انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 11:46pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 267 , 268 , 269 , 270 , 271 , 272 , 273 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

talar نوشته است:
دوستان می تونن از طلق ترانس پرس استفاده کنند. عالی جواب می ده

تالار جان طلق ترانس واسه چاپ هست کجا میشه پیدا کرد.دوستانی که راهنمایی میکنن لطفن بگن از کجاها میشه تهیه کرد واسماشون چی هست اینطوری شلوغ بازار نمیشه @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان شما واسه اتصال کابل لوپ به دستگاه از چه فیش یا سوکتی استفاده میکنید؟
من از این مدل که عکسشو اپ کردم استفاده میکنم ولی اتصالش خوب نیس و توی حرکت باعث ایجاد خطا میشه
اگه لطف کنن اساتید راهنمایی کنن ممنون میشم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

طلق ترانس پرس توی لوام التحریر فروشی های بزرگ پیدا می شه.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sabbas نوشته است:
من از این مدل که عکسشو اپ کردم استفاده میکنم ولی اتصالش خوب نیس و توی حرکت باعث ایجاد خطا میشه

دوست عزیز تقریبا همه از این رابط استفاده میکنن شما یا سیم هارو درست به فیش اتصال نمیدین یا سیم رابطتون مشکل داره البته میتونه از کیفیت و جنس فیش هم باشه

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
sabbas نوشته است:

دوست عزیز من از کانکتور دیتا ویدئو مونو اتفاده کردم.البته از نوع مرغوبش که خیلی چفت و محکم میشه.
از سوکت بی ان سی که برای دوربین مدار بسته استفاده میشه هم میتونی استفاده کنی.احتمالا خیلی عالی جواب بده @};-

بهرام نوشته است:
ماشالله چقد زود جواب دادین فدای همتون.فقط این کاغذا اسم خاصی هم دارن که پیدا کنم یا فقط بگم برچسب جلد کتاب یاروغنی یا........ :-ss @};-

بهرام عزیز این جلد هارو اکثرا لوازم التحریری ها دارن.بگین جلد برچسبی کتاب و دفتر.عکسشو هم که گذاشتم براتون.
همه ما میخوام به نحوی بحث رو عوض کنیم تا این خاطره تلخ هرچه زودتر از روان مهندس حمید عزیز پاک بشه، چون من تجربه کردم و میدونم بنده خدا چی میکشه...

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:45pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب ابی گلد یا هر ایدی دیگری که دارین! اینجا در محیط مجازی سر و کار ما با آیدیهاست و هر کسی هم میتونه هر آیدی داشته باشه! ولی بنده بر اساس تجربه سالیان طولانی از طریق تایپ هم میتونم متوجه بشم کی کیه! تصویری هم که شما اونجا گذاشتین همونی بود که اینجا گذاشتین. بعد از اتفاقات امروز هم به دقیقه نکشید که رفتید و ابتدا تاپیک مربوطه سایت خودتون رو اصلاح کردین و وقتی دیدین کار بیخ پیدا کرده کلا پاکش کردین! نمیدونم سواد شما در چه حدی هست ولی لطفا بنده رو ادم احمق و ساده ای فرض نکنین! داستان برای من مشخص و قطعی هست. یک روز مرتضی یک روز ابی گلد و غیره ... شما قبلا هم سابقه تحریم رو با همین مدل اسامی در انجمن داشتین! اون روز که پای این مدار وسط نبود چرا تحریم میشدین؟ این نشون داد که تحریم قدیمی شما هم درست بوده. ولی چون احساس کردن ادم نیازمندی هستی و رزق و روزی شما از این راه میگذره و اصرار داری اینجا بدستش بیاری ؛ به نوعی دیگه کاری به کار شما نداشتم. حقش این بود حرمت نمکی که از سفره پهن شدن در این انجمن بدست اوردی رو نگه میداشتی. هر چند امید به این چیزها رو از جانب امثال شما نمیشه داشت!
بهرحال کسی اگر به خانواده شما توهینی کرد بنده عذرخواهی میکنم. در خصوص کاری هم که کردین از نظر من اهمیتی نداره ؛ این نیز بگذرد! ولی شرمنده هستم که نمیتونم حضور شما رو دیگه در انجمن تحمل کنم. فراموش نکنین حضور شما تا همینجا هم در انجمن با توجه به سوابق قبلی شما جنبه مشروط داشت.
در خصوص این پروژه هم باید بیشتر فکر کنم تا برای فروشندگان کمتر لقمه چربی بنظر بیاد! هر چند محدودیت در نظر گرفته شده بنظر من کافی بود ولی ظاهرا مجبوریم کمی محدود ترش کنیم. وانگهی برای نسخه های احتمالی در آینده که قطعا بهتر هستن این مساله اهمیت بیشتری پیدا میکنه.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون و سپاسگذارم mhak و Ancient عزیز

بنده آنیم که در بند آنیم

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان لطفا بحث و جدل رو بزاريد کنار ،قرار بود انجمن فلزجو برپايه مرام و منش و اخلاق بره جلو اما دوستان با بد حرف زدن دارند به منش انجمن لطمه ميزنن حالا اگه کسی به من فحش بده به نظر شما اگه منم زبون به فحش بکشم فرقى بين من و اون شخص باقى خواهد ماند ،بنابراين ادامه يا لغو اين پروژه رو به خود حميد بسپاريد قبلا گفتم بازم ميگم رک هستم و رک صحبت کردن رو دوست دارم بنابر وظيفه رک و راست ميگم از شما دوستان که داريد ادامه پروژه رو درخواست ميکنيد و حتی طرف حميد رو ميگيريد شايد ،تاکيد ميکنم شايد خودتون هم جزء فروشندگان با انصاف يا بى انصاف باشيد پس لطفا قضاوت رو به خود حميد که به معناى تمام اخلاص نيک بسپاريد و از بد دهنی و بی ادبى به شخص خاص بپرهيزيد ،منم با شما موافقم که کار خوب و شايسته ای صورت نگرفته اما چه ميشه کرد!!!؟؟؟؟ واقعا چه ميشه کرد حميد جان هم با گذاشتن مدار بايد به اينجاشم فکرميکرد سرتون رو درد نيارم مخلص کلام براى اوندسته از اشخاص که به فکر خريد يا حتی فروش مدارات کسی هستند ،مداريکه حميد يا هرکسى بابتش زحمت کشيده هرچند سود حرامی به شخص فروشنده ميرسه که عواقب بدى داره ،برای خريدار هم توأم با نکبت و بدبياريست ديگه تصميم با خودتونه
مرسی و يا حق
ياحق

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و درود .اولا بخاطر اتفاق افتاده واقعا متاسفم :(
دوستان در مورد فیش باید عرض کنم که هر فیشی که اتصالات پیچ و مهره فلزی داره به درد فلزیاب های قوی نمی خورند چون گه گاهی باعث القای نویز تو مدار میشه.دوستان دنبال فیشی باشند که اتصالات پیچ و مهره غیر فلزی داشته باشد یا بصورت مستقیم بدون فیش استفاده کنید.من مدار مهندس حمید نساختم ولی مطمین باشید تو پایین اوردن دیلی خیلی موثر خواهد بود.
یا حق @};-

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افرین بر مهندس حمید.تنها راه همون محدودیت خاموش و روشن کردن محدود تر هستش و هر بار که خاموش و روشن می شه تعداددفعات مانده تا انقضا هگز نوشته بشه رو ال سی دی که دیگه کسی نتونه سو استفاده کنه.مرسی

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 267 , 268 , 269 , 270 , 271 , 272 , 273 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 13610101 , Aliavazpour , Google , peymankharrat و 167 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure