انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر1403 - 5:49am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 262 , 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

حمید نوشته است:
دوستان متاسفانه با خبر شدم جناب ebi-gold اقدام به فروش مخفیانه طرح مدار فلزجو کردن! در سایت زیر تبلیغات ایشون رو ملاحظه میکنین:
http://gangiran.takbb.com/thread-183.html
از اونجایی که تصویر دستگاهی که در این سایت گذاشتن مطابق تصویری هست که قبلا این کاربر در فلزجو هم گذاشته بود ؛ تشخیص یکی بودن این فرد بسیار سادست! میتونین در پست زیر هم عکس و تبلیغشون رو ببینین:
viewtopic.php?f=17&t=599&start=1310#p94351
حتی تصاویر دیگری در سایتشون هست که قبلا اینجا هم قرار داده بودن! ظاهرا استفاده از مدارات زمین شناسی و غیره از این انجمن برای سودجویی کافی نبود حالا با پر رویی بی نظیری طرح بنده رو هم برای فروش گذاشتن! واقعا برای ایشون و برادرشون که قبلا اخراج شدن خیلی متاسفم که اینطور حرارم خواری و فریب دیگران براشون تبدیل به رویه روزمره شده! بهرحال ایشون رو بنده تحریم کردم و دیگه اجازه حضور امثال ایشون رو در انجمن نخواهم داد. باز اگر از من شخصا اجازه میگرفتن شاید داستان فرق میکرد ولی به این صورت دزدی در روز روشن دیگه قابل تحمل نیست!
در عین حال تا مشخص شدن تکلیف این ماجرا بنده فعلا روی این پروژه کار نخواهم کرد.

درود بر شما
طبق معمول با معرفی صاحب امتیاز طرح حذف ذرات سعید بعنوان جریمه مدیر این سایت. افتخار اولین اخراجی را ما در سایتشون داشتیم که توی کمتر از 1 ساعت ثبت نام اخراج شدیم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط جاوید در سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:27pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قبلا هم كفتم .اقا حميد .دفعات خاموش و روشن كردن مدار رو نهايت ر. و 50 بار بزارينن.تا دست اين نامردها كوتاه بشه.براي ككسي كككه قصد استفاده شخصي داره اين ممقدار كافيه.بنده هنوز رو حرفم هستمم ىهر نتيجه اي ككه با كاوش از اينن دستگاه بشه.حق مخترعش محفوظه. @};-

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:17pm
مدیر کل
مدیر کل

نقل قول:
MORTEZA-3282 :
مدیر کل
ارسال: #5RE: فروش نقطه زن تمام دیجیتالی و پرقدرت با ثبات بالا
این محصول دوست عزیز در حال حاضر تفکیک نداره تا در اینده نزدیک سیستم تفکیک هم بهش اضافه میشه در حال حاضر ال متال هست این محصول و نفوذ این سیستم تو خاک از سنس فلز تو هوا بیشتره و لوپش به صورت جداگانه هم ساخته میشه و خدمت کاربران تقدیم میشه

ظاهرا میخواد تفکیک هم روش بذاره! از این به بعد باید ما تعطیل کنیم و روند پیشرفت پروژه رو از ایشون شاهد باشیم! قابل توجه دوستان علاقه مند به بخش تفکیک! :D
یکی نیست بگه آخه بی شرف نه به این تعریف کردنت موقعی که میخوای بفروشیش نه به اون که میای اینجا بعنوان کاربر تست کننده میگی دستگاه رو ساختم بردم سر زمین خودزنی میکرد!!!

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:21pm

سلام آقا حمید من سواد کافی برای ساخت این دستگاهو ندارم امکانش هست یک نفرو به من معرفی کنید که این دستگاهرو برام بسازه؟

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان دست بکار بشید تا اون سایتو به ... بکشیم

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان محترم و .... فروشنده از آنجایی که این طرح متعلق به مهندس حمید است هر نوع فروشی باید با اجازه و همچنین در نظر گرفتن ذینفع بودن ایشان در سود به دست آمده باشد همچنان که اگر بنده جنس قیمتی با این دستگاه پیدا کنم اخلاقا و عرفا مهندس حمید هم در آن سهم خواهد داشت و عدم این رفتار حقیقتا خیانت و گناه بزرگی است

آخرین بار توسط zilan در سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:41pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:32pm

آقا حمید امکانش هست خودتون این دستگاهو برام بسازین واقعا شیفته ی این دستگاهتون شدم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرد حسابی لقمه حاضر و اماده دادی دستمون چه توقعی داری! از کجا معلوم فردا من این کارو نکنم! طرف ازش تشکر کرده به خاطر طراحی مدار اینم با وقاحت تمام تایید کرده!!! حالاشم دوست عزیز من اگه جای شما بودم واقعا دیگه ادامه نمیدادم چون ظاهرا قول تفکیک هم به مشتری داده یا اگرم میخواید لطف کنید ادامه بدید اونو در اختیار دوستانی که میشناسید و از قبل باهاتون کار کردن و زحمت کشیدن قرار بدین چون حق اونا نیست که چوب کس دیگه رو بخورن البته من خودم تازه واردم و اصلا از اینکه این کار انجام شه ناراحت نمیشم. این نظر من بود عذر میخوام دخالت کردم ولی بعضی وقتا خون ادم به جوش میاد

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام واقعا برای این آقای ابی گولد متاسفم...کجاش دیگه بیشرفی کامله که نوشته خودم طراحی کردم..

مهندس حمید به نظر من در اولین موقعیت فایل جدید با تعداد کمتر روشن شدن بذارید که دیگه از این بیشتر سوء استفاده نشه...

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اى تف تو روحت بشر ،خجالت خوب چيزيه والله

خدايا مددی کن

سه شنبه 14 بهمن1393 - 7:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 262 , 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure