انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 11:56pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 268 , 269 , 270 , 271 , 272 , 273 , 274 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

mohamad93 نوشته است:
دوستان و کاربران و اقا حمید من ابی گلد هستم و واقعان خیلی برام جای تاسف هست که دوستانی رو که اینقدر راهنمایی کردم و ایراد ها رو گرفتم و شبانه روز برای ردیابی که ساختین و فروختین و هیچ کس به نتیجه نرسید تلاش کردم اخه 400 تومان و 500 تومان دستگاه فروختن چه ارزشی داره که میاین به من فوش خار و مادر میدین مگه من چه کار کردم اون سایت نه مال منه نه مال پدر منه میتونین ایمیلش رو هم چک کنید من با همون نام ابی گلد اونجا ثبت نام کردم و مدیرش گفت من دستگاه ها رو میزارم برای فروش تا حالا هم یک نفر اونجا چیزی نخریده من با همون نام ابی گلد اونجا هستم جهت اطلاع که دوستان میان اونجا فوش خار و مادر میدن و میگن مریضی بگیری کاربر شکیب هم خودشون با اجبار از من دستگاه رو خرید کردند من گفتم فروشی نیست و از اقا حمید هم معزرت خواهی کرده بودم تا حالا هم اگه به هرکسی فروختم دستگاه امکان نداشت سر یکیشون 50 تومان هم سود کنم شما حساب کنید نقطه زن تی ال 1200 رو اگه با 500 تومان با قطعات نظامی بفروشین چقدر سود میکنید ولوم نطامی دونه ای 35 تومان باطری 2 عدد 50 تومان جعبه و برد رو خودتون حساب کنید من دیگه صحبتی ندارم تو همون سایت نام کاربری ابی گلد رو نگاه کنید ببینید چیزی رو برای فروش گذاشته یا نه اون اقا با نام من بازی میخواست بکنه که بتونه سود کنه تا حالا هم چیزی نفروخته که شما میاین اونجا فوش میدین بهش از ادب شما ها خیلی خوشم اومده زود قضاوت میکنید

حقت خیلی بیشتر از این حرفاست!
چقدر دروغ!؟
فکر نکنم ابتدایی رو تموم کرده باشی!؟
اگه تموم میکردی میدونستی charge رو sharzh نمینویسن !
و البته فقط اب گلد میتونه بجای گنج ganj بنویسه گنگ gang !
آدم باش یکم [-X
توروچه به طراحی عزیزم به اندازه لوپات لاف بزن ;)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 14 بهمن1393 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس، ایا میشه بجای ال سی دی این مدار از یک ال سی دی بزرگتر استفاده کرد.؟ مثلا lcd تبلت یا موبایل.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
امروز با لوپ 45که قبلا عکسشو گذاشتم با ورژن جدید یه تستی گرفتم که لوپ رو رو با دیلی 18 شناخت و فرکانس 201
پهنای پالس 160
گراند2
انتگرال42
سنس16
سکه 200تومانی در فاصله 45
بشقاب استیل 23سانتی در فاصله 110
یه لوپ 1متری هم درست کردم که دستگاه اونو با دیلی 16شناخت که مقدار دیلی رو 10شماره افزایش دادم و بقیه تنطیمات مثل تنظیمات بالا که همون بشقاب 23سانتی رو در فاصله 170سنس کرد.
حالا نمیدونم نتیجه خوبه یا نه؟!

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
تالار جان بعضی وقتا آدم با یه چیزهای خیلی ساده به نتایج فوق العاده ای میرسه
برای مثال یه لوپ داشتم که از کابل کت 6 استفاده کرده بودم با کابل رابط rg59 کرمان که اهمش 1.6 بود دستگاه با دلی 22 میشناخت همون کابل رابط رو ازش جدا کردم و به جاش از طرح اندی که برا لوپ استفاده میکنه استفاده کردم یعنی همون تابوندن دوتا سیمها به هم
تو بازار بودم که دیدم یه کابلی هست که برا باندهای خیلی بزرگ استفاده میکنن طرف میگفت سیم خیلی خوبیه وقتی باند رو با این سیم به آمپلی فایر میبندی صدا خیلی صافتره
از همون سیم خریدم و به جای rg59 از همون سیم استفاده کردم در کمال شگفتی دستگاه لوپ رو با دلی 8 شناسایی کرد و قدرت دستگاه هم نسبت به قبل خوب بود

اسم سیم رو نمیدونم چیه ولی عکس رو میزارم تا دوستان اگه خواستن از همین سیم استفاده کنن

کاوشگر جان یه بار دستگاه با همون سیم مستقیم و بدون فیش به مدار وصل کن ببین دیلی چند میشه. ;) البته این دیلی که گفتی یکم غیر معمول هست چون در حالت ایده ال برای لوپ های با ظرفیت 300 یا 400 دیگه دیلی کمتر از 10 یا همون 10 میکروثانیه کمی با علم جور در نمیاد .مادام اینکه مهندس حمید جواب این مساله رو بدن :) شاید زمان نمونه برداری هاشون دقیقا بعد میرایی صفر نباشه.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چنگیز نوشته است:
سلام مهندس، ایا میشه بجای ال سی دی این مدار از یک ال سی دی بزرگتر استفاده کرد.؟ مثلا lcd تبلت یا موبایل.

با اين حرف به عقل شما هم بايد شک کرد چنگيز جان اين حرف مصادف است با تغيير کل پروژه بابا يه خورده واقع بينانه حرف بزنيد اينقدر اذيت نکنيد حميد رو

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:16pm
مدیر کل
مدیر کل

در مورد اون کابل یا مقاومتش خیلی بالا بوده یا حالت خازنیش خیلی کم! اگر مورد دوم بوده باشه که قطعا کابل بهتری هست. با این حال دیلی زیر 10 زیاد معقول نیست.
ganbari عزیز میزان دیلی بر حسب میکروثانیه و درست بعد از اتمام پالس محاسبه میشه و طبق اطلاعات اندازه گیری شده از اسکوپ کاملا درست هست. حداقل دیلی قابل محاسبه برای برنامه هم 6 هست. دیلی 8 هم البته غیر ممکن نیست و با ترکیباتی خاصی از لوپ و کابل میشه بهش رسید ولی دیگه تاثیر مثبتی نداره. اصولا در بهترین طلایاب ها هم این دیلی زیر 10 نیست. بهرحال چون دوستان معمولا دنبال خورده طلای ریز نیستن ؛ بالاتر بودن دیلی هم اهمیت زیادی نداره.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash99 نوشته است:
چنگیز نوشته است:

با اين حرف به عقل شما هم بايد شک کرد چنگيز جان اين حرف مصادف است با تغيير کل پروژه بابا يه خورده واقع بينانه حرف بزنيد اينقدر اذيت نکنيد حميد رو

مگه تو اقا حمیدی که بجاش جواب میدی ، قباهت داره. حالا یکی توی انجمن اومده یه فتنه افکنی کرده ..دیگه شما ها نباید همه رو به اون چشم ببینید....
استاد حمید لطفا اگر میشه جواب من رو بدید چون مدتی میشه ذهن منو مشغول کرده. که انشاالله پیاده بشه.

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

چنگیز جان مگه میخای فیلم نگا کنی باهاش برادر من :)) . اگر چه سوال کردن عیب نیست ولی طرح این سوالات مضحک هم سطح کار رو پایین میاره

آخرین بار توسط zilan در سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:35pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چنگیز نوشته است:
arash99 نوشته است:
چنگیز نوشته است:

مگه تو اقا حمیدی که بجاش جواب میدی ، قباهت داره. حالا یکی توی انجمن اومده یه فتنه افکنی کرده ..دیگه شما ها نباید همه رو به اون چشم ببینید....
استاد حمید لطفا اگر میشه جواب من رو بدید چون مدتی میشه ذهن منو مشغول کرده. که انشاالله پیاده بشه.

آره خوب حق داری چنگيز جان من عذر ميخوام ازشما من کجا حميد کجا،،،،منتظر جواب حميد باش

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺠﻤﻦ : 4533472400 ,
Ancient , arash99 , archilO , Bing ,
BMP , ed2000 , ehsanajal , ganbari ,
hoshyar191 , HOSSEIN447 ,
kavoshgar , majidrt27 , masoud-n ,
meisam121 , mesbah , mhak ,
pouya83 , reza2490 , reza68 , Robin
hood , rostam , sabbas , Tian ,
uranus_afshar , vistac2000 , zilan ,
ﺁﺭﺷﺎﻡ , ﺣﻤﯿﺪ. -;{@ , ﭼﻨﮕﯿﺰ ﻭ 7 ﻣﻬﻤﺎﻥ

آخرین بار توسط arash99 در سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:38pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 11:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 268 , 269 , 270 , 271 , 272 , 273 , 274 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 13610101 , Google , Majestic12 , peymankharrat و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure