انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر1403 - 12:47am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 266 , 267 , 268 , 269 , 270 , 271 , 272 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا ابی عزیز. متاسفانه بعضی اتفاقا مثل آبی هستش که ریخته و دیگه جمع نمیشه
درسته که تو خیلی موارد به خود من و بچه های سایت کمک کردین و این مساله فراموش نمیشه ، اما یک سری اصول هست که شما زیر پا گذاشتین. شاید قیمتی که دادین کم بوده . اما همین قیمت کم رو شما روی ساعت ها و روزها از عمر و دانش یک نفر مثل مهندس حمید گذاشتین که کمال بی انصافیه. بحث اصلا بر سر مقدار قیمتی که فروختی نیست. مهم نفس کاره که از اساس اشتباهه. در هر حال ای کاش این کارو نمیکردی و فضای بدبینی و بی اعتمادی رو تو انجمن دامن نمیزدی

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه.من نمیدونم چرا دوستان تعجب کردن این کار ناجوانمردانه دیر یا زود توسط هرکسی میتونست شروع بشه حالا از بد روزگار یکی از دوستامون این کارو انجام دادن.شک ندارم که مهندس حمید بهتر از همه ما میدونستن که یک سیستم دیجیتال با این همه امکانات وبرد فوقعلاده توسط سودجویان داخل وخارج فروخته میشد.
بچه ها ی سوال الان کیفیت کاغذ گلاسه مثل قبل نیست وروی فیبر چاپ نمیخوره به غیر از اون همین کارو با کاغذ کالک میشه انجام داد به روش اطو.به طور کلی با روش اتو به غیر از گلاسه چه کاغذ دیگه ایی میشه جایگزین کرد بجاش @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا حمید و سایر دوستان محترم و صادق سایت
فقط خواستم به یک عده بگم هر کس خیانت کنه هرکس نامردی کنه هرکس نمک بخوره نمکدون بشکنه هر کس چاپلوسی کنه تا به هدفش برسه هر کس خدا رو در نظر نداشته باشه . مطمعن باشه روزی سزای کار خودش رو خواهد دید . دنیا دار مکافاته بترسید ای انسان های طماع از عاقبت کار .
یا حق الله .

آخرین بار توسط mrmr16 در سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:23pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
سلام به همه.من نمیدونم چرا دوستان تعجب کردن این کار ناجوانمردانه دیر یا زود توسط هرکسی میتونست شروع بشه حالا از بد روزگار یکی از دوستامون این کارو انجام دادن.شک ندارم که مهندس حمید بهتر از همه ما میدونستن که یک سیستم دیجیتال با این همه امکانات وبرد فوقعلاده توسط سودجویان داخل وخارج فروخته میشد.
بچه ها ی سوال الان کیفیت کاغذ گلاسه مثل قبل نیست وروی فیبر چاپ نمیخوره به غیر از اون همین کارو با کاغذ کالک میشه انجام داد به روش اطو.به طور کلی با روش اتو به غیر از گلاسه چه کاغذ دیگه ایی میشه جایگزین کرد بجاش @};-

بهرام جان شما چند نمونه مختلف از جاهای مختلف گلاسه تهیه کن ببین کیفیت کدوم مناسبه, از کاغذ زرد پشت کاغذ لیبل یا همون کاغذ برچسبی هم میتونی استفاده کنی البته اگه پرینتر مورد نظرت بتونه روش پرینت بگیره.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرام جان من خودم از کاغذ مجله های باطله که از گلاسه سبک درست شدن استفاده میکنم فقط باید سعی کنی تا اونجا که میشه از صفحاتی استفاده کنی که چاپ کمتری داشته باشن

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
بهرام نوشته است:

بهرام جان من از کاغذ پشت برچسب های شیشه ای که برای جلد کتاب هست استفاده کردم.که یکطرف اون خشک و طرف دیگه روغنیه.بسیار هم عالی جواب داد.الان عکسشو هم میذارم.
پاینده باشی @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
مهندس حمید مار تو آستینت پرورش دادی
واقعا که بعضی ها حیارو خوردن و شرف رو قی کردن و شرم رو تف کردن و....هزاران الله اکبر

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ماشالله چقد زود جواب دادین فدای همتون.فقط این کاغذا اسم خاصی هم دارن که پیدا کنم یا فقط بگم برچسب جلد کتاب یاروغنی یا........ :-ss @};-

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان می تونن از طلق ترانس پرس استفاده کنند. عالی جواب می ده

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها بیشتر ازاین رو عصاب مهندس نرین.تازه اگه بفروشه هم مگه طرفی که میخواد بخره بیکار هر از گاهی ببره واسش پروگ کنه اخرش گندش در میاد یکی شکایت میکنه ازش بیچارش میکنه

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 266 , 267 , 268 , 269 , 270 , 271 , 272 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 13610101 , Google , Majestic12 , peymankharrat و 82 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure