انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 8:18pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad93 نوشته است:
کافی کسی تو این انجمن از کسی ایراد بگیره دیگه نمیگه این چقدر فعالیت کرده خیلی جای تاسف داره به سلامت با دروغ هاتون خوش باشین تو این سایت با این اسباب بازی ها نمیتونید به نتیجه ای برسید ما که بارها گفتیم کسی گوش نداد هر کسی هم که به نتیجه رسیده با چیز دیگه بود و همه از ترس میگن ردیاب خوبه میترسن اخراج بشن روزی رسان خداست فقط دروغ این سایت رو پر کرده

هر کسی هر نو کمکی که بخواد بکنه اگر بخاطر این باشه که اخرش منت سر ادم بگذاره بهتره هرگز کمکی نکنه دوست عزیز

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
حیف این محصول که آفت گرفت

آفت ماله زمانی هست که فايل هگز حک بشه و از دمو بودن در بياد دلتا جان حميد جايی نميخوابه که زيرش آب بره نه تنها کمترين صدمه ای به طرح نخورده بلکه ارزش مدار و مهندسی طراحش رو داره به رخ بی صفتان و متفکران ميکشه

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:42am
مدیر کل
مدیر کل

delta force عزیز آفت کجا بود؟! :D از اینجور افراد که توقع هر کاری میرفت. حالا اینکه به این صورت مخفیانه از داخل خود انجمن و دزدی در روز روشن باشه کمی عجیب بود. بهرحال مشکلی نیست. تلنگری بود که باعث شد حواسمونو بیشتر جمع کنیم! این پروژه کماکان از نظر من بلحاظ فنی اهمیت داره و داستان اصلی و پیچیده سر تفکیک هست. هر چند به تفکیک این فلزیاب ها هیچوقت نمیشه تکیه کرد ولی خب تا هر جا هم که جواب بده باز هم ارزش داره. بنده سعی میکنم در اولین فرصت روی مساله تفکیک کار کنم. مسلما برنامه زیادی لازم هست و خیلی پیچیده تر از قسمت سنس در میاد. به موازات این مساله باید کل موارد امنیتی رو هم مورد بازنگری قرار بدم. مجموع این کارها زمان زیادی میبره و شاید تا چند هفته هیچ آپدیتی نداشته باشیم! فعلا دوستان با همین نسخه آفت زده که البته خیلی هم کاراست باید سر کنن! :D

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس گیر کردم لطفا کمکم کن مدار رو مونتاژ کردم باتری رو که وصل کردم از سر باطری جرقه زد مدار رو که با دقت برسی کردم از پایه های ماسفت و ایسی ٧٨٠۵ اتصالی داشتم اونا رو رفع کردم الان رو جامپرم وسر دیودها که باید ١٢ولت باشه ٧۵صدم ولت دارم رو پایه مقاوت هم که باید ۵ولت باشه ١/۵ولت دارم به نظر شما از کدوم قطعات میتونه باشه تا عوضش کنم در ضمن اشتباه کردم ایسی ها رو هم جا انداخته بودم حالا خوبه از هر قطعه ای دو تا گرفتم

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرض ادب و احترام خدمت یکایک عزیزان در صحنه ...
بالاخره بنده هم دست بکار شدم و برای اولین قدم فیبرو زدم ... فقط دوستان یه نگاهی بندازید ببینید مشکلی نداره؟ ... آخه اولین فیبری هست که تو کل عمرم دارم میزنم ... X_X ...
انشااله شنبه هم دارم میرم تهران برای خرید قطعات ... فقط اگه آدرس پاساژ های فروش قطعات الکترونیک رو هم بهم بگید ممنون میشم ... اگه خدا بخوادو بتونم اولین مدارمم با کمک شما عزیزان جمع کنم خیلی عالی میشه ...
پیشاپیش از شما عزیزان نهایت سپاس رو دارم ...
سربلند و پیروز باشید ...
در پناه حق.

آقا شرمنده من از زیر صفحه ی 263 این پستو ارسال کردم در جریان مورد تازه پیش آمده نبودم ...
بقول شاعر که میگه :
به کجا افتاده ام اینان کیند ؟!؟... من کوزام اینزا کوزاست... :D
بهر حال حاج حمید عزیز پی تمام این چیزارو به تنش مالیده و خودشو واسه اینجور داستانا آماده کرده ... ولی خدائی دوستان فروشنده هم اگه یکم رعایت کنن نه خدارو قهرش میگیره نه بنده ی خدا...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط majid_famali در چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:10am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید منظورم از آفت همین دوستان بووووووووووق هستند
اخه تا به کی یه عده نیازمند باید بخاطر ندانم کاری بعضیا بسوزند
فکر کنم اگه از شما اجازه میگرفتن یقینا اجازه میدادید

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
delta force عزیز آفت کجا بود؟! :D از اینجور افراد که توقع هر کاری میرفت. حالا اینکه به این صورت مخفیانه از داخل خود انجمن و دزدی در روز روشن باشه کمی عجیب بود. بهرحال مشکلی نیست. تلنگری بود که باعث شد حواسمونو بیشتر جمع کنیم! این پروژه کماکان از نظر من بلحاظ فنی اهمیت داره و داستان اصلی و پیچیده سر تفکیک هست. هر چند به تفکیک این فلزیاب ها هیچوقت نمیشه تکیه کرد ولی خب تا هر جا هم که جواب بده باز هم ارزش داره. بنده سعی میکنم در اولین فرصت روی مساله تفکیک کار کنم. مسلما برنامه زیادی لازم هست و خیلی پیچیده تر از قسمت سنس در میاد. به موازات این مساله باید کل موارد امنیتی رو هم مورد بازنگری قرار بدم. مجموع این کارها زمان زیادی میبره و شاید تا چند هفته هیچ آپدیتی نداشته باشیم! فعلا دوستان با همین نسخه آفت زده که البته خیلی هم کاراست باید سر کنن! :D

بعضی دوستان عجب کلماتی بکار میبرن! آدم میخونه واقعا حالش خراب میشه :D
مهندس جان از لحاظ قفل نرم افزاری که خیالمون از جانب استاد تیزبینی چون شما راحت هست.کسی که کمی با برنامه نویسی آشنایی داشته باشه متوجه میشه هگز به این سنگینی و اینهمه امکانات و تنظیمات متعدد ، دیکد کردنش کار حضرت فیل میتونه باشه فقط :))
فقط استاد بنظر حقیر بهترین راه برای بستن دست فروشنده ها پایین آوردن محدودیت لود شدن هگز در میکرو هست.فکر میکنم ارقامی دوروبر 200 هم منطقی باشه و هم اینکه دوستان راحت تر کار میکنن!
بنظر من همین امشب ورژن 50 رو هم همین بلا رو سرش بیارید.میگن جلو ضرر رو هروقت بگیری منفعته :D
خدا قوت استاد.پاینده باشی @};-
شب بخیر :x

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
majid_famali نوشته است:
عرض ادب و احترام خدمت یکایک عزیزان در صحنه ...
بالاخره بنده هم دست بکار شدم و برای اولین قدم فیبرو زدم ... فقط دوستان یه نگاهی بندازید ببینید مشکلی نداره؟ ... آخه اولین فیبری هست که تو کل عمرم دارم میزنم ... X_X ...
انشااله شنبه هم دارم میرم تهران برای خرید قطعات ... فقط اگه آدرس پاساژ های فروش قطعات الکترونیک رو هم بهم بگید ممنون میشم ... اگه خدا بخوادو بتونم اولین مدارمم با کمک شما عزیزان جمع کنم خیلی عالی میشه ...
پیشاپیش از شما عزیزان نهایت سپاس رو دارم ...
سربلند و پیروز باشید ...
در پناه حق.

آقا مجید خسته نباشی برادر
تهران خیابان جمهوری پاساژ امجد و عباسیان
البته از فروشگاه اینترنتی ایران میکرو هم میتونی سفارش بدی ، من و بعضی دوستان تهیه کردیم همه قطعات خوشبختانه اصلی هستند و بنده جواب خوبی گرفتم.
برای مونتاژ هم نگران نباش ، اگر قابل بدونید هستیم خدمتتون.
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:04am
مدیر کل
مدیر کل

kiansk نوشته است:
سلام مهندس گیر کردم لطفا کمکم کن مدار رو مونتاژ کردم باتری رو که وصل کردم از سر باطری جرقه زد مدار رو که با دقت برسی کردم از پایه های ماسفت و ایسی ٧٨٠۵ اتصالی داشتم اونا رو رفع کردم الان رو جامپرم وسر دیودها که باید ١٢ولت باشه ٧۵صدم ولت دارم رو پایه مقاوت هم که باید ۵ولت باشه ١/۵ولت دارم به نظر شما از کدوم قطعات میتونه باشه تا عوضش کنم در ضمن اشتباه کردم ایسی ها رو هم جا انداخته بودم حالا خوبه از هر قطعه ای دو تا گرفتم

شما ابتدا مسیر ولتاژ باطری رو دنبال کنین ببینین ورودی و خروجی رگولاتور 7812 چقدر هست. احتمال زیاد داره این رگولاتور سوخته باشه. بهرحال ابتدا باید ولتاژ 12 درست باشه و بعد ولتاژ 5 و بقیه ولتاژها رو چک کنین.

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بازم دمت گرم حميد جان پر حرفی من رو ببخش و بيامرز منکه مدار ساخته شده رو سپردم به صاحبش محسن جان حالا چه بلايی سرش بياره خود مختاره اما همونطور که عرض کردم آفت زمانی به جان اين مدار خواهد افتاد که نقاط امنيتی اون شکافته بشه بنابراين به فکر شديد ترين تدابير امنيتی باش حميد جان و اما مدار با فايل هگز 500بار محدوديت هم که دانلود شده الانشم به گفته دوستان واقعا جای تشکر داره از شما چراکه همينجوريشم سر سرهاست از نظرمن500بارمحدوديت خوبه ولی بازم نظر شما شرطه که کمتر بشه اما بازم تاکيد دارم استاد جان که مواظب باش و فقط به فکر تدابير امنيتی هگز برای جلو گيری از سوئ استفاده باش با فايل هگز دموی 500بارهيچ فروشنده ای به نتيجه نخواهد رسيد چراکه کلمه دموی اول برنامه واسه همه آشناست و خريدنش خريت محضه مگه اينکه خريدار مغز خر خورده باشه که دست به خريد دستگاهى با قابليت DEMOOOOOباشه
ياحق

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 379 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure