انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 8:21pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 272 , 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پرتاب موفقیت آمیز "ماهواره ملی فجر" نماد پر افتخار توانایی و نبوغ بومی دانشمندان و متخصصان ایران، با رمز مبارک "یا محمد رسول الله (ص)" و با فرمان رئیس جمهور با موفقیت در مدار زمین قرار گرفت تبریک تبریک تبریک :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: به امید روز نزدیکی که کاوشگر مریخ نورد فلزجو با سیستم تمام دیجیتال دانشمند حمید سطح خاک سیاره مریخ رو کاوش می کند اون روز زیاد دور نیست و تا چند سال دیگه به همت و اراده و پشتکار دانشمندان کشورمان از جمله دانشمند حمید عملی میشه باور کنید :YMPEACE: :YMPEACE:

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
پرتاب موفقیت آمیز "ماهواره ملی فجر" نماد پر افتخار توانایی و نبوغ بومی دانشمندان و متخصصان ایران، با رمز مبارک "یا محمد رسول الله (ص)" و با فرمان رئیس جمهور با موفقیت در مدار زمین قرار گرفت تبریک تبریک تبریک :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: به امید روز نزدیکی که کاوشگر مریخ نورد فلزجو با سیستم تمام دیجیتال دانشمند حمید سطح خاک سیاره مریخ رو کاوش می کند اون روز زیاد دور نیست و تا چند سال دیگه به همت و اراده و پشتکار دانشمندان کشورمان از جمله دانشمند حمید عملی میشه باور کنید :

داداش تو رو خدا ما رو بیخیال شو تو همین زمینش موندم برم فضا @-) آخه چه کاریه ای بابا :D

شوخی کردم ها میدونم منظور من نیستم داداش :D

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

آخرین بار توسط kavoshgar در چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:03am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
archilO نوشته است:
reza68 نوشته است:
امروز با لوپ 45که قبلا عکسشو گذاشتم با ورژن جدید یه تستی گرفتم که لوپ رو رو با دیلی 18 شناخت و فرکانس 201
پهنای پالس 160
گراند2
انتگرال42
سنس16
سکه 200تومانی در فاصله 45
بشقاب استیل 23سانتی در فاصله 110
یه لوپ 1متری هم درست کردم که دستگاه اونو با دیلی 16شناخت که مقدار دیلی رو 10شماره افزایش دادم و بقیه تنطیمات مثل تنظیمات بالا که همون بشقاب 23سانتی رو در فاصله 170سنس کرد.
حالا نمیدونم نتیجه خوبه یا نه؟!

سلام داداش ببخشید فکر کنم همه مثل من مشغول خوندن تاپیک شدن
خوب داداش نتیجه تست شما هم خوب بوده و به نظرم در حد انتظار هست و شاید با کمی تغییر تنظیمات بیشر هم شد
شما لوپتو با سیم تفلون ساختی یا معمولی ؟

ممنون از شما
والا مثل اینکه فقط تست من بی جواب موند.
با سیم 1/5 افشان ساختم

خوب تاپیک یه کم انحراف داشت به خاطر مسایل حاشیه ای که به حمدالله و به کوری چشم دشمنان دوباره داره با توان پیش میره به این خاطر بی جواب مونده البته خوب اگه ما رو قابل بدونی جوابتو دادم و ازبابت کارکرد مدارت هم خوشحالم انشاالله یه بار توپول موپول باهاش بزنی داداش
راستی اهم لوپت چنده داداش؟

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:03am
مدیر کل
مدیر کل

hamedkk نوشته است:
مهندس حمید بزرگوار نظرتون در مورد لوپ 1.20 در 1.20با اهم 0.9 و اندوکتانس 280 میکرو هانری که با دو دور کابل 4 در 1 درست شده چیه ؟
تو تستی که انجام دادم واقعا عالی بود. خواستم نظر فنی شما رو هم بدونم. ممنون

خواهش میکنم.
کلا بنظر میاد این حدود ظرفیت و مقاومت بهترین جواب رو میده! اگر شما با لوپ 1.2 متری هم همین جواب رو گرفتین که دیگه جای بحثی باقی نمیمونه. فقط محض احتیاط اگر با همون سیم ؛ همین سایز لوپ رو با ظرفیت حدود 400 هم درست کنین مقایسه خیلی بهتری میشه انجام داد.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
hamedkk نوشته است:
مهندس حمید بزرگوار نظرتون در مورد لوپ 1.20 در 1.20با اهم 0.9 و اندوکتانس 280 میکرو هانری که با دو دور کابل 4 در 1 درست شده چیه ؟
تو تستی که انجام دادم واقعا عالی بود. خواستم نظر فنی شما رو هم بدونم. ممنون

با اجازه استاد حمید
آقا حامد شما خودت استاد ما هستی ، اما به پیشنهاد حقیر احتمالا با این ظرفیت و اهم ، دستگاه لوپ شما رو با دیلی پایین دوروبر 15 شناسایی کنه.با توجه به اینکه سایز لوپ شما بزرگه و 100% برای کاوش اهداف بزرگ در عمق بیشتر کاربرد داره ، گمان میکنم با اضافه کردن دیلی دستی تا مقدار 30 و اضافه کردن بازه انتگرال گیری تا مقدار 45-46 نتیجه قویتری رو در کاوش زیر خاک داشته باشین.
اگر اشتباه میکنم لطفا اساتید تصحیح کنند تا دوستان گرامی گمراه نشن خدایی نکرده.
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilOعزیز همیشه همین طوری بوده هر از گاهی کسایی پیدا میشن سطح آرام دریاچه فلزجو رو بهم میزنن اما بعد از گذشت مدتی دوباره آرامش برمیگرده این از طبع بلند استاد حمید و ژرفای علمی سایتو میرسونه از اینا زیاد بوده و چیزی که با قی میمونه همون تکه سنگیه که در اعماق ژرف انجمن تهنشین میشه .

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:18am

دوستان برای جلو گیری از سو استفاده از عکسای مدار کاربریه سایت لطفا اسم سایت رو عکس بزارید یه سرکی به سایت اقا دزده زدم دیدم غلط املایی «نهوه» داره که یکی از کلاهبرداریه قدیمی سایتم همین غلط املای داشت البته منظورم کس خاصی نیست فقط یهو به چشمم خورد یاد اون دوستمون افتادم تعجب کردم که چرا دشمنایه سایت این غلط املایو دارن شاید همشون یه نفر باشن و در آینده نه چندان دور دوباره سنگ جلوی کار انجمن بندازن

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ayaz mb نوشته است:
archilOعزیز همیشه همین طوری بوده هر از گاهی کسایی پیدا میشن سطح آرام دریاچه فلزجو رو بهم میزنن اما بعد از گذشت مدتی دوباره آرامش برمیگرده این از طبع بلند استاد حمید و ژرفای علمی سایتو میرسونه از اینا زیاد بوده و چیزی که با قی میمونه همون تکه سنگیه که در اعماق ژرف انجمن تهنشین میشه .

لایک ayaz mbعزیز :-BD

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

چه جالب چند دقیقه پیش تو انجمن تی ال یه پست گزاشتم و گفتم که این افراد خیلی فریبکارن ولی اسم نبردم غافل از اینکه ظاهرا این دوستان فروشنده همین امروز رسوا شدن و در این تاپیک هویتشان اعلام شده.این فرد خیلی از من کلاهبرداری کرد خدا کنه بهای این حیله گری ودکلاهبرداری رو از راه آبرو پرداخت کنه همین

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حیف این محصول که آفت گرفت

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 272 , 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 384 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure