنه. اگر چنین بردی داشتند خیالشان راحت راحت باشه و ای سی انها نیز اصلیه!
کپی از صفحه قبل با اجازه اقای Ancient عزیز: فرکانس 201- پهنای پالس:160 - بازه انتگرال 42 - گراند خاموش - دیلی اتوماتیک 19 - اسپید 4 - جساسیت : 18
فیبر مسی 20.15 در ارتفاع 165 شروع سنس و 155-160 سنس کامل شد.
..........................................
البته یه نکته دیگه هم توی همان صفحه 260 وجود داره دیگه خودتان بخوانید. :-?

ayaz mb نوشته است:
Ancientعزیز بسیار نتیجه خوبی گرفتین از مدارتون اب ابعاد فلز رو در اون فاصله نشان از قدرت مدار صد البته ظرافت در ساخت جنابعالی رو نشون میده .نتیجه عالی بود من که حظ کردم

بسیار ممنون از لطف دوستان.
بنده هیچ کاری نکردم فقط تمام تلاشم رو برای ساخت هرچه بهتر این شاهکار مهندس حمید عزیز انجام دادم.
اصل کار که طراحی این مدار قدرتمنده ، برمیگرده به مهندس حمید بزرگوار که سپاس از ایشون ، در قالب جمله نمیگنجه :ymhug:
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

سه شنبه 14 بهمن1393 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
archilO نوشته است:
غضنفر نوشته است:
دوستانيکه با کابل مخابراتی يا سيم تلفن لوپ 1*1ساختن لطفا بگيد چند متر از اين سيم بخرم و چندتا چندتا باهم وصل کنم

سلام اقا غضنفر
هم میشه با ۴متر۶زوج مخابراتی ساخت که قدیم استفاده میکردن
و اگه از اونا نداری ۴متر ۱۰زوج جدید که تو بازار هست رو استفاده کن اونا رو دو به دو با هم موازی کن و بعد همه رو سری کن درست میشه
من خودم از شش زوج استفاده کردم ولی ظاهرا دوستان راضی نبودن و میگفتن جواب نداده و من دیروز برسی کردم دیدم که ۱۰زوج که تو بازار هست خیلی بهتر از شش زوجه و من یه دونه یک در یک الان با ۱۰ زوج ساختم و میخوام اونو تست کنم و نتیجه رو میزارم تا همه استفاده کنن @};-

مرسی داداش اما آيا کابل مخابراتى همون کابل تلفنه يا فرق داره؟

اره غضنفر عزیز همون کابل تلفونه با فویل الومینیوم
با 10 زوج درست کن خیلی بهتره من تست کردم قویتره
من خودمم 6 زوج رو باز کردم و 10 زوج بجاش بستم

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 14 بهمن1393 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ayaz mb نوشته است:
archilOعزیز و دوست گرامی
بنده هم با راهنمایی دوستان فیلم تست شمارو دانلود کردم و خواستم تشکر کنم از اینکه قبول زحمت فرمودین بسیار ممنون و اون چیزی که از فیلم جنابعالی دستگیر بنده شد سرعت پردازش داخلی دستگاه بود که با وجود سرما در حد ایده ال داره کار میکنه و نکته دیگه بحث ناتوان بودن ال سی دی تو سرما چند صفحه قبل بود که در دستگاه شما این امر کاملا با توجه به قاب پارچه ای منتفی شده اما در آخر عرایضم مهمترین و حساس ترین نکته در مورد این سیستم این بود که بحث نویز در دستگاه شما جایی نداره و دستگاهی به نظر من میتونه در این حد خوب کار کنه پشتوانه ساخت ایده الی داشته باشه و محیط بیرون شرایط مناسبی برای دستگاه ها بیرون خواهد بود و قابل توجه اون دسته از دوستان عزیز که از نویز پذیری دستگاه گله مند هستند خواهش میکنم یکبار دیگه فاکتور های ساخت و شرایط تستشون رو بهتر و دقیق تر بکنن تا نتیجه ای در حد استاندارد حاصل بشه.با آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی عزیزان

خیلی ممنون ayaz mb عزیز
انشالله شما هم موفق باشی و بتونی شما هم یه فیلم هر چند کوتاه از تست بزاری @};-

سه شنبه 14 بهمن1393 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

MINLAB2 نوشته است:
سلام اقا رضا
برای لوپ 1*1 ار چه سیمی استفاده کردید؟؟؟؟؟
ممنون
@};-

دوست عزیز من از 1در1متر درست نکردم من گفتم که لوپ1.30در2متر
سیم افشان 1در1.5 که حدود62متر 9دور

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 14 بهمن1393 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز فلزجو ، بخصوص مهندس حمید گرامی :ymhug:
من هم بالاخره امشب ساخت لوپ رو تموم کردم و دستگاه رو تست گردم.
مشخصات لوپ : 60 انکبوتی، 18 دور سیم 1*1 افشان ، فریم لوپ ورق سه لایی 3میل - کابل رابط لوپ به دستگاه : سیم مخصوص میکروفن بسیار مرغوب با یک لایه روکش ابریشمی ( متری 5 هزار تومن :D )
تغذیه مدار : 2 عدد باتری 12 ولت 1.3 آمپر (بصورت سری) = 24 ولت 1.3 آمپر
تست در محیط منزل :
فرکانس 201- پهنای پالس:160 - بازه انتگرال 42 - گراند خاموش - دیلی اتوماتیک 19 - اسپید 4 - جساسیت : 18
که در این حساسیت واقعاااااااااا بدون نویز و لال کار میکرد.حمید جان خدا پدرت رو بیامرزه :x @};-
فیبر مسی 20.15 در ارتفاع 165 شروع سنس و 155-160 سنس کامل
در حساسیت 19 هم حدود 5 درصد به این برد اضافه میشد.
(تست بصورت لوپ ثابت روی زمین و حرکت فلز)
فکر میکنم این نتیجه خوب باشه و مطمئن هستم در محیط کار واقعی 10درصد برد بیشتر با افزایش حساسیت داشته باشم ;;)
اینم عکس دستگاه کامل من با لوپ ساخته خودم :p
خوشحال میشم نظر دوستان و بخصوص مهندس حمید عزیزم رو در مورد نتیجه این تست کوچولو بدونم.
پاینده باشید @};-

Ancient عزیز نتایج خیلی عالی بود و این نشون میده که هم شما خوب مدار رو ساختین و هم خالق این طرح استاد حمید عزیز استادی بزرگ و توانا هستش
کمال تشکر رو از ایشون دارم و انشالله همیشه در پناه حق تعالی باشند :x @};-

سه شنبه 14 بهمن1393 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان یه تجربه از خودم بگم .یه لوپ داشتم با قطر 30 .که با سیم 12 رشته ایفون که رشته هاش 0.48 میلیمتر بود رو 2 به 2 با هم سری کردم و به صورت حلقه 5 دور پیچیدم .دستگاه این لوپ رو با دیلی 29 می شناخت و اهم اون هم حدود 1.5 بود ونهایت بردی که من با این لوپ داشتم برای فیبر مسی 15*15 حدود 80 سانت بود .اما من همون لوپ رو به 2 دور به ان اضافه کردم و تبدیل کردم به 7 دور و رشته هاش رو 3 تا 3 تا به هم سری کردم .که مقدار اهم اون شد 1 اهم . برای این لوپ که در واقع همون لوپ قبلی بود فقط 2 دور دیگه سیم ایفون به اون اضافه کردم و رشته ها رو 3 به 3 سری کردم .دستگاه اون رو با دیلی 14 می شناخت و برد حدو د 12 سانت زیاد شد . به 92 سانت برای همون فیبر مسی رسید . نتیجه اینکه اهم لوپ تاثیر فوق العاده زیادی رو دیلی اتومات دارد .
ممنون می شم اقا حمید . نظر خودشون رو برای برد ی که من به دست اوردم بگن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بنده دو مدل کابل تلفن دارم يکی 12سيم 0.4 ديگری 4سيم 0.5 کدومش بهتره واسه لوپ 1*1

خدايا مددی کن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تالار جان بعضی وقتا آدم با یه چیزهای خیلی ساده به نتایج فوق العاده ای میرسه
برای مثال یه لوپ داشتم که از کابل کت 6 استفاده کرده بودم با کابل رابط rg59 کرمان که اهمش 1.6 بود دستگاه با دلی 22 میشناخت همون کابل رابط رو ازش جدا کردم و به جاش از طرح اندی که برا لوپ استفاده میکنه استفاده کردم یعنی همون تابوندن دوتا سیمها به هم
تو بازار بودم که دیدم یه کابلی هست که برا باندهای خیلی بزرگ استفاده میکنن طرف میگفت سیم خیلی خوبیه وقتی باند رو با این سیم به آمپلی فایر میبندی صدا خیلی صافتره
از همون سیم خریدم و به جای rg59 از همون سیم استفاده کردم در کمال شگفتی دستگاه لوپ رو با دلی 8 شناسایی کرد و قدرت دستگاه هم نسبت به قبل خوب بود

اسم سیم رو نمیدونم چیه ولی عکس رو میزارم تا دوستان اگه خواستن از همین سیم استفاده کنن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 14 بهمن1393 - 3:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 259 , 260 , 261 , 262 , 263 , 264 , 265 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure