انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 8:14pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sabbas نوشته است:
دوستان شما واسه اتصال کابل لوپ به دستگاه از چه فیش یا سوکتی استفاده میکنید؟
من از این مدل که عکسشو اپ کردم استفاده میکنم ولی اتصالش خوب نیس و توی حرکت باعث ایجاد خطا میشه
اگه لطف کنن اساتید راهنمایی کنن ممنون میشم

با سلام
از فیش 5 پین استفاده کن ( یک رشته سیم را به 2 یا 3 تا از پینها و اون یکی رشته سیمت را به مابقی پینها لحیم کن ) هم از داخل دستگاه و هم فیش سر لوپت ،اینجوری مشکلت حل میشه ، فقط دقت کن اشتباهی لحیم نکنی

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:14am
مدیر کل
مدیر کل

Ancient عزیز ممنون از شما.
در مورد دستکاری فایل هگز حق با شماست و کار هر کسی نیست! بنده هم همینطوری به گذاشتن یک عدد توی برنامه بسنده نکردم که بشه براحتی عوضش کرد! در واقع دستکاری درست و حسابی فایل هگز نیاز به تسلط به برنامه نویسی اسمبلی داره که در توان هر کسی نیست. دیگه این فروشنده های کم سواد که جای خود دارن! :D
در مورد محدودیت دفعات هم ظاهرا همه دوستان موافق هستن که بهتره کاهش پیدا کنه. ولی با کاهش زیادش هم موافق نیستم چون باید طوری باشه که دست خودمون رو موقع کار نبنده! ولی برای فروشنده ها طبیعتا مشکلتر خواهد شد. حالا رقم دقیقش رو بعدا تعیین میکنم.
اما در خصوص نسخه 1.50 که دیگه این نسخه منتشر شده و بنده هم از این حرکات بلد نیستم که چیزیو که قبلا منتشر کردم دستکاری کنم! نسخه 1.50 همون هست و خواهد بود!

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
آقا مجید خسته نباشی برادر
تهران خیابان جمهوری پاساژ امجد و عباسیان
البته از فروشگاه اینترنتی ایران میکرو هم میتونی سفارش بدی ، من و بعضی دوستان تهیه کردیم همه قطعات خوشبختانه اصلی هستند و بنده جواب خوبی گرفتم.
برای مونتاژ هم نگران نباش ، اگر قابل بدونید هستیم خدمتتون.
پاینده باشید @};-

زنده باشی برادر !
عــــزیـــز مــا ئـــــــی ســــــــالار...

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون مهندس اونا رو بررسی میکنم خدا کنه اذیت نکنه

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 2:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
hamedkk نوشته است:
مهندس حمید بزرگوار نظرتون در مورد لوپ 1.20 در 1.20با اهم 0.9 و اندوکتانس 280 میکرو هانری که با دو دور کابل 4 در 1 درست شده چیه ؟
تو تستی که انجام دادم واقعا عالی بود. خواستم نظر فنی شما رو هم بدونم. ممنون

با اجازه استاد حمید
آقا حامد شما خودت استاد ما هستی ، اما به پیشنهاد حقیر احتمالا با این ظرفیت و اهم ، دستگاه لوپ شما رو با دیلی پایین دوروبر 15 شناسایی کنه.با توجه به اینکه سایز لوپ شما بزرگه و 100% برای کاوش اهداف بزرگ در عمق بیشتر کاربرد داره ، گمان میکنم با اضافه کردن دیلی دستی تا مقدار 30 و اضافه کردن بازه انتگرال گیری تا مقدار 45-46 نتیجه قویتری رو در کاوش زیر خاک داشته باشین.
اگر اشتباه میکنم لطفا اساتید تصحیح کنند تا دوستان گرامی گمراه نشن خدایی نکرده.
پاینده باشید @};-

Ancient عزیز ممنونم از شما و مهندس حمید که پاسخ دادین . اصولا بنده در مقابل دانش مهندس چیزی برای گفتن ندارم و هر چیزی هم که هست از ایشون یاد گرفتم . چون من از نقطه صفر تو انجمن فلزجو شروع به یادگیری کردم و از محضر مهندس حمید بهره بردم و این یک افتخاره .
فراموش کردم بگم که دستگاه این لوپ رو با دیلی 11 شناسایی کرد و خودم با اضافه کردن 20 میکروثانیه اونو به 30 رسوندم . واقعا عالی شده بود و پرقدرت سنس می کرد . اما متاسفانه دیگه از این کابل ندارم که اضافه کنم و به ظرفیت 400 برسونم . اما اگر ببینم مشکلی تو کاوش نداشته باشه ، از همین استفاده می کنم
مهندس جان بازم ممنون بابت همه چیز .

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 8:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان جنوبی که تو ساخت مدار مشکل دارن میتونن رو کمک من حساب کنن

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
حافظ دیوان فالم را گرفت یک غزل امد ک حالم را گرفت:
ما ز یاران چشم یاری داشتیم خود غلط بود انچه می پنداشتیم!!!
نمی دونم چی بگم با وجودی منم خودم فکر میکردم ابی گلد یکی از کسانی هست ک تو روند پیشرفت ها کمک میکنه ولی واقعا خیلی .....
من ک اگر جای مهندس بودم تعطیلش میکردم ولی میبینم ایشان اونقدر متواضع هستند ک حتی از این اقا عذر خواهی هم کردن واقعا اخر خفت دادن!!!اخر شرمندگی رو طرف باید داشته باشه گرچه اب ریخته ...!!!ولی شاید یکم تلنگر بخوره!!! :-w :-w
با وجودی ک من با محدودیت موافق نیستم ولی چون دست این جور ادم هارو کوتاه میکنه تاکید میکنم ک این کار انجام بشه!!! :ymtongue: :ymtongue:
اول اقا حمید من ابراز شرمندگی میکنم بابت این کار ولی تاکید میکنم حتما حتما ی محدودیت بذارید ک دست این جوذر افراد رو کوتاه کنه! :-w :ymtongue:
باز هم باخاطر تمام زحماتتون ممنون :ymhug: :ymhug:
@};-

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
مهندس حمید بزرگوار نظرتون در مورد لوپ 1.20 در 1.20با اهم 0.9 و اندوکتانس 280 میکرو هانری که با دو دور کابل 4 در 1 درست شده چیه ؟
تو تستی که انجام دادم واقعا عالی بود. خواستم نظر فنی شما رو هم بدونم. ممنون

hamedkk عزیز طبق فرمایش مهندس حمید لوپ شما با هانری کم و طبعا قدرت بالا باعث داغ شدن ماسفت میشود پس بهتر هست که یک هیتسینک کوچک یه ان وصل کنید

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید باید بگم که منم با محدودیت کمتر از 500 موافق نیستم .همین توریشم اگه ادم جای بره ومثلا یک هفته چند جای مختلف بره که به خونه دست رسی نداشته باشه وزمانش تموم بشه هم ادم از کارش میمونه هم ابروی ادم پیش همکاراش میره بازم خود مختارید من حرفی ندارم فقط باید به فکر یک میکرو باشم که اگه وسط کار کم آورد‌ اون یکیو جا بزنم یا دوتا باطری امپر بالا تهیه کنیم که دستکاه را خیلی کم خاموش کنیم وباید به فکر یک جعبه اهنی یا جعبعی که جای پیچاش فلزی باشه باشیم هنوز هیچی نشده یکی از پیچای جعبه من هرزشده.

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همینطوری هم الان پایه های میکرو سایش پیدا کرده و سوکت نظامی شل شده ! در ثانی مشکل ریست میکرو هم با stk500 و avr studio میکرو وجود داره و ریست نمیشه ولی پروگرام میشه !! وای به حال روزی که محدودیتها کمتر از 500 بشه!!

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 12:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 377 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure