انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 9:52pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 270 , 271 , 272 , 273 , 274 , 275 , 276 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

سلام
مهندس حمید میشه راهنماییم کنین و بگین چجوری عمل تفکیک رو میشه اضافه کرد.ایا با دیلی و ..اینو انجام میدین یا از روی صفر شدن ولتاز فلای بک .یا خروجی ال اف357.
کلا یه توضیحی برنامه وار بدین ممنون میشم.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون archilO عزیز.
اگر منظورتون این هست که بجای سیم 1 میل سیم 0.5 میل استفاده کنین ؛ در این صورت 4 رشته سیم موازی شده نیاز دارین! کلا هر مقدار قطر سیم کم میشه ؛ برای معادلسازی با سیم ضخیم تر باید به توان دو این نسبت ؛ تعداد رشته ها رو در نظر گرفت تا مقاومتش یکسان در بیاد.

ممنون استاد از پاسختون
استاد به نظر شما عملکردش بهتره یا تفاوتی نداره ؟

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:03am
مدیر کل
مدیر کل

رضا جان این کارها در مرام ما نیست! شما هم نباید این کار رو میکردین. ظاهرا به اسم بنده هم تمام شد! این جناب محمد محمدی هم پست جدید گذاشتن و بنده و انجمن فلزجو رو تهدید کردن! :D در صورتیکه من نه در اونجا و نه در هیچ انجمن دیگری مطلبی نمینویسم! فقط برای خوندن مطالب سایتها رو میبینم. این دسته گل امروز رو هم دوستان به بنده گزارش دادن. وگرنه مساله مال چند روز پیش بوده و من هم بیکار نیستم مدام مطالب این انجمنها و سایتهای قارچ گونه رو دنبال کنم!

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:04am
مدیر کل
مدیر کل

ehsanajal نوشته است:
سلام
مهندس حمید میشه راهنماییم کنین و بگین چجوری عمل تفکیک رو میشه اضافه کرد.ایا با دیلی و ..اینو انجام میدین یا از روی صفر شدن ولتاز فلای بک .یا خروجی ال اف357.
کلا یه توضیحی برنامه وار بدین ممنون میشم.

دوست عزیز در مورد نحوه انجام فنی نمیتونم توضیحی بدم! چون زمینه سوءاستفاده رو برای سایر افراد نیمه وارد فراهم میکنه. این هم چندمین پرسش مشکوک شماست! :-w :D

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:06am
مدیر کل
مدیر کل

archilO عزیز یک حالت شبهه لیتز رو بوجود میاره که میتونه بهتر باشه. ولی اینکه تا چه حد بهتر هست تا تست نشه نمیشه گفت. فقط دقت کنین اگر به این روش سیم رو درست کردین ؛ رشته ها رو زیاد به هم تاب ندین.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad93 نوشته است:
اقا حمید من فروشنده هستم قبول دارم ببین کی از من دستگاه خرید کرده که ناراضی باشه با سود کم اگه قراره که این طوری باشه پس نباید هیچ کس جز شما دستگاه بفروشه که این رو باید جلوش رو بگیرید و کسی که کاربران ازش راضی هستن و دستگاه خرید کردند بکنید مدیر فروش البته این هم از کاربر خوب شما که تعریفش زبون زد همه هست من نمیخوام حقایق رو رو کنم ولی ناچار شدم

آقا ابی والا نمیدونم چی بگم از کجا بگم به کی بگم یا اصلا چیزی نگم و مثل همیشه بشینم فقط یه نظاره گر باشم
من تو اون پستی که با آقای اسد اف رد و بدل کردم چیز خاصی ننوشتم اگه یادت باشه یه لودر گذاشته بودی میگفتی با وصل کردن این به مدار تی ال قدرتش خیلی بیشتر میشه من با شما سر همون بحث کردم گفتم این کجای مدار رو تقویت میکنه که مثل اینکه به شما بر خورد و با من سر ناسازگاری رو شروع کردی دیگه آخرش کار به جایی رسید که من برا فعالیتم با دوستان دنبال یه جای دیگه میگشتم ولی باز دیدم اگه آقا حمید نباشه من و امثال من هیچ کاره ایم برا همین وجود شما رو تحمل کردم و تو این سایت موندم که البته باز این باعث افتخارمه که تو کلاس درسی نشستم که استادش حمید آقا هستش حالا به غیر استفاده از بحثهای فنی درس اخلاق رو هم از ایشون یاد گرفتم کاری هم به امثال شما ندارم به هر حال هر کلاسی یه بچه های شیطونی هم داره که کلا ما گروهمون رو ازشون جدا کردیم به قول معروف گفتیم عیسی به دین خود موسی هم به دین خود
حالا با گذاشتن اون پیام خصوصی من که با آقای اسد اف رد و بدل شده میخاین چی بگین من نمیدونم ولی مدارکی رو دارم که همه گفته های شما رو تو این چند صفحه آخر رو نقض میکنه
حالا اگه جنبشو داری بگو مدرکمو رو کنم تصمیم با خودته
حالا این پیام هم چطوری به دستت رسیده این خودش جای سواله برام
برات :YMPRAY: میکنم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
archilO نوشته است:
سلام به مهندس حمید گرامی و با مرام
و سلام به تمام دوستان و کاربران گرامی که مثل من چشم امید به سخاوت و منش استاد حمید عزیز دوختند و با تمام اشتیاق این انجمن و بخصوص این تاپیک رو دنبال میکنن و در ارزوی موفقیت هر چه زودتر خود و تمام اعضا هستند
این اتفاق خیلی ناراحت کننده بود و امیدوارم عاملین این اتفاق هم به سزای اعمالشون برسند
استاد حمید عزیز من و تمام کسانی که به این مدار و این پروژه امید بستیم برا رسیدن به موفقیت رو نا امید نکن امیدوارم تو ابدیتهای بعدی تمهیداتی در این خصوص در نظر بگیرید تا هر چه بهتر دست فروشندگان کوتاه بشه
استاد یه سوال در مورد لوپ داشتم اونم اینکه اگه دورشته سیم 05 رو باهم موازی کنیم معادل چند میشه و یا اینکه چند رشته 05 میشه معادل سیم 1 میل :D
ممنون از شما @};- @};-

با اجازه ،،،،،از نظر من درصورتی اين دو سيم د7 به يک ميل واقعى اتلاق يا اطلاق ميشه که حالت پيچشی به خودشون بگيرن در حالت موازی خالی خير و درصورت پيچيدن اگه لاکى باشن رو بايد بقيه نظر بدهند اما اگه لايه محافظ نداشته باشه قطعا حالت پيچش حکم سيم يک ميل رو داره

ارش جان ممنون ازشما

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام جناب مهندس من هم یه سوالی داشتم از شما البته قبلا هم پرسیده بودم
می خوام لوپ 2*2 یا 1.5*1.5 بسازم برای رسیدن به 350 میکرو هانری برای هر کدام باید از جند دور سیم استفاده کنم؟

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
archilO عزیز یک حالت شبهه لیتز رو بوجود میاره که میتونه بهتر باشه. ولی اینکه تا چه حد بهتر هست تا تست نشه نمیشه گفت. فقط دقت کنین اگر به این روش سیم رو درست کردین ؛ رشته ها رو زیاد به هم تاب ندین.

چشم مهندس در اولین فرصت انشالله تست میکنم

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:13am
مدیر کل
مدیر کل

zilan عزیز در لوپهای سایز بزرگ بدلیل اینکه تعداد دورها کم هست نمیشه ظرفیت رو خیلی دقیق دراورد. چون با یک دور کمتر یا بیشتر ظرفیت خیلی تغییر میکنه! بهرحال بنظر من برای لوپ 2 متری 7 دور و برای 1.5 متری 8 دور در نظر بگیرین. اگر ظرفیت بالای 400 در اومد میتونین یک دورش رو کم کنین. ولی اگر بین 300 تا 400 میکرو در اومد دیگه مقدارش خوبه. کلا ظرفیت تا حد کمی به ابعاد دقیق و ضخامت و روکش سیم هم بستگی داره و نمیشه بصورت دقیق پیش بینی کرد برای شما چقدر در میاد.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 270 , 271 , 272 , 273 , 274 , 275 , 276 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 13610101 , Majestic12 و 443 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure